نیازهای معنوی آسیب پذیر زندانیان فدرال در کانادا برآورده نشده در طول همه گیر کشیش می گویند

اتاوا—زندان فدرال کشیش می گویند به نیازهای معنوی زندانیان تبدیل شده اند ضروری سانحه COVID-19 همه گیر در زمانی که مجرم هستند و احساس به ویژه آسیب پذیر و به تنهایی.

این اداره خدمات تادیبی کانادا است که اجازه می دهد تنها اضطراری فرد در بازديد از کشیش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این اداره خدمات تادیبی می گوید آن است که حصول اطمینان از زندانیان از دسترسی به هدایت معنوی از کشیش از طریق تلفن و یا فن آوری های دیگر به عنوان یک به طور موقت جایگزین.

این کشیش, اما می گویند چند زندانی حتی دانستن در مورد این گزینه اجازه دهید به تنهایی فرصتی برای استفاده از آنها. در برخی موارد فن آوری موانع در حال جلوگیری از زندانیان از اتصال با کشیش.

به این معنی بسیاری از زندانیان دیگر باید به طور منظم در تماس با یک فرد به آنها اعتماد گفت: یک روحانی که با این نسخهها کار با مجرمین در زندان فدرال در انتاریو است.

“این فقط یک وضعیت خوب و تنشها در حال افزایش است و بسیاری از ترس و انزوا” او در مصاحبه ای گفت:.

“آنها نیاز به چیزی برای رسیدن به چیزی وجود داشته باشد.”

کانادا مطبوعات اعطا روحانی گمنامی به دلیل نگرانی در مورد عواقب و از کارفرما.

برخی از 180 کشیش به نمایندگی از ادیان مختلف کار در اداره خدمات تادیبی را 43 موسسات در سراسر کانادا گفت: Troy Lundblad کارکنان نماینده با United Steelworkers اتحادیه به نمایندگی از کشیش به عنوان آنها مذاکره خود را برای اولین بار توافق جمعی.

حدود یک سوم از کشیش معمولا در سایت در نهاد تمام وقت در حالی که دیگران باید ساعت که ماه به ماه متفاوت است, او گفت:.

تصمیم به محدود کردن فرد در خدمات روحانی در طول این بیماری همه گیر را مجبور کشیش به نوبه خود به دولت کمک برنامه های Lundblad گفت.

حق مجرم به عمل دین خود را تضمین شده است با منشور حقوق و آزادی.

کشیش اطمینان از زندانیان از همه سنت ها رعایت می تواند ایمان خود را بررسی رفتارهای خود و تصمیم گیری و کشف راه های جدید از زندگی را اداره خدمات تادیبی می گوید در وب سایت خود را.

“این می تواند کمک به پیدا کردن مجرم تمامیت بیشتر و قبول مسئولیت برای اقدامات خود را که به نوبه خود منجر به امن خود را ادغام مجدد به جوامع ما است.”

هنگامی که آنها را به اورژانس بازديد به زندان کشیش اغلب با باز کردن صندوق پست الکترونیک خود را برای پیدا کردن درخواست های متعدد برای کمک از زندانیان Lundblad گفت.

“آنها مجاز به دسترسی به آنها CSC (اداره خدمات تادیبی) ایمیل خارج از موسسات خود را به دلایل امنیتی. به طوری که آنها واقعا نمی دانم آنچه در داخل است.”

این اداره خدمات تادیبی است و قرار است در یک فرایند در محل برای اطمینان حاصل شود زندانیان باید مجازی دسترسی به خدمات روحانی از کشیش گفت: سرویس سخنگوی استر Mailhot.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“علاوه بر این در مواردی که نیاز فوری برای یک سفر شخصی از یک روحانی — که در آن امن و عملی — سازمانی مدیران قادر به ایجاد ترتیبات لازم,” او گفت:.

انتاریو قاضی عسگر گفت: کانادا مطبوعات او به تازگی شنیده از برخی از زندانیان از طریق نامه آنها فرستاده شده به کلیسا که با او وابسته است.

“و اساسا آنها غافل بودند که در همه وجود دارد هر راه که آنها می توانید تکیه بر ما,” او گفت:. “که مرا اذیت زیادی است.”

در مارس 22 نامه به اداره خدمات تادیبی از چانه زنی تیم برای کشیش گفت: “راه حل های خلاق برای ارائه مراقبت معنوی در این زمان لازم اجتماعی فاصله دارد ممکن است شدنی و ضروری است.”

این پیشنهاد اقدامات مانند ساخت مدار بسته کانال تلویزیون در موسسات موجود برای کشیش به آموزش و ارائه پیام های مطمئن و همچنین به عنوان اجازه می دهد زندانیان برای تماس با کشیش به طور مستقیم از طریق زندان ویدئو کنفرانس ایستگاه.

حداقل یک روحانی و یک بومی سالمند باید “حضور قابل مشاهده در هر موسسه در سراسر کشور” در این نامه گفت.

“مهمتر از همه این اطلاعات باید با این موسسات و طراحی شده در یک راه کارآمد که نمی افزایش حجم کار خود را unmanageably. تمام اقدامات احتیاطی لازم می تواند و باید گرفته شود برای اطمینان از ایمنی از زندانیان و کارکنان دیگر.”

انتاریو روحانی اذعان کرد وجود دارد نگرانی در مورد انتقال COVID-19 در موسسات.

“ما می خواهیم همه به امن” او گفت:. “ما برای پرسیدن این امکان را به نشستن و مشکل را حل کند و این اشفتگی فکری موقتی است و کار کردن یک راه که در آن ما می توانیم همه خوشحال با آنچه اتفاق می افتد.”

این اداره خدمات تادیبی است “به طور مداوم ارزیابی آن و پاسخ به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر و به زودی آن را به عنوان امن برای انجام این کار ما را یک بار دیگر تسهیل دسترسی بیشتر به موسسات” Mailhot گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>