اورنج کانتی coronavirus موارد پیش افتادن از 2,100 پس از تعطیلات آخر هفته افزایش

بعد از یک افزایش در تعداد تایید coronavirus موارد بیش از آخر هفته اورنج کانتی کل مورد تعداد آمار 2,126 شنبه تا بیش از 500 از یک هفته پیش.

اورنج کانتی دیدم بزرگترین آن دو روز افزایش در تایید COVID-19 موارد تا کنون بیش از آخر هفته گزارش 123 — یک رکورد روزانه برای شهرستان در روز شنبه و 105 روز یکشنبه شهرستان داده ها نشان می دهد. مقامات بهداشت عمومی گزارش 54 مورد جدید از این ویروس در روز دوشنبه.

با وجود افزایش مداوم — 282 جدید کروناویروس عفونت موارد گزارش شده در آخرین سه روز alone — شهرستان گزارش نشده هر مرگ و میر در دوشنبه ترک مرگ و میر در 54.

مقامات همچنین گزارش شده که 157 COVID-19 بیماران بستری با 62 از آنها در بخش مراقبت های ویژه. به تاریخ 26,347 مردم countywide تست شده برای کوروناویروس.

تبلیغات

این شهرستان را افزایش موارد می آید که برخی از ساکنان در ادامه به تماس برای ایالت stay-at-home سفارشات را به آرامش و اگر نه به طور کامل برداشته. کالیفرنیا را تجربه کرده است تنها کسری از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی و کارشناسان ویژگی است که در بخشی به اوایل سفارشات که مردم مجبور به رعایت اجتماعی فاصله و در خانه بمانند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است تصریح کرد که خیلی زود است که برای بلند کردن این قوانین و از مردم خواست تا همچنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. با وجود این که درخواست جمع آوری ده ها تن در دایره در Towne پرتقال در روز دوشنبه در میان یک گروه کر از اتومبیل بوق اعتراض به آنچه آنها می گویند در حال محدودیت های غیر ضروری در زندگی است.

چند ماسک عینک و بسیاری از انجام آمریکایی پرچم و نشانه اصرار مقامات به “صرفه جویی در کالیفرنیا کسب و کارهای کوچک” و “بازگشایی کالیفرنیا.”

“اجازه دهید ما زندگی می کنند و ما شانس” یک علامت به عنوان خوانده شده.

تبلیغات

“ما در اینجا اعتراض در یک راه بسیار خوبی برای ما آزادی” دنیس مورفی از سانتا آنا گفت. “ما می خواهیم به O. C. باز کردن.”

دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت گفت: هیئت ناظران هفته گذشته که کارکنان در حال کار برای تقویت شش مناطقی که Newsom گفت: در اوایل این ماه نیاز دارید را در محل قبل از او را در نظر شل کردن stay-در-خانه سفارش.

شش معیار توانایی نظارت و پیگیری موارد بالقوه; جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم; آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج; توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا; اطمینان از مدارس کسب و کار و مهد کودک می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

سریع اشاره کرد که بدون در نظر گرفتن زمانی که دولت دستورالعمل آرام هستند اورنج کانتی را محلی جهت حفظ محدودیت های خاصی که احتمالا برای بسیاری از سال.

تبلیغات

در حالی که هوای مناطق تفریحی و رستوران ها را در برخی از نقطه شروع به بازگشایی, توصیه هایی در مورد پوشش صورت در عمومی و جسمی فاصله حکم احتمالا, ادامه, او گفت:.

“ما در حال رفتن به تغییر ما عادی” سریع گفت. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که باز floodgates و سازمان دیده بان ما در مورد تعداد شروع به بالا رفتن دوباره کنترل نشده است.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de