دادستان کاهش به اتهام شرق L. A. lawmen در ادعایی متوحش کننده, مربوط به Banditos

دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه لس آنجلس کلانتر گروهبان و سه نماینده که مورد بررسی قرار گرفت به اتهام ضرب و شتم چهار نفر دیگر از نمایندگان در خارج از وظیفه شرق L. A. ایستگاه حزب در سپتامبر 2018 سوابق نشان می دهد.

در 28 صفحه یادداشت منتشر شده جمعه لس آنجلس دفتر دادستان منطقه وجود دارد گفت: “شواهد کافی” که Sgt. مایکل هرناندز و نمایندگان رافائل Munoz گرگوری دیوید رودریگز و Silverio متعهد باتری و یا هر جنایت.

“شواهد مورد بررسی در این تحقیق نشان می دهد که تمام افراد درگیر بود و مصرف الکل منطقه در سوال تاریک بود و unlit بسیاری از اظهارات متناقض ساخته شد توسط هر دو شهود و طرفین درگیر و همه درگیر پتانسیل تعصب” این یادداشت گفت.

مورد بررسی قرار گرفت توسط کلانتر داخلی تحقیقات جنایی اداره است.

تبلیغات

این گروه با صدور بیانیه ای گفت که کلانتر الکس بیانوبا “قویا معتقد است که در فرایند قانونی و همچنین روند” برای کسانی که و که اگر چه این اتهامات را نه با معیار به پرونده یک پرونده جنایی آنها تصویب شده است به امور داخلی اداره است.

“جامع اداری بررسی خواهد شد و نظم و انضباط تحمیل اگر merited” این اداره گفت.

الیزابت گیبونز یک وکیل به نمایندگی از Munoz, رودریگز و Silverio کاهش یافته است به نظر جز به می گویند: “ما به دنبال به جلو به IAB بررسی که در آن کل داستان از این حادثه خواهد آمد.”

او گفت: وضعیت اشتغال هر معاون تغییر نکرده پس از این بخش گفت: آنها قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری.

تبلیغات

درگیری اتفاق افتاد به سمت انتهای کردن وظیفه حزب در کندی سالن یک رویداد فضایی در نزدیکی شرق L. A. ایستگاه به جشن پایان آموزش برای نمایندگان. آن را مدت کوتاهی قبل از 4 صبح هنگامی که یک گروه از نمایندگان به پایان رسید تا در تاریک پارکینگ در کنار سالن. در پایان این حادثه یک معاون هنری هرناندز, حال خونین لب و احتمالا ارائه ناخودآگاه و دوم اسکار اسکبدو بود, درد گردن, یادداشت گفت.

دادستان گفت: وجود چندین حساب مختلف از آنچه اتفاق افتاده است. هیچ فیلم های نظارت و یا تلفن همراه فیلم بازیافت شد. افراد مورد بررسی کاهش یافته بود در مصاحبه با کلانتر محققان. دیگر خاموش وظیفه کارکنان به ارائه اظهارات و 21 معاونان شناسایی کرده اند که ممکن است شاهد کاهش یافته است به مصاحبه یادداشت گفت.

این حادثه نیز آمد تا در یک دعوی در دادگاه مدنی در برابر لس آنجلس در ماه سپتامبر هشت Los Angeles County sheriff نمایندگان گفت که آنها به طور مداوم مورد آزار و اذیت توسط Banditos یک دسته عمدتا لاتین نمایندگان که پوشیدن خالکوبی از یک اسکلت با کلاه لبه پهن اسپانیولی, bandoleer و تپانچه. اعضای آن’ monikers عبارتند از “پدرخوانده” بزرگ “Listo” و “بم بم” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

دادستان منطقه را یادداشت اشاره Banditos که دادستان گفته بود در ارتباط با یک گروه ارشد از نمایندگان که طرد جوانتر نمایندگان آنها احساس شد تنبل.

“در هیچ نقطه ای از این تحقیقات را هر شاهدان نشان می دهد که “Banditos شد معادل یک باند و یا هر نوع کیفری سازمانی” این یادداشت گفت.

مدنی طرح دعوی در دادگاه این متهم از اعضای این گروه بارها و بارها انکار پشتیبان گیری به شاکی نمایندگان در خطرناک تماس فشار آنها را به ترک و یا ترک ایستگاه, ارسال خصمانه پیام در کار کامپیوتر سربار آنها را با تماس در پایان شیفت خود و انکار آنها اضافه کاری رفتن به 2016.

این بار در گزارش ماه جولای است که اف بی آی بود بررسی Banditos همراه با شبیه باند گروه مانند جاهای دیگر در بخش کلانتر. در مصاحبه با چند نماینده ماموران اف بی آی خواسته اند در مورد عملکرد داخلی از Banditos و گروه سلسله مراتب منابع گفته اند.

شهرستان دفتر بازرس کل نیز به دنبال بررسی جوامع مخفی از نمایندگان در چند ایستگاه که پوشیدن مطابق با خالکوبی. این گروه متهم شده اند ارتکاب موارد نقض حقوق بشر در مقابل زندان, زندانیان, همکار نمایندگان و در حالی که بر گشت. برخی از نمایندگان هر چند باید در دفاع از جوامع و خالکوبی سهم آنها به سادگی به عنوان یک نشان از رفاقت و راه را برای تقویت روحیه.

تبلیغات

L. A. شهرستان استخدام غیر انتفاعی برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. به مطالعه معاون زيرگروه و بررسی گسترده تر آب و هوا و فرهنگ در کلانتر.

بیانوبا گفت: در ماه ژانویه که بخش قرار دادن سیاست در جایی که منع تشکیل و عضویت در باندهای که “آسیب سازمان و یا آسیب زدن به جامعه است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می تواند از نظر قانونی انجام,” او گفت:.

این Banditos هستند متهم توسط دیگر نمایندگان با استفاده از باند-مانند تاکتیک برای جذب جوان, لاتین نمایندگان را در برابر خود و مقابله به مثل در برابر کسانی که رد آنها.

Vincent Miller, یک وکیل به نمایندگی از شاکیان در دعوی در دادگاه مدنی گفت: دادستان هرگز مصاحبه با مشتریان خود را با تکیه به جای در بخش کلانتر که محققان او را متهم عمدا ارسال بیش از یک ضعیف مورد است.

“این در واقع بیشتر از همان — Villanueva ارسال پیام به معاون باندهای آنها نه میخوام و باید پاسخگو اعمال خود را در” میلر گفت. “D. A. اساسا در خدمت به عنوان یک سخنگوی بخش کلانتر.”

به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه مدنی میلر قصد دارد به تقاضای آژانس تغییرات را به آنچه که او به نام سوء استفاده سیستمیک از کارآموزان.

“این است که در مورد یک فاسد سیستمیک فاسد بخش” میلر گفت. “ما خواستار آن است که این شهرستان ایجاد تغییرات عمده فروشی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im