Shyong: نامزدهای عشق ‘مواد غذایی قومی’ عکس op, اما, وجود دارد راه های بهتر برای رسیدن به nonwhite رای دهندگان

در طول کلاس سوم درس در لاتین فرهنگ, معلم من داده شده من یک اسپانیایی نام: فرانسیسکو.

من هرگز فکر نمی کردم که اطلاعات می تواند استفاده برای هر کسی که پس از من هرگز به اشتراک گذاشته شده آن است. اما دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq فکر متفاوت در هفته گذشته زمانی که او با افتخار گفت: یک گروه از کارگران از, نوادا, آشپزی اتحادیه است که هنگامی که او در کلاس چهارم “Me llamo النا.”

در این ویدئو تا حد زیادی مخاطب لاتین در پاسخ با سکوت پر سر و صدا. صاحب نظران و رسانه های اجتماعی پوستر به سرعت متهم Klobuchar از pandering به اسپانیایی یا “Hispandering.” این آخرین نمونه از آنچه که تبدیل به یک آشنا سنت سیاسی در میان مردم رنگ: خندیدن به اشتباهات فرهنگی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

در طول سال, نامزدهای’ تلاش برای رسیدن به مردم از رنگ را با استعداد ما با طولانی و خنده دار حلقه برجسته فرهنگی gaffes شروع با جرالد فورد گاز گرفتن به تمل — هنوز هم پیچیده شده در آن پوسته — در طول ناموفق سال 1976 ریاست جمهوری اجرا شود. سال گذشته و پس از آن — South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg تصادفا با Latinos با اعتراف به بهره گیری سالسا مخلوط با سس رنچ. و در سال 2016 ما به طور غیر منتظره ای تند و تلخ اگزیستانسیالیسم از هیلاری کلینتون خیره کردن یک فنجان boba چای در فلاشینگ, n. y.

تبلیغات

من همیشه در بر داشت این بی دست و پا تلاش های امداد رسانی وحشتناکی منسوخ شده و شرم آور برای همه احزاب است. که تحت تأثیر این حرکات — گاه به گاه لت و پار کلمات اسپانیایی یا hackneyed “مواد غذایی قومی” عکس op?

آنها به نظر می رسید استوار در برخی از عجیب و غریب مفروضات. اگر Klobuchar می شود چمن ژله در نیمه شیرین بدون یخ boba چای معنا است که او را درک آسیایی, جوانان آمریکایی فرهنگ ؟ باید نامزد آینده عمل خوردن tacos? و چه تضمینی وجود دارد که این تلاش ها به مقدار چیزی بیش از یک عکس op?

من تصمیم به بازدید از برخی از لس آنجلس eateries محبوب با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و ببینید اگر من می توانم پیدا کردن کسی که رای بود تحت تأثیر تجدید نظر مانند این. من هم خواسته مردم چه نوع از کمک رسانی به آنها را انتخاب کنید اگر آنها تا به حال شانس به مبارزات برخی از مشاوره.

من شروع به در Dulan در Crenshaw یک کافه تریا به سبک روح رستوران و مواد غذایی است که به میزبانی جو بایدن و رئیس جمهور سابق اوباما است.

تبلیغات

در سال گذشته بایدن ملبس به روپوش و کمک در خدمت صبحانه به گروهی از رهبران جامعه وجود دارد. رجینالد Ridgeway قدیمی کشیش از ایمان راه Missionary Baptist Church نبود آگاه مراجعه کنید. هنوز هم او را یک بایدن حامی و او قدردانی است که معاون سابق رئیس جمهور تصمیم به صرف زمان صحبت کردن با اعضای جامعه.

آگاهی از فرهنگ آفریقایی آمریکایی و خوردن غذای روح — این همه چیز نیست به عنوان مهم به عنوان صرف زمان Ridgeway گفت.

“شما لازم نیست که به خوردن مواد غذایی ما است. من خوردن مواد غذایی است. فقط گوش دادن به ما … ما واقعی احساس است که شما شنیدن آنچه که ما می گویند” Ridgeway گفت. “ما می توانید غذا خوردن در یک تاکو بل اگر ما دریافت کنید که.”

Ridgeway فکر می کند ریسک بیش از حد بالا در انتخابات امسال نگران فرهنگی gaffes و گفت که چه چیزی به چه کسی. او می خواهم برای دیدن یک زن رئیس جمهور روزی و معتقد است در بسیاری از مترقی علل اما اولویت اصلی است و انتخاب کسی نیست که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تنها غرامت من نیاز است که درست به قانون اساسی” Ridgeway گفت.

باربارا Melancon و Willimae Fulton دو مددکاران اجتماعی صرف ناهار نیز قدردانی است که نامزدها در زمان برای جلوگیری از. اما آنها خسته از حرکات نمادین همبستگی.

“ما دیده ایم بسیاری از نامزدها به اینجا می آیند و این کار را, اما هنگامی که آنها را در دفتر آنها فقط فراموش نکنید که ما” Melancon گفت.

“ما باید آنها را نگه دارید به یک استاندارد بالاتر” Fulton گفت. “این سال 2020 است. زمان است و برای این سنتی سیاست است. من قرار است به رای شما فقط به خاطر اینکه شما لذت بردن از فرهنگ ؟ Nah,” او گفت:. “این همه در مورد آنچه شما می رویم به انجام.”

تبلیغات

Sen. Elizabeth Warren speaks at EllaEm’s Soul Food restaurant in North Las Vegas, Nev.

سناتور. الیزابت وارن استقبال مردم در EllaEm روح و رستوران غذا در هفته گذشته در شمال لاس وگاس, Nev.

(دیوید بکر / گتی ایماژ)

توقف بعدی من بود پادشاه تاکو #10 در پیکو-یونیون که در آن کلینتون, بایدن و بسیاری از دیگران ساخته اند را متوقف می کند. بایدن خوردند برخی از tacos در اینجا در سال گذشته همراه با شهردار اریک Garcetti.

جسی رامیرز اخیر USC فارغ التحصیل نمی به یاد داشته باشید بایدن را ببینید. او قدردانی زمانی که نامزدها سعی کنید به اسپانیایی صحبت می کنند و نشان دادن علاقه به لاتین فرهنگ است. هنوز هم او را برای رفتن به رای خود را بر اساس سیاست.

“آنها در حال تلاش برای رسیدن,” رامیرز گفت. “تلاش خوب است اما این بدان معنا نیست که آنها به من رای دادن.”

اما رودی Lico, 20, بود, بیشتر unimpressed.

“ما همه در مورد tacos” Lico گفت.

من گذشته متوقف شد آقای Boba در Koreatown جایی که در سال گذشته بایدن در دیدار با کره ای آمریکایی به رهبران جامعه بیش از یک کوکی ها و کرم میلک شیک با boba. هارون Vallejo, 29, گفت: بایدن در Koreatown “شگفت زده جهنم از من است.”

“برای دیدن این نوع از فرد به اینجا می آیند, آن را واقعا نادر است. این نوع قرار می دهد Koreatown بر روی نقشه” Vallejo گفت.

تبلیغات

در پایان از ریاست جمهوری غذا خزیدن من احساس متفاوت در مورد این حرکات فرهنگی. فقط به خاطر اینکه آنها نمادین معنا نیست که آنها نمی تواند قدرتمند و گفت: Karthick راماکریشنان استاد علوم سیاسی در دانشگاه ریورساید.

وجود دارد یک نسل تقسیم در راه این پیام ها را دریافت کرد. به دانشگاه-تحصیل کرده نسل دوم یا جوان آمریکایی ها مثل خودم این حرکات اغلب مهربان و تقلیل. اما به مهاجران و کسانی که به ندرت احساس ورود در سیاست آمریکا و حتی دست و پا چلفتی و بی دست و پا تلاش برای رسیدن دیده می شود که مدتها در انتظار نشانه ای از احترام و شمول است.

“این سیگنال را می فرستد که خود و فرهنگ جامعه خود را از مواد غذایی خود را است که آمریکا بیش از حد” راماکریشنان گفت. “این نشان می دهد که مهاجران نیازی به جذب که نامزد راحت با چشم انداز چند فرهنگی ملت است.”

و تحقیقات نشان می دهد این حرکات انجام کمک به جلب آرا گفت رودی Alamillo استادیار علوم سیاسی در دانشگاه غربی واشنگتن.

در یک تجزیه و تحلیل از ریاست جمهوری 2016 نامزد جب بوش درخواست تجدید نظر در میان Latino رای دهندگان Alamillo و coauthor لورن Collingwood یافت که بوش هویت مبتنی بر استراتژی یکی از تاثیر گذار ترین عوامل است. صلیب نژادی mobilizations — چیزهایی مانند زبان اسپانیایی می گوید که او یک مکزیکی آمریکایی و تبلیغات به تصویر می کشد خار خوردن مواد غذایی مکزیکی — شد قوی تر و عامل تر از حتی حزب شناسایی و یا ایدئولوژی.

اثربخشی این تجدید نظر Alamillo گفت: اجازه می دهد تا جمهوری خواهان پس از لاتین آرا بدون معنی حمایت از علل و مسائل که لاتینی ها در مورد مراقبت.

“آنها می توانند اجرای تبلیغات در انگلیسی گفت: ما ساخت یک دیوار و به نفع توده اخراج,” Alamillo گفت. “اما در اسپانیایی, آنها فقط می خواهیم هویت مبتنی بر تجدید نظر. این اجازه می دهد تا آنها را برای اجرای دو کمپین های مختلف در همان زمان.”

ما در حال رهبری نسبت به آینده ای که در آن سیاست نژادی تبدیل خواهد شد به طور منظم بخشی از مبارزات سیاسی. برنده انتخابات به طور فزاینده ای متنوع کشور نیاز به بسیاری از انواع فرهنگی تجدید نظر. اما اگر ما رای می تواند به راحتی خریداری و با حرکات احترام و ورود ما از دست دادن فرصت برای حمایت از علل مهم برای ما است.

من باید اعتراف من خواهد بود بسیار سرگرم نزد آینده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تلاش برای خورد کردن گوشت مرغ پا در مجموع کم, اما من می خواهم بسیار بیشتر از آن است. و به طوری که بسیاری از مردم با من صحبت کرد.

رامیرز پیشنهاد “پادشاه تاکو تاون هال” که در آن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را پاسخ به سوالات مطرح شده توسط مشتریان و مردم محلی برای یک ساعت در درجه اول به جای پرداختن به دوربین های دیجیتال و جمع آوری رسانه ها.

Melancon پیشنهاد کرد که نامزدهای نشستن با اعضای باند برای جلب توجه به ریشه های جرم و جنایت و فقر است.

فولتن گفت که او می خواهم برای دیدن یک نامزد ریاست جمهوری سایه برخی از مددکاران اجتماعی برای یک روز به برجسته سلامت روانی بحران و نقص در ایمنی net.

فولتن همچنین پیشنهاد مبارزات رایگان لوازم مدرسه در محله های فقیر به اشاره به این واقعیت است که مدارس در سیاه و لاتین در محله دریافت نابرابر بودجه.

به نظر من همه این پیشنهادات صدا به مراتب عملی تر و قانع کننده تر از هر چه انتخابات ریاست جمهوری تلاش کرده است. آنها نشان می دهد که آن را ممکن است برای انتقال نمادین فرهنگی معنی و همچنین به عنوان برجسته اساسی و معنی دار مسائل.

و هیچ کس به خفه کردن در یک تمل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im