فاضلاب کوک ماسک برای آزاد کردن منابع برای کانادا در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران

فاضلاب در سراسر کشور در حال پیوستن به مبارزه علیه COVID-19 ساختن پارچه ماسک در تلاش برای تقویت عرضه تجهیزات حفاظت شخصی. اما مقامات بهداشتی هشدار می دهند که در خانه صورت را پوشش می دهد نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایگزین برای فدرال تنظیم پزشکی دنده.

پرستار ثبت شده و تازه کار و فاضلاب جوآن دیویس می گوید: او تاسیس Facebook گروه دوخت برای زندگی, Ontario را از نگرانی وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی ماسک برای ارتش از کارگران و داوطلبان انجام بخشی خود را هر دو در داخل و خارج از بیمارستان.

او راه اندازی شد, تلاش, مارس 20 با یک تماس همکار فاضلاب در اتاوا منطقه به کوک ماسک برای کسانی که به طور مستقیم و غیر مستقیم حمایت از تلاش ها برای مبارزه با بحران از جمله کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات بانک های مواد غذایی و داروخانه ها.

در عرض یک هفته این گروه دارای عقاید شامل نزدیک به 900 اعضای قوی مشروط از غرب کانادا است.

“ما کمی قدیمی دوخت یک طوفان,” دیویس گفت: یک پرستار برای بیش از 30 سال است.

“مردم در حال نشستن در خانه و آنها می خواهند برای کمک به, بنابراین این نوع از آنها را به یک خروجی.”

این ماسک به طور معمول شامل چندین لایه از پنبه و مجهز الاستیک یا پارچه گوش حلقه دیویس گفت:. این گروه می پرسد که همه ماسک بود laundered قبل از آنها اهدا شده و شسته شده و دوباره قبل از استفاده از.

این ماسک را ارائه حفاظت از همان N95 ماسک های مورد استفاده در بیمارستان دیویس مجاز است.

کسانی که اتصالات به دستگاه های پزشکی می توانید فیلتر کردن ذرات کوچک و محافظت از پزشکان و پرستاران در برابر مواجهه تنفسی با ویروس ها و باکتری ها.

اما آنها بهتر از هیچ چیز دیویس گفت:.

او گفت: پرستاران در ایالات متحده نصب شده مشابه دوخت تلاش در جنوب مرز پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد ماسک های خانگی, شال و bandanas می تواند یک “last resort” افزایش و یا جایگزین برای تجهیزات حفاظت شخصی.

اما سلامت کانادا خواستار مراقبت های بهداشتی کارگران به احتیاط استفاده کنید که با توجه به ماسک های خانگی بر روی خود و یا در بالای N95 ماسک.

آژانس فدرال هشدار می دهد که این مواد ممکن است ارائه محافظت کامل در برابر COVID-19 و ماسک مناسب ممکن است به درستی.

اگر کاربر مجبور است غالبا تعدیل ماسک — و لمس چهره خود را — که را افزایش می دهد شانس خود را از ابتلا به این ویروس.

کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و دستیار استاد در دانشگاه تورنتو به توافق رسیدند که ماسک های خانگی فراهم نیست کافی برای حفاظت و مراقبت از سلامت کارگران.

حتی در صورت کمبود Furness گفت که هر چه زودتر توصیه های پزشکی پرسنل استفاده مجدد N95 ماسک.

اما Furness گفت: ماسک های خانگی می تواند کمک به بازدید کنندگان به مراقبت های بهداشتی تنظیمات جلوگیری از انتقال این ویروس به جمعیت های آسیب پذیر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“روشنی هدف است که به حفاظت از بازدید کنندگان از هر چیزی … اما برای آن کسی که آن را پوشیده نگه داشتن تنفس خود عطسه و یا سرفه به خود گفت:” Furness.

حداقل یک بیمارستان تورنتو به نظر می رسید به توافق فاضلاب باید یک نقش را بازی کند.

مایکل Garron بیمارستان به چالش کشیده شده است فاضلاب به 1,000 ماسک یک هفته برای بازدید کنندگان بالقوه دیگر اعضای جامعه.

و تورنتو جامعه انسانی و Chilliwack, B. C., شاخه ای از جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات خواسته اند برای دست دوخته شده ماسک به طوری که آنها می تواند خود را اهدا لوازم پزشکی به انسان مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

در ونکوور دوخت گروه ما بافت اجتماعی آن است داوطلب خدمت سربازی اعضای آن به دوختن اسکراب کلاه خواهد بود که اهدا به بیمارستان های محلی

نساجی بازیافت ابتکار نیز جمع آوری خانه پلیسه دار ماسک برای توزیع به گروه های اجتماعی و تسهیلات مراقبت دراز مدت گفت: Carol Smith, عضو, غیر انتفاعی, هیئت مدیره.

باغ ویلا بازنشستگی و اقامت در شمال Dundas, Ont., قبول کمک مالی از 40 صنایع ماسک از دوخت برای زندگی گروه گفت: مدیر کل Darlene Sherrer.

در حالی که Sherrer گفت: آنها در عین حال برای دیدن بسیار به عنوان یک سرفه او گفت: این مرکز دارای یک عرضه N95 ماسک برای کارکنان به پوشیدن اگر ساکنان مریض است.

اما در صورتی که اجرا می شود Sherrer گفت: او سپاسگزار به ماسک های خانگی او در “جیب عقب.” در حالی که آنها ممکن است به عنوان موثر به عنوان پزشکی-تجهیزات درجه او گفت: آنها بهتر از هیچ چیز است.

“با همه داد و بیداد و نگرانی در حال حاضر … این خیلی خوب است که مردم در جامعه است که به فکر ما,” او گفت:.

“برای دیدن آنها قادر به کمک به یک مهارت است که آنها فقط استثنایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im