مدارس خندق زوم نگرانی بیش از آنلاین آموزش امنیت

بزرگنمایی این تصویر

با بسیاری از مدارس بسته زوم تصویری جلسه برنامه تبدیل به wildly محبوب در میان مربیان, اما آن را در حال حاضر تحت بررسی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی. اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

رهبران مدرسه در شهر نیویورک واشنگتن و لاس وگاس اعلام کرده اند آنها قطع استفاده از زوم ویدئو کنفرانس سرویس برای آموزش از راه دور به دلیل امنیت و حریم خصوصی آزار و نگرانی های دیگر. فردی و مدارس در لس آنجلس و در جای دیگر نیز تعویض, جایگزین, مانند, مایکروسافت, تیم, Google Hangouts و WebEx گره خورده است.

به عنوان NPR هفته گذشته گزارش اف بی آی هشدار در مورد حوادث مدرسه زوم جلسات مختل شود. شده اند وجود دارد گزارش های نژادپرستانه و مستهجن تصاویر نشان داده شده به فرزندان جوان است. برخی از رسوخ ممکن است سرچشمه با دانش آموزان pranking همکلاسی های خود را, اما Gizmodo گزارش نیز وجود دارد که سازمان “Zoombombing” کمپین آنلاین.

زوم افزایش یافت در محبوبیت به عنوان مردم در سراسر جهان پناه در محل برای محافظت از گسترش coronavirus. تا حدودی به دلیل این است که زوم جلسات می تواند تنظیم شود تا به توان از هر نقطه با هر کس فقط با یک لینک وب سایت — هیچ حساب و یا دانلود نرم افزار مورد نیاز است. اما این سهولت استفاده و همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای مزاحمان را نشان می دهد.

در حالی که طراحی شده به عنوان یک فناوری آموزش و پرورش, محصول این شرکت تا به حال آگهی های خود را برای استفاده توسط K-12 مدرسه در طول coronavirus مربوط به تعطیلی مدارس و ساخت ویژگی های حق بیمه در دسترس برای مربیان به صورت رایگان.

در بیانیه ای به واشنگتن پست بیش از آخر هفته زوم گفت: در آن حال به روز رسانی تنظیمات پیش فرض برای آن در آموزش و پرورش مبتنی بر کاربران را به کنترل بیشتر به معلمان و دیگر دیدار میزبان است.

“در طول COVID-19 pandemic, ما در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، مدارس و سازمان های دیگر در سراسر جهان می توانید همیشه در ارتباط ماندن و عملیاتی. به عنوان بیشتر و جدید انواع کاربران شروع به استفاده از زوم در طول این زمان زوم شده است فعالانه درگیر شدن به مطمئن شوید که آنها درک زوم را سیاست های مرتبط و همچنین به عنوان بهترین راه برای استفاده از پلت فرم و محافظت از جلسات خود.”

برای دانش آموزان ، والدین و معلمان رها از زوم به معنی یک بار دیگر نیاز به یادگیری فهم و outs از یک سیستم ویدئو کنفرانس. برخی می پرسند که آیا آن را نمی شود بهتر است برای نگه داشتن زوم و به سادگی با استفاده از حریم خصوصی و کنترل های امنیتی است که همیشه در دسترس است.

آملیا ونس یک دانش آموز حریم خصوصی متخصص با غیر انتفاعی آینده حریم خصوصی انجمن توصیه می کند که مدارس چوب با سیستم عامل های طراحی شده برای آموزش و پرورش مانند گوگل G مجموعه برای آموزش و پرورش است.

هنوز هم با توجه به اینکه زوم طراحی شده بود به عنوان یک آموزش و پرورش, فناوری, محصول, او می گوید: “من نمی دانم که زوم است که هیچ بدتر خواهد شد و ممکن است در بسیاری از جهات بهتر از بسیاری از سیستم عامل وجود دارد, به ویژه هنگامی که آن را به امنیت می آید و در دسترس و قطعا وقتی که می آید به راحتی استفاده کنید.”

اما او می گوید: زوم می تواند پیش بینی کرده اند این مسائل مربوط به حریم خصوصی. “و در حال حاضر زوم است که بسیار دشوار است از تلاش به دست آوردن مجدد اعتماد است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im