جنوب شرقی کشور تشدید محدودیت به کمک شامل گسترش Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

سربازان در ماسک صورت حفظ یک ایست بازرسی در پوتراجایا مالزی در روز یکشنبه. دولت مالزی صادر جنبش سفارش به شروع از 18 مارس تا 31 ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. وینسنت Thian/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

وینسنت Thian/AP

یکشنبه, مارس 22 8 a. m. ET

شرق آسیا و کشورهای در حال محکم کردن محدودیت بر شهروندان خود و ممنوعیت خارجی ها بی درنگ پس از بسیاری از کشورها این هفته گزارش افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد است.

ویتنام دولت می گوید آن را به توقف همه پروازهای ورودی و نوار ورود به خارجی ها آغاز یکشنبه. ویتنام در حال حاضر ثبت شده است نزدیک به 100 نفر به وزارت بهداشت ،

سنگاپور قصد دارد در ممنوعیت بازدید کنندگان آغاز و تا روز دوشنبه. تعدادی از عفونت در سنگاپور بیش از دو برابر در هفته گذشته به 432. در سه روز گذشته 80 درصد از موارد جدید آمده اند از خارج از کشور. سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: اندازه گیری جدید لازم بود “از نظر افزایش خطر واردات Covid-19 موارد به سنگاپور.” بازگشت شهروندان یا ساکنان این دولت شهر را متحمل خواهد شد 14-بعد صفحه اصلی قرنطینه.

همسایه مالزی — که همچنین خارجی را ممنوع ورود —است که کشور جنوب شرق آسیا سخت ترین ضربه از coronavirus. روز شنبه وزارت بهداشت گزارش 153 عفونت های جدید و هشدار داد که انتظار دارد بسیاری از بیشتر مربوط به افرادی که با حضور جمع آوری مذهبی در یک مسجد در خارج از شهر کوالالامپور در اواخر ماه گذشته. مالزی در حال حاضر بیش از 1,180 تایید موارد بیشتر در جنوب شرقی آسیا. و نظامی اعزام شده است برای به اجرا درآوردن یک دو هفته ای دولت تحمیل مستند در تلاش برای مهار این ویروس.

گردشگری وابسته به تایلند نیز اساسا ممنوع بازدید کنندگان خارجی که نیاز به آنها در هنگام ورود به تولید یک گواهی پزشکی که اعلام آنها ویروس رایگان. سرزمین لبخند شده است spooked توسط یک افزایش شدید در تعداد موارد تایید شده بیش از 300 در سه روز گذشته. یکشنبه شاهد بزرگترین افزایش به تاریخ -188 موارد جدید به ارمغان می آورد که از این تعداد نزدیک به 600. مقامات بهداشت ارتباط دارد بسیاری از موارد جدید به یک کیک بوکسینگ, مسابقه با حضور هزاران نفر در پایتخت بانکوک در تاریخ 6 مارس.

برخی از دیگر موارد جدید منابع شد برای این که قبلا ذکر شد جمع آوری مذهبی — یا “تبلیغ”— در کشور همسایه مالزی. بانکوک فرماندار دستور داده است تا این شهر و مراکز و اماکن تفریحی و رستوران ها بسته به روز یکشنبه هر چند سوپر مارکت ها و غذای آماده رستوران باز باقی می ماند در حال حاضر. نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خواست مردم به ماندن در خانه است و نه حکومت یک کشور lockdown اگر اعداد همچنان به صعود. بسیاری از متخصصان بهداشت شده اند شفاعت با دولت برای انجام درست که قبل از تایلند به سیستم مراقبت های بهداشتی ضعف است.

حداقل 60 میلیون نفر در فیلیپین از جمله پایتخت, مانیل تحت مستند پس از رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در اوایل این ماه. فیلیپین نیز ممنوع خارجی ورود در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. وزارت بهداشت روز یکشنبه گزارش 73 موارد جدید آوردن مجموع آن به 380 با شش مرگ و میر.

اندونزی دارای بیشترین تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. سی و هشت نفر کشته شده اند در حالی که مقامات بهداشت تایید 81 موارد جدید در روز شنبه در آوردن این کشور در مجموع به 450. این خبر درست یک روز پس از فرماندار پایتخت جاکارتا, اعلام دو هفته وضعیت اضطراری. کامبوج گزارش شده بیش از 50 مورد به تاریخ در حالی که هر دو لائوس و میانمار — که به اشتراک گذاری یک مرز طولانی با کشور چین که در آن ویروس سرچشمه — اصرار دارند که هیچ مورد. چند باور آنها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im