رواناب به طور فزاینده ای به احتمال زیاد در L. A. County district attorney مسابقه

لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey سهم از رای گیری از آخرین هفته ابتدایی انتخابات تضعیف زیر 50% حرکت او بیشتر از علامت گذاری به عنوان او نیاز به جلوگیری از رواناب.

آخرین مجموع رای منتشر شده توسط لس آنجلس ثبت-ضبط و در روز سه شنبه در منطقه وکیل نژاد یافت Lacey سهم رای تضعیف از 50 درصد به 49.94%. او نیاز به 50 درصد به علاوه یک رای را به نفع خود آشکار است و به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به صورت یک نوامبر رواناب با مکان دوم را دان. دفتر ثبت تخمین زده 493,450 رای گیری باقی می ماند uncounted که از سه شنبه شب.

Lacey دو اصطلاح مناظره به چالش کشیده شد توسط جورج Gascon سابق پلیس لس آنجلس بخش رسمی و سان فرانسیسکو دادستان منطقه و راشل رسی یک مدافع سابق کنگره دستیار خود را برای رهبری این کشور بزرگترین دادستانی است. لافزن و رسی که هر دو زد در دستور کار اصلاحات را دستگیر 27.66% و 22.4 درصد آرا به ترتیب از شنبه.

شهرستان ثبت خواهد شد به روز رسانی شمارش آرا جمعه.

تبلیغات

در این مسابقه دیده می شد به عنوان یک تست اینکه آیا یک جنبش ملی است که نصب مترقی اصلاحات فکر نامزدها در دادسراها در سان فرانسیسکو فیلادلفیا و بالتیمور و دیگر شهرهای گسترش خواهد به لس آنجلس. با وجود آن در سمت چپ متمایل به رای دهندگان این شهرستان در طول تاریخ تایید محافظه کارانه تر از نظر قانون و نظم است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر