برخی از Oregonians می خواهید به ترک و بخشی از دولت به آیداهو با آنها

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد در stilts می پوشد ایالت جفرسون لباس شاهانه یا فاخر در چوب وحدت تجمع در مقابل اورگان کنگره در سالم سنگ., در فوریه. 6, 2020. چوب وحدت را امضا مسئله مخالفت با کلاه و تجارت برنامه ریزی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اما این گروه جذب دیگران مانند منکران تغییرات آب و هوا و دولت از جفرسون در مورد تجزیه طلبی. برادلی پارک/OPB پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برادلی پارک/OPB

برخی از روستایی Oregonians آنقدر نا امید دموکراتیک سیاست آنها می خواهند به ترک دولت است.

اما نه با حرکت در جای دیگر.

به جای آن که به دنبال تغییر نقشه خود را به طوری که بسیاری از اورگان و یک تکه از شمال کالیفرنیا خواهد شکستن و پیوستن به آیداهو جمهوری-دولت اکثریت. “حرکت اورگان در آمریکا برای بیشتر آیداهو” موفق به گرفتن دادخواست تایید شده برای گردش در دو روستایی اورگان شهرستانهای این ماه است.

این تنها علت جدایی طلب در شمال غربی اقیانوس آرام تاریخچه به جرقه محبوب علاقه با وجود اینکه عملا infeasible برای یک لیست طولانی از حقوقی و سیاسی و به دلایل اقتصادی.

“این یک جنبش را به تلاش برای حفظ روستایی ما ارزش” گفت: حرکت اورگان مرز سخنگوی مایک miss kriti یک زن 73 ساله بازنشسته nurseryman و سلاح گرم مربی از اورگان مرکزی شهر LaPine جمعیت 1,900.

بیش از نیمی از تمام Oregonians زندگی در پورتلند مترو منطقه 200 مایل از miss kriti. او گفت: سیاست تعیین شده توسط عمدتا شهری دموکراتیک سوپر-اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی است که دامن زدن به نا امیدی در محافظه کار مناطق روستایی از دولت است.

“ما ترس از آنچه پایین آمدن قانونگذاری. آن را از بین ببرد روستایی, اورگان,” او گفت: “من در 50s و 60s و زمان زیادی از آن بود. این یک یقه آبی, دولت, دولت از مردم سختکوش.”

پیام بازدید فرهنگی flash امتیاز. آیداهو بیشتر مجاز اسلحه قوانین و محدودیت در سقط جنین. دولت اجازه نمی دهد که پناهگاه شهرستانها و نه صدور مجوز را به “بیگانگان غیر قانونی” به نقل قول از یک پیشنهاد رای گیری در گروه ادبیات.

رسانه ملی پوشش منفجر شد گروه رسانه های اجتماعی زیر در هفته گذشته پس از مقامات در داگلاس و ژوزفین شهرستانهای تایید زبان برای دادخواست به قرار گیری در انتخابات.

اما حتی گسترده بله-رای های روستایی شهرستان در انتخابات نمی خواهد تغییر هر دولت و مرزهای. که نیاز به توافق از سه قانونگذاران ایالتی و کنگره است. رای گیری اقدامات مستقیم فرد county کمیسیون برای تبدیل شدن به طرفداران برای شود.

“یکی از راه های برای دیدن این لحظه است که به عنوان یک شکل از اعتراض سیاسی و سیاسی تئاتر” گفت: دانشمند علوم سیاسی جو Lowndes, استادیار در دانشگاه اورگان متخصص در حرکات پوپولیستی.

تجمع مردم در اطراف خطوط دولت و secessionist علل و دارای تاریخ غنی در Pacfic غربی است. در سال 1941 و دامداران و معدن و وبلاگ نویس در کالیفرنیا — اورگن مرز صحنه شورش و اعلام کرد خود را از شهروندان از 51 ایالت ایالت جفرسون. نمادهای این علت همچنان به تسلط بر پرچم و توپ را روی گوه پیراهن, شبیه به آن دیده می شود در اعتراض های اخیر در سالم بیش از cap-and-trade قانون برای رسیدگی به تغییر آب و هوا.

پس از آن وجود دارد Cascadia جنبش استقلال که به دنبال پاک کردن خطوط دولت و به شکل سازگار با محیط زیست آگاهانه bioregion. در ضمن متعدد راست متمایل گروه ها و شبه نظامیان انرژی پیروان در سراسر غرب با به چالش کشیدن فدرال قدرت و trumpeting شهرستان مبتنی بر حاکمیت بر منابع طبیعی است.

حرکات veer تمام نقشه سیاسی, Lowndes, گفت:, اما وجود دارد موضوعات به اتصال آنها مانند تاکید بر کنترل محلی و خودمختاری. او آثار این ایده ها را به آشکار سرنوشت یک قرن 19 دکترین که توجیه سفید برتری و استعمار بومی سرزمین.

بزرگنمایی این تصویر

حرکت اورگان مرز سخنگوی مایک miss kriti. امیلی Cureton/OPB پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امیلی Cureton/OPB

حرکت دولت خطوط روند در قانون اساسی ایالات متحده “به ویژه ماده چهار بخش سه” گفت: Shaakirrah ساندرز استاد قانون اساسی در دانشگاه آیداهو.

اما حتی با یک نقشه راه وجود دارد به احتمال زیاد قطع معامله. کالیفرنیا و اورگان خواهد از دست دادن جمعیت و در نتیجه نمایندگان در کنگره “و این است که معمولا چیزی است که دوست دارند اتفاق می افتد” ساندرز گفت.

وجود دارد یکی دیگر از بزرگ و سبز مشکل: رشد و فروش ماری جوانا.

قانونی شاهدانه تبدیل به یک ستون از اقتصاد روستایی در اورگان و کالیفرنیا در حالی که آیداهو است که هنوز هم برخی از سخت ترین قوانین در کشور جرم آن است.

ساندرز یک زن سیاه و سفید زندگی می کند که در بویس گفت: او عادت به تناقضات در جامعه آمریکا است. او اختصاص داده شده از یک حرفه به یک سند که در آن نوشته شده بود كه هر دو آزادی و بردگی است .

“این است که برای من عجیب است که همان قانون اساسی است که محافظت از یک تجاوز فرد مناسب برای ازدواج است که همان قانون اساسی است که کسی می خواهد به استفاده از برای ایجاد یک سوپر محافظه کار مگا دولت” ساندرز گفت.

در حال حاضر که همان قانون اساسی و مجموعه قوانین از نامزدی برای یک درگیری بیش از آنچه در آن به معنی یک gray industries.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>