تصاویر ماهوارهای نشان می دهد رشد سریع سوری در اردوگاه های پناهندگان

پس Dec. 1 برخی از 900.000 نفر بی خانمان شده اند با خشونت در سوریه به گزارش سازمان ملل متحد. در حال حاضر جدید, تصاویر ماهواره ای را حس مقیاس به این بحران است.

سوریه و نیروی هوایی روسیه در حال تلاش برای بازپس گیری شمال غربی استان ادلب آخرین شورشی استان در سوریه در جریان جنگ داخلی. NPR Deb آموس گزارش حمله به, کشته و بیش از یک هزار نفر از شهروندان است. بسیاری از دیگران باید به دنبال پناهگاه در نزدیکی مرز ترکیه U. N. می گوید.

عکس های جمع آوری شده توسط یک تجاری ماهواره ای شرکت نشان می دهد اردوگاه های پناهندگان که ظهور کرده اند و در حدود سه شهرهای سوریه در نزدیکی مرز. Maxar فن آوری های عکس Sarmada Deir حسن و آگهی دانا در فوریه 2019 و دوباره این هفته است. (کشیدن سفید نوار کشویی سمت چپ و راست برای مقایسه کنید.)

Sarmada

سازمان ملل می گوید: اکثر کسانی که آواره شده اند زنان و کودکان هستند.

“آنها دچار آسیب های روانی و مجبور به خوابیدن در خارج در درجه حرارت انجماد به دلیل اردوهای کامل هستند” U. N. تحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه علامت Lowcock روز دوشنبه گفت:. “مادران رایت پلاستیکی برای نگه داشتن بچه ها گرم. نوزادان و بچه های کوچک در حال مرگ هستند به دلیل سرد است.”

دير حسن

Lowcock به نام خشونت “بی رویه” با حمله به کمک کارگران و بیمارستان و مدارس و مساجد.

درگیری در سوریه شده است مداوم از مارس 2011 و مجبور است بیش از نیمی از جمعیت به ترک خانه های خود U. N. می گوید.

آگهی دانا

ترکیه گرفته شده است در حدود 3.5 میلیون پناهنده. اما این کشور می گوید آن را در محدودیت های آن است.

U. N. را Lowcock است که خواستار یک آتش بس گفت: این امر می تواند تنها راه برای جلوگیری از “بزرگترین بشردوستانه داستان ترسناک قرن 21 است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>