اوپک خانههای گلی خالی بزرگ تولید کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز

وین – کشورهای تولید کننده نفت از اوپک کارتل هستند پیشنهاد یک کاهش تولید از 1.5 میلیون بشکه در روز برای حمایت از قیمت است که در حال تضعیف با توجه به گسترش coronavirus.

وزیر نفت ایران بیژن منتشر گفت: در جلسه روز پنجشنبه در وین که برش خواهد بود برای سه ماهه دوم از سال جاری خواهد بود “موضوع را به پذیرش” غیر اوپک کشورها است. غیر اوپک کشورهای پیوستن به جلسه جمعه در میان شک و تردید در مورد چگونه مایل کلید غیر عضو در روسیه خواهد بود برای پیوستن به کاهش است.

نشست وزرای نفت از 14 کشور شد مشخصه نهفته coronavirus به عنوان روزنامه نگاران محروم شدند از ساختمان ستاد. آنها به جای راه اندازی در خارج از محل و در پی به طور خلاصه مصاحبه مقامات ورود به جلسه.

کشورهای تولید کننده در حال تلاش ساحل تا قیمت ها به دلیل کاهش تقاضا است. از آنجا جدید کروناویروس شیوع آغاز شد و در چین در ماه گذشته سفر هوایی به این کشور را دومین اقتصاد — همه اما متوقف شد, کاهش تقاضا برای سوخت حمل و نقل هوایی. تولید خروجی در ضمن به شدت کاهش یافت و به شهرستانها با میلیون ها نفر از ساکنان قفل کردن برای جلوگیری از گسترش ویروس. شرکت های بزرگ در سراسر جهان را متوقف کسب و کار مسافرت خارج از احتیاط.

قیمت نفت تثبیت شده پیش از این هفته جلسه انتظارات است که اوپک و غیر اوپک اعضای موافق به عمیق تر تولید کاهش است. اجماع در بازار است که وجود خواهد داشت یک توافق به بریده بریده تولید با حداقل 1 میلیون بشکه در روز در بالای موجود کاهش است. قیمت های نفت خام کاهش یافته است 25 درصد از ژانویه تاکنون است. بین المللی معیار برای نفت خام معامله شد در $51.83 بشکه در روز پنج شنبه از حدود 69 دلار در آغاز سال است.

در ماه دسامبر نفت اوپک-کشورهای تولید کننده و روسیه توافق کردند که برای کاهش تولید 1.7 میلیون بشکه در روز از 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش آنها تا به حال رعایت شده برای سه سال گذشته.

ایران منتشر گفت: نفت اخبار آژانس که “ما عرضه بیش از حد و … لازم است که اوپک و غیر اوپک انجام کاری برای تعادل بازار است.”

او اشاره کرد که روسیه — است که بخشی از اوپک خواهد بود و پیوستن به بحث در روز جمعه — “مقاومت در برابر خواهد تا آخرین لحظه” هر گونه کاهش تولید.

کشور شده اند مطیع اخیر کاهش نابرابر با برخی از کشورهای بی سر و صدا تولید بیش از آنها به توافق. و اوپک تصمیم به کاهش تولید رو به کاهش توانایی برای افزایش قیمت نفت در بخشی به دلیل ایالات متحده شده است بازار با سیل ارزان-تولید نفت خام.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de