نظر: هند خشونت های مذهبی را برآورده نمی موسس آن چشم انداز

بزرگنمایی این تصویر

یک کارمند و چک کردن پرچم در پرچم ملی تولید مرکز در جنوب ایالت کارناتاکا. Manjunath Kiran/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Manjunath Kiran/خبرگزاری گتی ایماژ

سال پیش من تحت پوشش اعتراض هزاران نفر از مردم در لباس زیر خود را.

کارمندان دولت در کلکته در حال حاضر به نام کلکته مخالف یک طرح به جای نایلون, مد, که سست بلوز بلند پوشیده شده توسط بسیاری از دولت هند کارگران با تازی ساخته شده از پنبه khadi پارچه. میلیون ها نفر از کارگران دولت پوشیدن در خانه چرخید khadi می تواند کمک به ساخت هند ایجاد کرد صنایع. به نظر می رسید مانند یک کار درست انجام دهد.

اما بسیاری از کارگران دولت bristled. Khadi ممکن است کولر در هند پلاس گرما, اما چین و چروک است. سخت گیر می شه بوروکرات را به بیشتر از زمان خود را در خانه به شستن و مطبوعات پلیسه دار khadi تازی.

بنابراین دولت کارگران را پیاده به مرکز شهر–و shucked خود تازی. آنها شعار می دادند را در لباس زیر خود “جهنم, هیچ, khadi پارچه رو برو!”
یک آمریکایی به تحسین هند بزرگترین دموکراسی جهان — با خیره کننده تنوع دیدگاه ها و مذاهب و شهروندان که ناآرام, افراطی, شوخ, و آوازی در نمرات زبان و هزاران نفر از احزاب سیاسی.

شده اند وجود دارد رقابت های مذهبی و خونریزی در هند برای قرن ها. اما برای اولین بار از مدرن هند ایجاد شد و در سال 1947 این جامعه چند قومی نمرات از ادیان است که در حال حاضر حکومت مذهبی-ملی دولت هندو-حزب ملی نخست وزیر نارندرا.

شهروندی متمم عمل است که از طریق تصویب مجلس احساس خطر بسیاری از سرخپوستان به دلیل آن را می دهد دیگر ادیان سریع مسیر به شهروندی — اما نه مسلمانان.

یک قانون فدرال که باعث می شود مهاجران مسلمان کمتر خوش آمدید ممکن است به نظر می رسد که به همه هند 200 میلیون مسلمان در اقلیت هستند به نحوی کمتر ارزش در کشور آنها ساخته شده اند در دفاع و مشترک با همه سرخپوستان. آن را نمی کند اکو آنچه در هند تاسیس نخست وزیر جواهر لعل نهرو ملت گفت که تاسیس شد: “همه ما به هر آنچه که دین ما ممکن است متعلق به همان اندازه کودکان از هند…”

به عنوان رئیس جمهور تهمت بازدید نخست وزیر مودی در این هفته حدود 40 نفر بیشتر مسلمان بودند کشته در دهلی نو در درگیری و حتی عمل اراذل و اوباش. در این زمان هنگامی که وجود دارد به نظر می رسد چنین تماس بگیرید قوی به پوپولیسم در مکان های بسیاری از ما ممکن است به یاد داشته باشید که یک دموکراسی نیست فقط به معنی حکومت اکثریت, اما که همه اقلیت های محافظت شده و مورد احترام است. به عنوان نهرو نیز گفت: “کسانی که خواب هستند برای هند, اما آنها همچنین برای جهان است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im