کالیفرنیا آب و برق می تواند در ممنوع از شارژ برق در طول قدرت بسته آف و ملزم به بازپرداخت مشتریان خود را برای مواد غذایی فاسد و یا دیگر ضرر و زیان مالی تحت قانون که پاک خارجه سنا در روز دوشنبه.

سنا لایحه 378 مخالف توسط Pacific Gas & Electric و دولت دو دیگر بزرگترین آب و برق در پاسخ به این قدرت بسته آف که در سمت چپ میلیون ها نفر در تاریکی در سال گذشته یک ابزار شرکت شروع به استفاده از به منظور کاهش خطر خود را به تجهیزات الکتریکی شروع آتش سوزی. هواداران می گویند این لایحه به دنبال دقت تعادل نیاز به جلوگیری از blazes که باید کشته نمرات کالیفرنیا با عواقب ناخواسته از قطع برق برای ساکنان و کسب و کار.

“من نه اعتراض به استفاده از فولاد به خوبی برنامه ریزی شده برای جلوگیری از خاموشی آتش سوزی گفت:” دولت آمریکا به مردم ایران ، اسکات وینر (D-San Francisco) است که معرفی این لایحه است. “در حال حاضر مشکل اساسی این است که آب و برق هیچ انگیزه و یا تعهد را به حساب آسیب به مردم که ناشی از این خاموشی.”

گسترده قطع در ماه اکتبر با الهام از نگرانی در سراسر کشور برای افراد مسن و پزشکی شکننده مشتریان که ممکن است قادر به زنده ماندن بدون قدرت. در شمال کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگر مقامات دولتی انتقاد Pacific Gas & Electric برای اعمال خاموشی بیش از حد گسترده و طولانی تر لازم است.

تبلیغات

کسب و کار شکایت در مورد اینکه مجبور به بستن و از دست دادن درآمد. دولت های محلی در تلاش برای نگه داشتن چراغ های ترافیک در حال اجرا در پاسخ به 911 تماس و حفظ منظم توابع.

وینر گفت که او امیدوار است او قانون را به نیروی آب و برق به در نظر گرفتن هزینه مالی را به مشتریان خود و تنها با استفاده از خاموشی به عنوان یک اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر به عنوان اصل در نظر گرفته شده است. او در توصیف این موجود در چارچوب قوانین و مقررات کشور و به عنوان”غرب وحشی وحشی” که اجازه می دهد تا نرم افزار برای خاموش کردن قدرت برای جلوگیری از میلیاردها بالقوه آتش سوزی بدهی بدون وزن عمومی خطرات ایمنی.

اما منتقدان ادعا می کنند که این لایحه می تواند نوسان آونگ بیش از حد در جهت دیگر و در نتیجه کمتر عمدی خاموشی و بیشتر آتش سوزی.

“نگرانی من این است که ما در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند و این مجازات ممکن است منجر به شرکتها دریغ به چشمک زدن زمانی که آن را به زندگی افراد گفت:” دولت آمریکا به مردم ایران ، سوزان روبیو (D-بلدوین پارک) که رای دادند و این لایحه اما ابراز رزرو در مورد اثرات بالقوه آن.

تبلیغات

بر اساس پیشنهاد دولت تنظیم کننده مورد نیاز خواهد بود با 1 ژوئن 2021 به ایجاد یک مکانیسم برای مشتریان محلی و دیگران به دنبال بازپرداخت از آب و برق برای ضرر و زیان از قطع برق و صنایع دستی قوانین برای تعیین اگر آب و برق می تواند به افزایش نرخ به جبران آن پرداخت. این لایحه ممنوعیت خدمات از صورتحساب مشتریان برای برق اگر آنها از قدرت هستند.

SB 378 نیز باز می شود, آب و برق تا به مسئولیت مدنی اگر کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون تعیین این شرکت موفق به منطقی و عاقلانه اجرای قطع برق. وینر پیشنهاد اجازه می دهد تا برای مجازات مدنی حداقل 250.000 دلار برای هر 50000 مشتریان را تحت تاثیر قرار, که می تواند ضرب در هر ساعت است که قطع برق صورت می گیرد.

کالیفرنیا اتاق بازرگانی معتقد است که این لایحه جریمه استفاده از اندازه گیری ایمنی در حال حاضر تایید شده توسط دولت است. قوه مقننه در اصل پشتیبانی بسته آف به عنوان یک روش آخرین چاره برای نجات زندگی و رای دادند و در سال 2018 به نیاز دولت را سه سرمایه گذار متعلق به آب و برق به طور متوسط سالانه ارسال قطع پروتکل به دولت است.

“در حالی که ما می دانیم که [قطع] باعث مالی قابل توجهی اثرات برای همه درگیر است و مکالمات در اطراف تعادل مناسب باید ادامه اینرو استفاده از [قطع] است که بر خلاف تمایل دولت برای جلوگیری از آسیب فاجعه بار از آتش سوزی-حوادث مرتبط” اتاق نوشت: در نامه ای در مخالفت با این لایحه به دولت و قانونگذاران.

SB 378 مخالف توسط PG&E ادیسون کالیفرنیای جنوبی و سن دیگو گاز و برق در حال حاضر حرکت به مجلس به عنوان تنظیم کننده دولت کار به طور همزمان به توسعه قوانین جدید در اطراف قدرت بسته آف در پاسخ به قطع گسترده سال گذشته است. این CPUC است که انتظار می رود به انتشار دستورالعمل ممکن است در مورد شناسایی و ارتباط با خطر جوامع قبل از قطع برق.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im