Runoffs به احتمال زیاد در اتحادیه-مقابل-منشور نبرد بیش از L. A. هیئت مدیره مدرسه

جکی گلدبرگ به نظر می رسد رهبری برای انتخاب مجدد در لس آنجلس, تخته, آموزش و پرورش, اما کمی حل و فصل شده است با اطمینان در جنگ سخت گران و محوری در رقابت برای نفوذ در جهت ملت دومین سیستم مدرسه.

با بسیاری از برگه های رای هنوز به شمارش دو نژاد به نظر می رسد در راه خود را به سمت نوامبر رواناب اما آن است که هنوز روشن نیست چه کسی خواهد بود در آن مسابقات است.

در غرب دره Fernando سان وقت اسکات Schmerelson رهبری در حال انجام برگه ساخت و او را شرط بندی خوبی بود و در یک رواناب در برابر هر دو مرلین Koziatek یا الیزابت بارتلس-گورکن.

برای یک صندلی هیئت مدیره که شامل بخش هایی از جنوب L. A. و بندر منطقه چهار نامزد قفل شده در یک مسابقه بیش از دو لکه در افغانستان ، منجر به بسته چهارشنبه پاتریشیا Castellanos اما بسیاری از رای بودند و در عین حال به شمارش.

تبلیغات

نتیجه تنها در یک مسابقه صریح به وقت جورج مک کنا تنها نامزد در انتخابات برای یک کرسی نمایندگی در بخشهایی از جنوب و جنوب غربی L. A.

در طول مبارزات انتخاباتی فصل این مسابقات شد و نبرد بین حامیان منشور مدارس و معلمان, اتحادیه — و این سناریو به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا نوامبر انتخابات عمومی. ریسک بالا برای هر دو طرف در یک هیئت مدیره است که گفته می شود نزدیک بیش از مسائل مربوط به منشور مدارس.

چهار کرسی در این انتخابات تمام شده است برگزار می شود اعضای هیئت مدیره دوستانه به اتحادیه معلمان و اتحادیه شده است مبارزه برای آن را نگه دارید که راه. منشور طرفداران نگران قوانین دولت جدید که به مدرسه تابلوهای قدرت بیشتر به منظور محدود کردن منشور رشد شده اند و مبارزات انتخاباتی برای نامزدها به احتمال زیاد برای حمایت از مدارس خود را.

منشور خصوصی اداره می شود و رقابت با سیستم مدرسه برای دانش آموزان است. اکثر منشور هستند nonunion.

تبلیغات

“قوانین جدید برای منشور تصویب خواهد اجازه pro-مدیره اتحادیه کاهش در منشور رشد در L. A. در راه بزرگ اما اتحادیه های کارگری را به استفاده از این فرصت نمی توانیم به از دست دادن هر کدام از این دو صندلی” گفت: Dan Schnur که می آموزد سیاسی ارتباطات در USC و پپرداین. “این است برای رفتن به یک کلاسیک منشور در مقابل اتحادیه faceoff. هر دو طرف همه است.”

هر طرف که قرار دادن یک چرخش مثبت در مجمل نتایج.

اتحادیه متمرکز در دو تایید نامزد — گلدبرگ و McKenna — برنده کرسی آشکار است. دو نفر دیگر — Schmerelson و Castellanos — در حال نشسته و در حال حاضر با اولین محل اولیه پس از اتمام مسابقات به رهبری نسبت رواناب. این نتایج مقامات اتحادیه گفت: پس از منشور طرفداران دور outspent ایالات معلمان لس آنجلس که نشان دهنده معلمان و پرستاران و مشاوران و کتابداران.

“UTLA زد قوی ترین زمین بازی در تاریخ ما اثبات قدرت مردم در مقابل پول” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “در حالی که منشور لابی قرار داده نفرت تبلیغات در ایمیل ما قرار دادن مردم در خیابان, راه رفتن و صحبت کردن به رای دهندگان است.”

گرگوری McGinity سر یک طرفدار منشور عمل سیاسی کمیته اشاره به شکست آشکار اکثریت رای برنده این اتحادیه حمایت Schmerelson و Castellanos به عنوان علامت خوبی برای خود طرف. Schmerelson او گفت در روشن معرض خطر است.

“هنگامی که یک وقت officeholder می شود به سختی بیش از 40% در رقابت اصلی که وقت است در یک مقدار زیادی از مشکل” گفت: McGinity مدیر اجرایی کالیفرنیا منشور مدارس Assn. طرفداران.

McGinity همچنین اشاره کرد که گلدبرگ حاشیه پیروزی شد و به احتمال زیاد بسیار کوچکتر از ماه مه گذشته که او برنده انتخابات ویژه برای پر کردن در سال گذشته از یک صندلی.

“به وضوح وجود دارد تعداد قابل توجهی از خانواده ها که چالش بینایی خود را از جایی که الاییواسدی در حال رفتن گفت:” McGinity “و تمایل خود را به بالا انجام مدارس” اشاره به منشور بخش او نشان دهنده.

تبلیغات

مبارزه با گلدبرگ به سختی با اشاره به منشور مدارس. به جای آن مطرح شده نادرست ادعا می کند که گلدبرگ مخالف کنترل اسلحه و می خواهد به کاهش بودجه برای مدارس. بالا-هزینه میلر حمله همچنین اظهار داشت که گلدبرگ نمی مراقبت در مورد دانش آموزان لاتین.

“من فکر می کنم من تا به حال به اندازه کافی عمیق پایه است که حتی با کسی که هزینه 1.2 میلیون دلار در برابر من نیست هر کس به نوبه خود خاموش” گفت: گلدبرگ با اشاره به هزینه های لایحه بلومفیلد عمده گذشته کمک کننده به CCSA طرفداران.

بلومفیلد نیز صرف $2.9 میلیون نفر در جنوب L. A.-منطقه بندر مسابقه. دو نامزد مورد علاقه — تانیا Ortiz فرانکلین و مایک لنسینگ — باقی می ماند در کشاکش همراه با Castellanos می دهند. که هزینه های شامل بیش از $580,000 در منفی علیه Castellanos. همچنین هنوز هم در حال اجرا به عنوان آرا در ادامه به شمارش بلند, ساحل, دوم کلاس, معلم, Lydia Gutiérrez که هیچ قابل توجه حمایت مالی. او هدف از نزدیک به یک چهارم میلیون دلار منفی مبارزات انتخاباتی آگهی توسط بلومفیلد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de