دادستان سوال ایتالیا با رهبران بیش از Coronavirus پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

یک COVID-19 بیمار نهفته در تخت بیمارستان در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو ایتالیا در ماه آوریل است. دادستان در حال بررسی این که آیا منطقه ای و یا ملی مقامات جناح پاسخ به coronavirus به عنوان آن را به سرعت گسترش از طریق شمال ایتالیا. کلودیو Furlan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کلودیو Furlan/AP

ایتالیا, نخست وزیر, بهداشت و داخلی وزرای مواجه ساعت بازجویی در رم جمعه به عنوان دادستان افتتاح رسیدگی به امکان سوء مدیریت دولت از COVID-19 بحران است.

محققان می خواهید بدانید که چرا شهرهای الزانو لامباردو و نمبرو در شمال صنعتی منطقه لمباردی جدا نشدند و اعلام کرد “مناطق قرمز” را به عنوان به زودی به عنوان اولین موارد شناسایی شدند. همانطور که در حال حاضر هیچ کس متهم شده است.

به عنوان اولین کشور خارج از آسیا آمار جدید coronavirus ایتالیا کاملا آماده برای مقابله با جدید و درک ضعیف ویروس. این کشور گزارش داد که برای اولین بار صورت رسمی از عفونت موضعی در شهر کدگنو در فوریه. 21. در آن شب دولت ملی دستور داد 10 در شهرهای اطراف استان لودی به مستند.

عمل نمی شد خیلی سریع در شهرهای الزانو لامباردو و نمبرو در استان برگامو. آنها ثبت نام خود را برای اولین بار موارد در فوریه. 23 اما آن را تا مارس 3 که ملی مقامات بهداشتی توصیه می شود این دو شهر بود مهر و موم شده ، در ضمن شعبه محلی پیشرو در کسب و کار لابی Confindustria راه اندازی به زبان انگلیسی کمپین “#Bergamoisrunning” بازی کردن تهدید ویروس: “دولت ایتالیا و مسئول سازمان گرفته اند فوری اقدامات حفاظتی به منظور جلوگیری از موارد جدید,” سر Cofindustria برگامو گفت: در یک نامه آنلاین.

آن را تنها در 8 مارس که کل منطقه لمباردی قفل شده بود که الزانو لامباردو و نمبرو قرنطینه بودند. چند تن از کارشناسان می گویند که تاخیر مجاز coronavirus به گسترش شهر برگامو که شد این ویروس کانون در ایتالیا. این شهرستان ثبت شده نزدیک به شش بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر در ماه مارس به طور متوسط بیش از پنج سال گذشته.

برگامو شد نماد ایتالیا COVID-19 تراژدی زمانی که فیلم نشان داد ارتش کامیون حمل تابوت از آن غرق گورستان به شهرهای دیگر: تابوت بودند تا ستون; برگامو را در کوره های جسد سوزی حتی کار بدون وقفه نمی تواند از رسیدگی به بیش از 25 بدن در روز است. شهردار جورجو گوری می گوید او تاسف خود شهر و اطراف آن منطقه نمی شد قفل شده را هر چه زودتر. او گفت: انجمن مطبوعات خارجی این هفته “ما نمی توانیم به از دست دادن پنج روز ما از دست داده و دو ماه.”

پرسید روزانه La Repubblica اگر در ادراک او باید دستور مستند زودتر نخست وزیر جوزپه کونته گفت: وجدان روشن بود و که او نمی خواهد که هر چیزی انجام می شود متفاوت است. کونته و چپ ائتلاف درگیر در یک بازی سرزنش با لومباردی را در جناح راست منطقه ای دولت. لومباردی مقامات می گویند این تصمیم به منزوی کردن الزانو لامباردو و نمبرو شد تا دولت ملی اما مقامات در رم می گویند مناطق دارای اختیارات کامل به منظور مستندات خود را به عنوان چند که در ماه مارس است.

در همین حال برخی از 50 خانواده های قربانیان COVID-19 در برگامو استان باید ثبت قانونی و رسمی شکایت به دنبال به دانستن وجود دارد که آیا تخلف در هر یک از مرگ عزیزان خود. آنها می گویند هدف آنها این است که به تعقیب فردی کارکنان مراقبت های بهداشتی اما نشان می دهد که این سیستم ممکن است شکست خورده اند.

در مورد 57,000 ایتالیایی ها پیوست, خانواده,’ Facebook گروهی به نام Noi Denunceremo (ما گزارش خواهد شد). روزانه کوریره دلا سرا گزارش روز جمعه که 250 بیشتر شکایات در مورد واصل شود.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>