عربستان سعودی به بریده بریده صرف 5 درصد به قیمت نفت سقوط

دبی, امارات متحده عربی – عربستان سعودی گفت: کاهش هزینه 5 درصد یا حدود 13.3 میلیارد دلار برای جبران تاثیر غوطه وری قیمت نفت و اثرات جدید کروناویروس در آن چشم انداز اقتصادی و کسری بودجه است.

در بیانیه ای انجام شده توسط دولت اجرا در حمله عربستان اواخر روز چهارشنبه وزیر دارایی محمد Al-Jadaan گفت: اقدامات بیشتری را برای مقابله با کاهش قیمت نفت اما او نداد بیشتر است.

عربستان سعودی حدود 500 میلیارد دلار در ذخایر خارجی اما با قیمت نفت رو به کاهش به حدود 26 دلار در هر بشکه و درآمد گردشگری خشک شدن به دلیل تعلیق از مسلمان زیارت به مکه آن بود و انتظار می رود پادشاهی را کاهش و به آن صرف. قیمت نفت سقوط به عربستان سعودی منتقل شد به سیل بازار و تسلط بر فروش میان رکود در تقاضا برای نفت در سراسر جهان است.

عربستان شاهزاده محمد بن سلمان شده است مسابقه برای تنوع بخشیدن به اقتصاد به دور از اتکا به نفت برای درآمد. با وجود تلاش های گسترده ای در تبدیل اقتصاد کشور همچنان به تکیه بر افزایش قیمت نفت حدود 80 دلار در هر بشکه به تعادل بودجه خود را.

Al-Jaadan گفت: دولت تصویب بخشی از کاهش هزینه در مناطق “با حداقل تاثیرات اقتصادی و اجتماعی.” او به جزئیات خاص در جایی که این کاهش هزینه ها اتفاق می افتد.

پادشاهی که منجر به یکی از 20 اقتصاد به شدت متکی بر مخارج دولت به سوخت اقتصاد آن و پرداخت حقوق بسیاری از شهروندان سعودی که در بخش دولتی کار.

عربستان سعودی اعلام کرد در حال حاضر حدود 13 میلیارد دلار بسته محرک برای حمایت از بخش خصوصی و گسترش تامین مالی به کوچک و متوسط کسب و کار تحت تاثیر این ویروس را تحت تاثیر کشورهای سراسر جهان است.

پادشاهی است متوقف تمام پروازهای تجاری و مرزهای خود را بسته به مسافران به کم کردن سرعت گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 240 نفر در کشور است. دولت همچنین دستور داد بیشتر بخش دولتی و خصوصی کارکنان به محل کار از خانه برای دو هفته تعطیل, مدارس, دانشگاه ها, رستوران ها, مراکز و مکانهای تفریحی و حتی مساجد و در حالی که تحویل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها عامل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet