RCMP dash cam فیلم از آلبرتا رئیس دستگیری نشان می دهد ‘اخلال در سطح نیروی’: بلر سخنگوی

Dash cam فیلم منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه از مشخصات بالا برای اولین بار سازمان ملل رئیس پنجه نرم بودن یک RCMP افسر را نشان می دهد “اخلال سطح زور می گوید:” یک سخنگوی امنیت عمومی وزیر بیل بلر.

“کانادایی ها بودند وحشت های گرافیکی عکس منتشر شده چند روز پیش از خشونت فیزیکی رنج می برد توسط رئیس آدم” این بیانیه می خواند. جدید dash cam فیلم “باعث می شود آن است که بسیار نگران کننده است.”

در این بیانیه با اشاره به رئیس Allan آدم از آتاباسکا Chipewyan از شمال آلبرتا که متهم RCMP افسران پلیس آمریکا پس از اواخر شب حادثه در ماه مارس در سمت چپ او را خون آلود. درگیری شروع شد تا به گفته رسانه های, زمانی که او نزدیک شد RCMP افسران خارج از فورت مک موری کازینو در مورد منقضی شده پلاک بر روی کامیون خود را.

در ضمن RCMP باید گفت آنها بررسی خودرو, تصویری از حادثه و به نام اقدامات مأموران که شب “مناسب است.”

اما وقتی که فیلم های ساخته شده در مکان های عمومی, با تشکر از اقدام دادگاه گرفته شده توسط Adam وکیل برایان Beresh آن موجب خشم. به عنوان اعتراض به خشونت پلیس همچنان در سراسر ایالات متحده آدم مورد مطرح شده مشابه سوال در مورد سیستمیک نژادپرستی در کانادا national police force.

اگر چه آلبرتا بالا RCMP افسر معاون کمیسر Curtis Zablocki را رد کرد و این ایده است که پلیس کانادا یک مشکل سیستمیک با نژاد پرستی فقط این هفته فدرال سیاستمداران را نشان داد باز بودن بیشتر به این ایده.

“این هفته کانادایی شده اند به یاد نژادپرستی نظاممند است که مردم بومی و جوامع صورت می شود. ما می توانیم و ما باید انجام بهتر” در این بیانیه از بلر سخنگوی همچنان ادامه دارد.

آدم رو به اتهام حمله به یک افسر پلیس و مقاومت در برابر دستگیری هر چند وکیل او استدلال می کند کسانی که باید ماند ادعا RCMP تجاوز و آدم با حقوق در منشور حقوق و آزادی های به طور خاص بخش تضمین حق زندگی آزادی و امنیت.

در ضمن این مورد در دست بررسی است و توسط Alberta حادثه جدی تیم پاسخ بدن به اتهام کاوش سوء رفتار پلیس در استان است.

در این بیانیه از بلر را تأکید می کند که آنها خواهد بود که از نزدیک.

“ما شده اند روشن است که ما نیاز به کار با مردم بومی همکاران و جوامع و همچنین تمام racialized کانادایی به اطمینان حاصل شود که ما سازمان های خدمت بدون تعصب و با تعهد به عدالت اجتماعی برای همه است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>