شیوع مشکلات اقتصادی کم نور درخشش از ژاپن در المپیک سال

توکیو - نخست وزیر شینزو آبه باید جوابی نیامد و در محل موردتوجه وتماشای عموم در این سال در اجرا تا سال 2020 توک

توسط MINERALNEWS در 3 اسفند 1398

توکیو - نخست وزیر شینزو آبه باید جوابی نیامد و در محل موردتوجه وتماشای عموم در این سال در اجرا تا سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. به جای شیوع ویروس گسترش یافته است که از چین حتی از راه دور قطعات از ژاپن آبه و حزب لیبرال دموکرات حزب بازی دفاع.

"شینزو آبه" skated از طریق رسوایی های متعدد پس در اواخر سال 2012 امیدوار به "ژاپن بزرگ دوباره." نسبتا قوی اقتصاد قوی قیمت سهم و عدم قوی رقبای سیاسی باید او را قادر به چسبیدن به عنوان کشور طولانی ترین خدمت نخست وزیر با یک جامد ائتلاف اکثریت.

اما در زمانی که این کشور باید منتطر جمعی جشن اولین بازی های المپیک تابستانی از سال 1964 آبه و دولت او در حال مبارزه با انتقاد از هر دو در داخل و خارج ژاپن بیش از چگونه آنها برخورد کرده ام outbreak. که بخصوص در توکیو را از دست داده و الماس شاهزاده خانم کروز کشتی گیر در قرنطینه سواحل یوکوهاما به تعداد رو به رشد از آن 3,700 مسافر و خدمه سقوط بیمار و یا تخلیه شدند.

اقتصاد ژاپن قرارداد 6.3 درصد در سه ماهه آخر سال 2019 پس از یک Oct. 1 افزایش مالیات بر فروش منجر به کاهش تقاضا در زمانی که صادرات در حال حاضر شد و بیحال به لطف چین-ایالات متحده آمریکا جنگ تجارت و تجارت اصطکاک بین توکیو و همسایه کره جنوبی. افزایش است که آبه کردم از افزایش قیمت سهام در اوایل دوره اول خود را زمانی که شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص سهم بیش از دو برابر در 2013-2015 است پژمرده با شاخص در فلات برای دو سال گذشته است.

با شیوع ویروس گردشگری nosedived با لغو هزاران پرواز. گردشگران چینی با اصلی از سفر منطقه ای با حدود 10 میلیون بازدید از ژاپن در سال 2019 هستند دور ماندن در حال حاضر که این ویروس گسترش یافته است فراتر از کشتی کروز به اوکیناوا واکایاما و دیگر نسبتا از راه دور نقاط کشور و همچنین توکیو.

"بسیاری از چیزهایی که اشتباه می رویم به طور همزمان نه فقط برای آبه اما برای ژاپن به عنوان یک کل" گفت: Michael Cucek استادیار به مطالعات انجام شده در دانشگاه توکیو است. "این الحاق از همه چیز."

به عنوان جمعه و ژاپن گزارش شده بود سه کشته و 739 مورد از این ویروس جدید از جمله 634 از کشتی کروز. آخرین مسافران کشتی کروز آزمایش منفی برای این ویروس به علت پیاده بعد از یک مدت طولانی قرنطینه در هیئت مدیره به خود جلب کرد که انتقاد با توجه به محله های تنگ و دشواری جداسازی افراد بیمار از سالم است. شش سلامت کارگران از جمله مقامات دولتی قرارداد این ویروس بالا بردن سوال در مورد اثربخشی اقدامات حفاظتی استفاده می شود.

"اساسا قرنطینه یک کشتی است که یک قرن 19 نوع از یک استراتژی است. اما این احتمالا سخت را به هر نوع تصمیم گیری" گفت: Hitoshi Oshitani یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی. "کشتی کروز موضوع بزرگتر و بزرگتر به عنوان یک مسئله سیاسی است."

Coronavirus بحران خانه فقط به عنوان آبه حامیان شدند دنده به تلاش برای تغییر قوانین به او اجازه می دهد یک چهارم از سه سال است و پس از ترم جاری به پایان می رسد در سال آینده. به عنوان اعداد تحت تاثیر این ویروس افزایش یافته است محبوبیت خود را رتبه بندی کاهش یافته است.

یک نظرسنجی اخیر توسط Kyodo News خدمات نشان داد پشتیبانی از رتبه بندی برای آبه کابینه در این ماه غرق 8.3 امتیاز از ژانویه با تنها 36 درصد از کسانی که مورد پرسش مبارک با اقدامات دولت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

"آشفتگی در Nagatacho: خواهد آبه فوق العاده طولانی دولت در نهایت در پایان پرسید:" یک تیتر در مجله کسب و کار رئیس جمهور است.

کویچی ناکانو یک سیاست بین المللی استاد در دانشگاه سوفیا در توکیو گفت: "شینزو آبه" از حضور تا حد زیادی از دست رفته در خط مقدم مدیریت بحران به خصوص در مورد الماس شاهزاده خانم.

"به جای نشان دادن و برنده جایزه بین المللی اعتماد در مورد ژاپن مدیریت بحران قابلیت پیش از بازی های المپیک, او تنها مخالف و جامعه بین المللی شک اگر ژاپن می تواند رسیدگی به این," او گفت:.

آبه مخالفان و حتی معمول خود را فوق العاده جناح راست حامیان اند و او را متهم کرد که "soft" در چین و به دنبال جلوگیری از متخلف پکن جلوتر از رهبر چین را برنامه ریزی سفر به توکیو در ماه آوریل به تاخیر انداختن سفر محدودیت در طول تعطیلات سال جدید قمری در اواخر ماه ژانویه بود که آن را در حال حاضر روشن شیوع پخش شد از آن کانون در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

شو واتانابه از مخالفان حزب دموکرات برای مردم متهم کرد دولت فاقد یک حس از بحران است. یک پیام خوش آمدید ارسال شده در سایت از سفارت آمریکا در پکن گفت: "ما مشتاقانه منتظر دریافت بسیاری از چینی مهمانان بازدید ژاپن" ساخته شده "همه تعجب می کنم که آنچه در زمین ژاپن در حال انجام" واتانابه گفت. پیام است و از آنجا حذف شده است.

سوال یکشنبه در مجلس شورای اسلامی در مورد تعداد چینی هنوز مراجعه و یا ترانزیت از طریق ژاپن Katsunobu کاتو وزیر بهداشت گفت: این امر می تواند غیر ممکن است به 100% تعطیل" ورود. او منحرف درخواست برای ارزیابی اثربخشی اقدامات قرنطینه.

ژاپن رهبران خود را بهبود مدیریت بحران از زمان از سال 2011 سه برابر زلزله-سونامی-هسته ای بلایای اما بی میلی به گرفتن سریع و قاطع عمل باقی می ماند یک مشکل مزمن می گوید Cucek.

"آنها بحران برنامه است. آنها بحران, آموزش, اما یک بحران نیز نیاز به رهبری" او گفت:. "این چیزی است که از دست رفته افرادی که مایل به سخت گیری."

با آینده خیلی نامشخص است و بسیاری از وقایع در حال محدود و یا به تعویق افتاد, برخی در ژاپن هستند خواستار المپیک به تعویق افتاد و یا نقل مکان به محل دیگری زیر نمونه ای از بسیاری از رویدادهای مهم دیگر از جمله حزب لیبرال دموکرات حزب کنگره برنامه ریزی شده برای 8 مارس به تعویق افتاد و در حال حاضر.

تا کنون آبه و دیگر مقامات دولتی اصرار به بازی با 11,000 رقبا و چند میلیارد دلار سرمایه گذاری از تلویزیون و دیگر حامیان مالی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای با وجود لغو مختلف مقدماتی حوادث و بسیاری دیگر از غیر المپیک اتفاقات.

خواسته جمعه اگر دولت در نظر حرکت های المپیک و یا به تعویق انداختن آنها آبه رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: ژاپن تا به حال "اعتماد به نفس کامل" از کمیته بین المللی المپیک.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"ما قصد داریم به ادامه همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک و توکیو متروپولیتن دولت برای اطمینان از بازی های المپیک برگزار خواهد شد, در راه است که تضمین می کند ورزشکاران و تماشاگران می توانند شرکت کنند با خیال راحت" Suga گفت.

___

Kurtenbach کمک از بانکوک.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب