وبلاگ محبوب SB Nation Furloughs نویسندگان با چند ورزش برای پوشش در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

انوری زمینه را خیمه نمایش Lakeview شربت خانه داوطلب اطلاعات در شیکاگو در روز پنج شنبه پس از MLB اعلام کرد 2020 فصل به تعویق خواهد افتاد زیرا از coronavirus. نم Y. Huh/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نم Y. Huh/AP

با کمی به هیچ ورزشی حوادثی چون از coronavirus بحران, روزنامه نگاری ورزشی احساس بحران.

Vox Media جمعه اعلام کرد که این امر کردند حدود 9 درصد از نیروی کار خود را برای سه ماه شروع در مارس 1, با توجه به یک ایمیل کارکنان از مدیر عامل جیم Bankoff به دست آمده توسط NPR. چند تن از کسانی که furloughs در حال هدف قرار دادن گروه رسانه ای گل سرسبد ورزش سایت SB Nation.

نویسنده کارکنان ناتالی وینر توییتی خبر که او furloughed و اضافه کرد که او “عمدتا برای صدمه زدن به همکاران من که کار سخت تر از هر کسی و که سال های بسیاری از وفاداری به سایت در حال بازپرداخت این راه است.”

Vox Media نیز صاحب وب سایت The Verge, Vox, خوار, چند ضلعی و پیشتر در علاوه بر این به SB Nation. Bankoff نشان داد در ایمیل که سرمقاله furloughs را در محل SB Nation و پیشتر. چند نویسندگان و ویراستاران در هر دو سایت از جمله SB Nation تنها ویرایشگر کپی, سام Eggleston در میان furloughed.

با توجه به کارکنان و ایمیل و بسیاری از کارکنان را کاهش دستمزد. Vox Media اتحادیه گفت: از طریق توییتر که در آن مبارزه برای کاهش کارکنان به محل و کمک به اطمینان حاصل شود که هیچ furloughed کارکنان خواهد از دست دادن سلامت خود را بیمه. این اتحادیه گفت: صدها نفر از کارکنان در سراسر سازمان ارائه شده به برش خود را پرداخت برای نجات شغل اما Bankoff اشاره در ایمیل خود که furloughs به لحاظ مالی اجتناب ناپذیر است.

مقدار زیادی از furloughed کارکنان در SB Nation ستوده یکی دیگر از کار در این شرکت را حرکت می کند. ویرایشگر الکس Kirshner توییتی که همکار خود را Ricky o’donnell است “یکی از وبلاگ نویسان بزرگ در تاریخ جهان است. من حتی نمی مراقبت در مورد گاو اما خود وبلاگ در مورد خود مقابل دفتر انتصاب خواندن چرا که نوع ریز اشاره کرد تخریب مغذی است.” ویرایشگر اسپنسر سالن نیز به اشتراک گذاشته شده است که نویسنده Zito Madu است که “غیر ممکن است انسانی که به عنوان trainable به عنوان یک concussed گربه اما خوشبختانه … است که یک نویسنده است که می تواند یک داستان در مورد معنای واقعی کلمه هر چیزی بخوان.”

ورزشی دیگر رسانه ها در سراسر کشور نیز صدمه زدن به دلیل coronavirus بحران است. دو هفته پیش Sports Illustrated گذاشته 6 درصد از آن تحریریه با توجه به واشنگتن پست. چندین ورزشی محلی خبرنگاران گذاشته شده است به عنوان به خوبی. در منطقه خلیج کالیفرنیا کل ورزش کارکنان San Jose Mercury-اخبار و شرق خلیج برابر شده است furloughed.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de