تجربه محدود من با خودشیفتگی و عضو شورای نظارت مدت در من احمقانه وبلاگ

هر کسی که شده است در حال اجرا یک وبلاگ برای مدتی به حال خود و یا به اشتراک گذاری از عضو شورای نظارت مدت و م

توسط MINERALNEWS در 26 دی 1398

هر کسی که شده است در حال اجرا یک وبلاگ برای مدتی به حال خود و یا به اشتراک گذاری از عضو شورای نظارت مدت و مستثنی نیستم.

برخی از مردم فقط نمی تواند خوشحال کنید بدون رضایت به عنوان Mick Jagger خواهد آن را مگر اینکه آنها می توانید شخص دیگری پایین نشان میدهد که چگونه احمق و بی اطلاع خاصی وبلاگ نویس است. آنها در حال سوختن نیاز به جهان نشان می دهد چقدر باهوش تر, تحصیل دقیق و آگاه هستند به خصوص نسبت به یک فقیر schmuck که جرات به نوشتن چیزی در وبلاگ.

نکته خنده دار این است که نه همیشه اما غالبا در مورد من حداقل آنها شروع به اظهار نظر گفت که چقدر آنها را دوست دارم آنچه من می نویسم و سپس آنها اغلب اضافه کردن چیزی است که در نظر خود را در وبلاگ من حتی بیشتر سرگرم کننده به عنوان خوانده شده. و سپس من ابلهانه شروع فرض کنید که آنها به نظر می رسد که چیزی برای گفتن آنها باز به بحث و گفتگو. اما هیچ چیز برای بحث با آنها. مگر اینکه من موافق 100% بیشتر شبیه به 1000 درصد با همه چیز آنها می گویند در نظر من بلافاصله خود را تبدیل به دشمن فانی, به خصوص اگر من شروع به شوخی چیزی (بیشتر در یک راه خوب من فکر می کنم) از هر چیزی گفتند.

در ابتدا آن را یک شوک به من چرا که همانطور که گفتم به طور کلی پاسخ به وبلاگ من بسیار خوب بود بنابراین جای تعجب و بسیار خسته کننده به من.

من پرت شدن یک کمی در حال حاضر ... اما نه بیش از حد.

سابق دوست دختر, از مدت ها پیش بازدید من یک بار در اینجا. خوب لباس پوشیدن, پوشیدن, روشن, رنگ های گرم است که من هنوز هم به یاد گرمی در گران راحت و جادار ماشین های آمریکایی.

ما صحبت در مورد این و آن و زمانی که من شروع به گفتن او چقدر من لذت بردن از کمی از muckraking (من فکر می کنم که مدت مناسب) که من را وادار به انجام به طور منظم در من احمقانه وبلاگ او گفت: "من می دانم که شما لذت بردن از خود را کمی وبلاگ و شما را بسیار هیجان زده در مورد ده شجاع خوانندگان که مدتی در مورد آن نظر', blah, blah, blah. اگر چه او هرگز حتی به عنوان خوانده شده وبلاگ من او نمی تواند کمک کند خودش را به شروع به قرار دادن به من حتی قبل از اینکه من به پایان رسید من جمله. عادات قدیمی سخت مرگ. این است که چگونه برخی از زنان هستند که این باعث می شود آنها احساس خیلی خوب پس لعنت برتر زمانی که آنها می توانید قرار دهید افراد دیگر به خصوص کسانی که نزدیک به آنها را!

اگر چه من در حال حاضر بسیار کمتر از من استفاده می شود به هر احمقانه پست من نوشتن حتی اشتباهترین یکی است و خواندن در طول زمان با صدها یا هزاران نفر از مردم به عنوان تعداد مشاهده به آرامی صعود به یک میلیون مارک. با وجود این واقعیت است که آنچه که من بیشتر نوشتن در مورد در پست های من است .... اوه ... ترجمه!

واقعیت این است که او نمی تواند حتی به عنوان خوانده شده آنچه که من نوشتن در مورد, چرا که او هرگز آموخته انگلیسی را به خوبی به اندازه کافی به دنبال چه من و گفت. یا هر زبان خارجی که برای ماده. او دکترای خود را مدت ها پیش درست بعد از ما تقسیم اما تا آنجا که به من مربوط دانستن چند زبان واقعا خوب به خصوص مهم است یک بار به ارزش یک هزار و دکترا هستند. آن باز می شود تمام دنیای جدید به شما. آن را به شما می دهد بیش از یک زندگی. ما هرگز توافق بسیار در هر چیزی جز این که ما واقعا متنفر بودم "بلشویکها" ما به عنوان استفاده می شود به آنها تماس بگیرید. من متنفر بودم و آنها را به اندازه کافی برای حرکت به یک کشور دیگر به عنوان دور که ممکن است از 5000 مایل دور. او ترجیح به ماندن بگیرید.

اما اجازه دهید در حال حاضر به عقب بر گردیم به موضوع در دست است.

چه خوب ترول و معمولی تند و زننده دختر عاشق ترین است که آنها می توانید کسی را در داغدار, derisive و تکبر شیوه ای نشان می دهد که چگونه بی نهایت برتر آنها به شخص دیگر. برخی یا احتمالا همه آنها به نظر می رسد فکر می کنم که آنها نسبت به واقع هر کسی در این سیاره است. آنها نمی توانند " نه فکر می کنم که در مورد خود این بیماری اغلب مورد بحث در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر به نام امروزه, 'خودشیفتگی'. آن را با ما بوده است احتمالا برای همیشه و همیشه از اصلی نرگس پسر خدا از اساطیر یونانی سقوط در عشق با خود و یا به جای خود انعکاس در آب, چرا که او پس لعنت خوش تیپ و سپس غرق در آب است.

Narcissists امروزه نمی غرق خیلی دیگر; در عوض, آنها فقط در اجتماعی داخلی به دنبال افرادی که عبادت خود را نابغه و عدم است که از بین بردن, از بین بردن!!! هر کسی که اتفاق می افتد به مخالفت با هر بخشی از آنها چه می گویند مهم نیست که چقدر دقیقه و بی اهمیت یک قسمت آن ممکن است و یا دیگر افرادی که فقط اتفاق می افتد وجود دارد به عنوان مناسب قربانیان. این است که چگونه مدرن دیوهای متولد شد.

هنگامی که شما به یک سیاره با مقدار زیادی از آب و آفتاب و اکسیژن و گل دیر یا زود آب خواهد بود پرتکاپو با میکروارگانیسم که چند میلیون سال بعد را تبدیل به ماهی خواهد شد و سپس شروع به راه رفتن در زمین های خشک چند میلیون سال بعد و زمین خواهد بود برای حکومت صد میلیون سال یا میلیون یا بیشتر قبل از آنها منقرض شده به جای ماموت پشمالو که او نیز منقرض پس از چند هزار سال به جای دیگر حیوانات و انسان ها ... که به احتمال زیاد در نهایت پاک کردن تمام اشکال زندگی از این سیاره است.

هنگامی که شما در رسانه های اجتماعی با, یوتیوب, کانال, Facebook, Instagram, وبلاگ ها, صحبتهای, و بسیاری از اشکال دیگر زندگی دیجیتال است که اجازه می دهد ناشناس قلدری از دیگر افراد خود شیفته دیوهای را بسیار به سرعت شروع به بیرون آمدن از چوب به دلیل سوء استفاده از افراد دیگر است و آنچه را که آنها زندگی می کنند. در اعماق درون آنها باید بدانند که آنها رنج می برند از عمده حقارت و که آنها باید برای جبران این احساس حقارت و غلبه بر درد در روح خود را که ناشی از این مجموعه توسط "از بین بردن" مردم دیگر.

پیش فرض همیشه ناشناس و آنها اغلب عجیب و غریب با استفاده از نام مستعار. نه هر دیدگاه ناشناس در اینترنت ترول وجود دارد, گاهی اوقات دلایل بسیار خوبی برای ناشناس ماندن اما دیوهای ناشناس هستند چرا که آنها ترسو. آنها می دانند که آنها نمی خواهد بود قادر به دفاع از خود بحث و مانند آن است. آنها فقط می خواهید به مختل بحث حمله تحقیر و باعث آسیب زیادی به عنوان ممکن است به طوری که آنها نیاز به ناشناس. آن را امن تر برای آنها که در راه است.

چند عضو شورای نظارت مدت که حضور من فوق العاده خوش شانس با من احمقانه وبلاگ آمد پشت در برداشت های مختلف پس از من نام آنها را در این یا آن و یا پس از من آنها را ممنوع اعلام کرد از وبلاگ من. اما من تقریبا همیشه می توانید بگویید که ترول آن است که حتی اگر او با استفاده از نام مستعار در حال حاضر.

حتی اگر من حذف نظرات خود را از وبلاگ من دوباره آنها مدتی دوباره زیر و در عین حال یکی دیگر از نام مستعار. آنها واقعا نمی تواند کمک به آن را به نظر می رسد که آنها واقعا نمی به نظر می رسد که زندگی ارزش زندگی در خارج از بدبختی خود را دایره وار حرکت کردن زندگی است.

نه نفرت تند عضو شورای نظارت مدت. در عوض می گویند نماز به صورت ناشناس با عضو شورای نظارت مدت که ترک سم در وبلاگ خود. این واقعا تقصیر آنها است که آنها نمی تواند به حالت عادی بحث و گفتگو با افراد دیگر. خود را trollish وجود است که احتمالا مجازات کارمایی چیزهای وحشتناک آنها را در خود را قبل زندگی می کند.

آنها سزاوار نیست به ببخشند اما آنها سزاوار به pitied.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب