سرویس مخفی آماده برای محافظت از بایدن و ساندرز اما خواسته نشده است

بزرگنمایی این تصویر

جیل بایدن و کارمند برگزاری تجمع اعتراضی در جو بایدن سه شنبه تجمع در لس آنجلس. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مارسیو خوزه سانچز/AP

The Secret Service می گوید آن را “به طور کامل آماده” برای حفاظت از دموکرات ها در حال اجرا برای رئيس جمهور. این درست است که آن خواسته نشده است هنوز.
این موضوع که حفاظت از نامزدها مطرح شد در مد دراماتیک در شب سه شنبه که ضد لبنی معترضان با عجله مرحله به عنوان جو بایدن بود که ارائه یک سخنرانی پیروزی در لس آنجلس.

آنها مسدود شده توسط بایدن با جیل و یک کمپین مشاور و همراهی کردن مرحله. این حادثه بود “از خواب بیدار تماس” برای بایدن و رقیب اصلی خود را برای نامزدی حزب دموکرات ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز سابق عامل سرویس مخفی Jonathan Wackrow NPR گفت.

Wackrow در حال حاضر مدیر عامل Teneo یک شرکت مشاور می گوید: سرویس مخفی حفاظت از هر دو نامزد “کاملا ضروری است در این مرحله در بازی است.” او می گوید: آن نه فقط در مورد حفاظت از نامزدهای اما همچنین “حمایت از روند دموکراتیک ملی ما انتخابات است.”

تشکر. Bennie Thompson, D-را از دست ندهید. موافق است. رئیس خانه امنیت داخلی کمیته می گوید حتی اگر جمعه شب حادثه “نمی تواند منجر به یک وضعیت خشونت آمیز بالقوه برای خشونت وجود دارد.” تامپسون می گوید اگر کسی انگیزه های نهان “که شد محل مناسب برای آن رخ می دهد و ما فقط می توانیم که در این کشور ما باید برای حفاظت از رهبران.”

پس چرا نمی شود سرویس مخفی حفاظت از بایدن و ساندرز?

در بخشی از آن به نامزد خود است. با توجه به سرویس مخفی بیانیه “زیر یک نامزد رسمی درخواست حزبی نامزد
حمایت کمیته مشورتی که متشکل از رئیس و رهبر اقلیت مجلس نمایندگان اکثریت و اقلیت رهبران سنا و یک عضو اضافی انتخاب شده توسط کمیته باعث می شود یک توصیه برای اطلاع رسانی به تصمیم وزیر امنیت داخلی.” در این بیانیه اشاره می کند که تا به امروز این گروه دریافت کرده است و نه یک درخواست برای حفاظت از.

تامپسون اگر چه با ارسال نامه ای به DHS در اوایل این هفته درخواست برای آغاز روند.

“با در نظر گرفتن نامزد باقی مانده’ کمپین بزرگ عملیات بالا رای گیری به طور متوسط و همچنین فیزیکی تهدید به خود ایمنی” در این نامه آمده است: “من مصرانه از شما را به سرعت آغاز روند مشاوره برای تعیین اینکه آیا برای ارائه [سرویس] حفاظت به برخی از عمده دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.”

سابق سرویس مخفی عامل Wackrow می گوید این سرویس آماده ارائه حمایت به بایدن و ساندرز در یک لحظه متوجه گفت و آن را “برنامه ریزی شده برای این لحظه از زمان بسته شدن از آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.”
بلافاصله پس از مراسم تحلیف او می گوید: the Secret Service شروع به فکر کردن در مورد آینده کمپین ملی چرخه. “آنها پس از عمل گزارش به نگاهی به ما به اندازه کافی کارکنان بودند ما تدارکات مناسب از طریق آخرین مبارزات انتخاباتی. آنچه می تواند ما را در بهتر انجام دهید؟”

بزرگنمایی این تصویر

اعضای سرویس مخفی نگهبانی خارج هواپیمای حامل دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سین سیناتی اوهایو در ماه اوت 2016. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

او می گوید: the Secret Service است که به طور مداوم در حال تحول آن فرایند است که آژانس تعیین “سطح مناسب از نیروی انسانی مورد نیاز برای پیش بینی سطح از نامزدها.”

The Secret Service می گوید که از ماه مارس گذشته آن شناسایی “هزاران نفر” از عوامل لباس شخصی تقسیم افسران و اداری کارکنان پشتیبانی برای آنچه در آن خواستار نامزد حفاظت ماموریت بودند که “با دقت آموزش دیده به عنوان تیم” در امکانات در سراسر کشور است.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن به حال سرویس مخفی حفاظت, اما آن را به پایان رسید و چند ماه پس از او سمت چپ ، و ساندرز به حال حفاظت در سال 2016. او به خبرنگاران گفت: جمعه او فکر وجود دارد “تا به حال شده است در برخی از تماس” بین مبارزات انتخاباتی خود و سرویس مخفی در مورد پوشش این سال است.

بایدن گفت: امروز ان بی سی نشان می دهد صبح روز بعد از شنبه حادثه که سرویس مخفی حفاظت از “چیزی که باید در نظر گرفته ظالمانه تر از آن می شود.”

رئیس جمهور تهمت البته دریافت سرویس مخفی حفاظت. او و پس از آن-ایران نامزد بن کارسون دریافت آن شروع در ماه نوامبر 2015, بسیار زودتر در چرخه از در حال حاضر. و به عنوان بانوی اول سابق, 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در حال حاضر سرویس مخفی حفاظت.

این قطبی دولت از سیاست آمریکا نیز دلیل دیگری است که سرویس مخفی حفاظت مورد نیاز است Wackrow می گوید. “چپ و راست تبدیل شده اند به طوری قطبی و تثبیت در این شعارهای ایدئولوژیک است که می تواند تبدیل به و فراتر از هر دو طرف به آسیب فیزیکی.”

نشان دادن آن نقطه در شب جمعه کسی مطرح شده یک پرچم با یک صلیب شکسته بر روی آن در طول یک ساندرز تجمع در ققنوس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im