در سالگرد 25 Oklahoma City Bombing مقامات پیدا کردن درس برای امروز

بزرگنمایی این تصویر

Lynne جان کلام می ایستد در خواهر او را به صندلی در زمینه صندلی خالی در شهر اوکلاهما ملی یادبود و موزه در روز چهارشنبه. جان کلام از دست خواهر کارن جان کلام Carr هنگامی که یک کامیون بمب پاره پاره از طریق یک ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما شهر و کشته شدن 168 نفر از 25 سال پیش. سو Ogrocki/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سو Ogrocki/AP

قبل از 9/11 وجود دارد Oklahoma City.

در آوریل 19, 1995, ایالات متحده با تجربه چه بود — به آن نقطه — کشنده ترین عمل تا کنون عاملان ترور در خاک آمریکا زمانی که یک جناح راست افراطی منفجر کردن یک کامیون بمب کنار Alfred P. Murrah ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما.

آن بوده است که 25 سال پس از 168 نفر از جمله 19 کودک — جان خود را از دست زمانی که هزاران پوند از کود و سوخت و دیگر مواد شیمیایی منفجر شد و پاره پاره یک سوراخ خمیازه در ساختمان نما.

روز یکشنبه شهر, شهردار, David Holt مشخص سالگرد گفت: راه شهر اوکلاهما در پاسخ به این تراژدی می توانید اطلاع رسانی چگونه ملت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“COVID-19, 9/11, بمباران, این همه مشابه تجربیات به اشتراک گذاشته شده در طول این سفر ما تماس بگیرید زندگی” هولت گفت: در یادبود تصویری که پخش در ایستگاه های محلی. “در پی چنین اتفاقاتی آنچه مهم است این است که ما از آنها درس میگیرد و ظهور عاقلانه تر و آماده تر به صورت مشابه و چالش های پیش رو است.”

بمب گذاری انجام شده توسط تیموتی مک وی شروع با صفات انسانی هولت گفت.

“سفر به چنین عمل آغاز می شود با افکار. آن افکار تبدیل به کلمات و مانند یک ویروس این کلمات شنیده شدن توسط دیگران” او ادامه داد. “به زودی یک حامل می شود و یک اکوسیستم ایجاد شده است که در آن ایده ها یک بار در نظر گرفته پوچ هستند تحت درمان با اعتبار.”

هولت گفت که او می بیند شباهت های سیاسی کنونی در آب و هوا.

“اگر شما در حال شنیدن آن پژواک دوباره در زمان ما گفتمان سیاسی من بپرسید شما را به گوش دادن سخت تر” هولت گفت. “همه ما تعهد به صحبت کردن و رد کردن کلمات از صفات انسانی کلماتی که ما را تقسیم کلمات که بازیگران دیگران به عنوان دشمن ما. در حال حاضر من از شنیدن چنین کلماتی که از دهان برخی از برجسته ترین افراد در کشور ما است.”

“اجازه دهید این محل می تواند یک یادآوری” هولت گفت. “ما باید بهتر مکالمات. ما باید رد غیرانسانی. ما باید یکی دیگر از عشق.”

در اکثر سال های Oklahoma City جامعه جمع آوری با هم که در آن Murrah ساختمان یک بار ایستاده بود رعایت لحظه سکوت فقط پس از 9 صبح زمانی که کامیون بمب منفجر کردند. در این سال های Oklahoma City, National Memorial & Museum بود از حد به عزاداران به عنوان فیلم یاد گرفت از یک فرد در مراسم.

اما این نام از دست داده بودند هنوز هم خواندن و 168 ثانیه سکوت مشاهده شد به عنوان ادای احترام تصویری درنگ بر روی تصاویر از یادبود و آن 168 خالی برنز صندلی.

“پس از 25 سال این درس را از شهر اوکلاهما به عنوان مهم تا کنون به عنوان امریکا مواجه است یکی دیگر از چالش بی سابقه” نوشت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در یک op-ed منتشر یکشنبه در Oklahoman. کلینتون رئیس جمهور شد زمانی که شهر مورد حمله قرار گرفت.

“COVID-19 ادعا کرده است که زندگی مردم ما می دانیم و عشق, طرح میتوانست به میلیون ها نفر از معیشت و همه ما را به تغییر راه ما تعامل با یک دیگر — از جمله برای اولین بار در جلوگیری از اکلاهما سیتی جامعه از با هم آمدن در فرد در سالگرد بمباران.

“وجود دارد دشوار و نامشخص روز پیش رو” کلینتون ادامه داد. “در بسیاری از جهات این است که در زمان مناسب به یاد داشته باشید در شهر اوکلاهما و به تکرار وعده ما ساخته شده است به آنها در سال 1995 به همه آمریکایی ها امروز: ما باید نه از دست رفته هر یک از دیگر, ما باید نه از دست رفته امریکا و ما را به ایستادگی در کنار هم برای به عنوان بسیاری از فرداها آن را به عنوان طول می کشد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>