در نیویورک خطوط مقدم جبهه سلامت کارگران نگران آنها خواهد بود

نیویورک – یک پرستار درگذشت از coronavirus پس از کار nonstop هفته در یک بیمارستان که در آن کارکنان با نا امید رو به کاهش منابع مطرح شده در لباسهای ساخته شده از کیسه های زباله. یک پزشک اورژانس ترس او این ویروس مدتها قبل از گرفتن بیش از حد بیمار به کار می کنند. پرستار دیگر نگرانی تنهاست ماسک او صادر شده و هر روز نخواهد بود به اندازه کافی برای محافظت از او را از بی پایان جزر و مد از هک تب بیماران.

در شهر نیویورک-بیمارستان منطقه در خط مقدم از بزرگترین شیوع کروناویروس در کشور, کارگران به طور فزاینده ای نگران نابسامانی بیماری در صفوف خود و عدم تست و دنده محافظ است و آن را نه یک موضوع اگر آنها آن را دریافت کند اما زمانی که.

“ما در اورژانس بود و یک ظرف پتری” گفت: بنی Mathew یک پرستار در مرکز پزشکی مونته فیور که کلمه پنج شنبه که او COVID-19 و در حال حاضر نگران او ممکن است آلوده همسر و دو دختر.

“من عصبانی هستم. ما می تواند به اندازه کافی امن شخصی تجهیزات حفاظتی ماه پیش. آن اتفاق می افتد در چین از ماه دسامبر,” او گفت:. “اما ما فکر آن را هرگز اتفاق می افتد در اینجا.”

برخی از بیمارستان ها را تا به حال بسیاری از بیماران در حال مرگ است که به شهر آورده و در یخچال کامیون تریلر برای بدن به عنوان یک احتیاط. در المهرست بیمارستان در کوئینز 13 نفر آنها به این ویروس در یک روز. شهرستان آمبولانس را دیده اند افزایش تماس های پاسخ به تقریبا 5,800 در روز پنج شنبه به تنهایی.

تعدادی از پزشکان و پرستاران و امدادگران گفته آسوشیتد پرس از بدتر شدن شرایط کار در اتاق های اورژانس و Icu است که مراقبان و حتی بیشتر آسیب پذیر است. افراد بیمار قرار داده شده در تخت بسته بندی شده به صورت end-to-end. منابع محدود از ماسک و لباس و سپر آنها را به پوشیدن همان تجهیزات حفاظتی در تمام طول روز. عدم در دسترس هواکش می تواند به زودی قرار داده و پزشکان و پرستاران در این موقعیت دردناک از اولویت که به آنها می شود و چه کسی نیست.

و شاید بیشتر نگران کننده تغییرات در مقام هدایت است که اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض coronavirus به ادامه کار به عنوان طولانی به عنوان آنها خود را در حال نشان دادن علائم. برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند آنها در حال گفت آنها می توانند کار نگه دارید حتی اگر آنها آزمایش مثبت برای این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 به عنوان طولانی به عنوان آنها بدون علامت است.

“ما فقط باید به امید ما نمی آلوده” گفت: ویلیام دا سیلوا یک پرستار در سنت وینسنت بیمارستان در حومه Westchester. “مردم در حال رفتن به کار با COVID-19 و آنها در حال رفتن به آلوده بیماران و هر یک از دیگر.”

دا سیلوا مسلم است او آلوده شده است اما او گفت که او اخذ شده است به اجرا در سراسر از مقامات همه هفته به عنوان او به دنبال تست شده است. خود قرنطینه با همسر باردار خود و کودک نو پا او را بسیار سرخورده چگونه با او رفتار شده است که او ممکن است بازگشت.

“من آنها را همه در معرض خطر” دا سیلوا گفت: از خانواده اش. “من فکر نمی کنم من می خواهم به بازگشت به محیط زیست که بعد از این چون ظاهرا ما مهم نیست. من نمی تواند ادامه کار در بیمارستان بعد از این.”

در حالی که این شهرستان دارای دقت دنبال تلفات آن شیوع — گزارش 21,873 عفونت 281 کشته و حداقل 3,900 بستری از دوشنبه — مقامات می گویند که آنها لازم نیست که اعداد چگونه بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمار هستند و یا در حال مرگ است.

بیمارستان اپراتور Northwell بهداشت گفت: 155 از آن 72,000 کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. ایالت نیویورک انجمن پرستاران گفت: حداقل 67 پرستاران به حال آلوده شده است. اتحادیه شهرستان اورژانس کارگران گفت: بیش از 50 تا به حال آزمایش مثبت و بیش از 400 در حال نشان دادن علائم. یکی از آنها پیراپزشک Christell دانشکده افسری است که در شرایط بحرانی در بروکلین ICU.

این یک موضوع مشترک به عنوان ویروس در سراسر جهان گسترش یافته.

در چین که در آن شیوع آغاز شده بیش از 3000 پزشکی کارگران آوردند و در میان بیش از 80 ، 000 نفر آلوده. مراقبت های بهداشتی کارگران حدود یک دهم بیش از 74,000 عفونت در ایتالیا و در حدود یک هشتم از 47,600 موارد در اسپانیا.

در شهر نیویورک حداقل یک مراقبت های بهداشتی کارگر کشته شده توسط coronavirus.

کوه سینا وست اورژانس پرستار Kious کلی, 36, درگذشت سهشنبه پس از 10 روز کشمکش با این بیماری است. او در همان بیمارستان که در آن سه نفر از پرستاران نا امید در کمبود منابع ارسال تصاویر خود در رسانه های اجتماعی پوشیدن موقت زباله کیسه محافظ لباس یک تصویر پخش در روز پنجشنبه نیویورک پست جلد با تیتر: “درمان مانند سطل زباله.”

یک پرستار که مشغول به کار با کلی برای هشت سال بیمار در همان زمان. ایمیل AP از تخت بیمار او گفت کلی کار کرده بود به عنوان سرپرست برای هفته بدون استراحت پس از coronavirus شروع به گرفتن نگه دارید در نیویورک است. او افکار خود را خواست نامش فاش نشود چرا که او گفت: بیمارستان سیاست تهدید کارکنان با فسخ برای صحبت با رسانه ها.

“او با کمک پرستاران روی زمین هل دادن تخت انتقال بیماران” گفت: پرستار. “چند هفته قبل از مرگ او ما صحبت کردن در مورد برنامه های آینده خود و او به من گفتن که او را به رفتن به مدرسه. من را ویران کرد در مورد مرگ و نمی تواند گریه را متوقف کند.”

در بیانیه روز شنبه, کوه سینا سیستم بهداشت و درمان را تکذیب کرد که پرستاران به تصویر کشیده شده در کیسه زباله در واقع با استفاده از آنها به عنوان محافظ دنده پس از واقعی دنده می تواند دیده می شود در زیر کیسه های. “این بحران است زور زدن منابع از تمام نیویورک بیمارستان منطقه و در حالی که ما انجام دهند و تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان ما همه ما نیاز بیشتری در هفته های آینده” آن را گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اذعان صفوف کارگران بهداشت و درمان نازک شدن هستند در حالی که همچنین ادعا “بدون پرستار, دکتر, می گویند مشروع” من نمی باید تجهیزات حفاظتی.'”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

متخصصان پزشکی از دیگر مناطق مستقر شده اند به اتاق اورژانس و Icu و داوطلب, نیروی 40,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران و درمانگران و تکنسین به زودی پاسخ به تماس برای تقویت.

فیور اورژانس پرستار جودی شریدان گفت: تجهیزات حفاظت شخصی ها “به وضوح در دسترس ساخته شده در هر راه به خط مقدم مراقبان” و استفاده مجدد از ماسک تنها آنها را مستعد ابتلا به آلودگی است.

“این مثل این است که گفتن یک فرد ‘در اینجا سه قطعه از کاغذ توالت — را که در گذشته برای یک هفته!'” گفت: Sheridan که همچنین رئیس جمهور دولت انجمن پرستاران.

باربارا روزن یک پرستار ثبت شده در نیوجرسی برای بیش از چهار دهه و یک معاون رئیس جمهور از متخصصان بهداشت و متفقین کارکنان اتحادیه گفت: اعضای “به مرگ می ترسم.”

“شما در حال پاره بین رفتن و انجام وظیفه خود را چه شما به دنیا آمده اند به انجام است که به مراقبت از افراد بیمار و بیمار شدن خود و آوردن آن به خانه به خانواده خود را,” او گفت:.

در حالی که coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود می تواند شدید تر بیماری از جمله ذات الریه و مرگ است.

روزن گفت: اتحادیه نیز شنیده از پرستاران با استفاده از کیسه های زباله برای محافظت از لباس های خود را و دریافت منقضی شده ماسک است که می تواند به تجزیه باندهای الاستیک به خطر انداختن ایمنی. او به نام کمبود منابع “بی سابقه در حرفه پزشکی. آن را مانند رفتن به یک سه-زنگ خطر آتش سوزی با یک تپانچه آب.”

شهردار بیل د Blasio قول داد پنج شنبه برای دریافت مراقبت های بهداشتی کارگران تامین آنها نیاز به: “یک راه یا دیگری, ما در حال رفتن به آنها را به شما هر روز,” او گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان دارای منابع به اندازه کافی برای این هفته حداقل.

در یکی دیگر از تلاش برای تقویت صفوف کارگران بهداشت و درمان دولت است در نظر گرفتن پیشنهاد از دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی به دانش آموزان اجازه می دهد که خود را تکمیل نهایی سال آموزش برای تبدیل شدن به پزشکان بلافاصله و کمک در این شهر بیمارستان.

برای اوان Gerber در میان حدود 60 NYU سال چهارم پزشکی دانش آموزانی که پذیرفته میدان جنگ ارتقاء دیوانگی بیش از تجهیزات حفاظت فردی است و در واقع وزن خود را در ذهن.

“البته من کمی عصبی به پرش به این … کسی خواهد بود گفت:” 26 ساله از منطقه ققنوس. “این قطعا یکی از خطرات است که شما را هنگامی که شما وارد پزشکی است. یکی از چیزهایی که رانندگی ترس در اینجا ناشناخته است.”

___

Michael R. سیساک و لری Neumeister در نیویورک و دیوید پورتر در نیوآرک نیوجرسی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im