اسپانیا نجات 24, ادامه جستجو برای 53 مهاجران در دریا

بارسلونا اسپانیا – Spains دریایی خدمات امداد و نجات گفت: از آن نجات 24 مهاجران در نزدیکی جزایر قناری خاموش در شمال غربی ساحل آفریقا بود اما هنوز هم به دنبال 53 نفر در دو مهاجر را از قایق است که گزارش شده است از دست رفته در منطقه برای حداقل دو روز.

دریایی خدمات امداد و نجات هواپیما مستقر شد اوایل روز شنبه به جستجو برای قایق در آبهای بین جزیره اسپانیایی Gran Canaria و Dakhla در صحرای غربی ساحل, مقامات گفت: اما بد آب و هوا بود پیچیده جستجو.

در میان 24 مهاجران نجات اواخر روز سه شنبه وجود دارد نه زن و یک نوزاد, جزایر قناری’ خدمات اورژانس گفت: در آن حساب توییتر. آنها را به یک پورت در Gran Canaria جزیره یکی از هفت در جزایر قناری الجزایر.

مقامات اسپانیایی بود در اصل شروع به جستجو برای برخی از 140 از دست رفته مردم روی پنج مهاجر قایق پس از دریافت چندین هشدار دوشنبه بعد از ظهر. پس نجات انجام شده توسط هر دو مراکش و اسپانیا این سرویس گفت: آن را به حال محدود کردن جستجو به دو قایق حامل 26 و 27 نفر بود.

مرگبار اقیانوس اطلس مسیر از شمال غربی آفریقا به این جزایر قناری است تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در میان مهاجران از جان گذشته برای رسیدن به خاک اروپا پس از یک افزایش در گروههای کنترل در مدیترانه غربی مسیرهای بین مراکش و اسپانیا سرزمین اصلی شمال بیشتر.

بیش از 1000 مهاجر رسیده جزایر قناری از Jan. 1 Feb. 15 در مقایسه با 66 در همان دوره در سال گذشته با توجه به اسپانیا وزارت کشور. حداقل 210 نفر جان سپردند در این مسیر در سال 2019 سازمان بین المللی مهاجرت گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de