O. C. نمایندگان ساقط سریع بررسی گسترده ای از شواهد دست زدن به

نارنجی شهرستان کلانتر باید بررسی شواهد و مدارک در بیش از 22,000 موارد پس از 15 معاونان شد با عنوان جرم جنایی ب

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

نارنجی شهرستان کلانتر باید بررسی شواهد و مدارک در بیش از 22,000 موارد پس از 15 معاونان شد با عنوان جرم جنایی بررسی برای عدم درستی اطلاعات کتاب.

نقد و بررسی آغاز شد که در اواخر سال گذشته شامل موارد از آوریل 2015 به مارس سال 2018 است. این شرح اتهامات که برخی از شواهد رزرو شده بود پس از محکومیت و یا نه در همه. است که می تواند بر اعتقادات.

"این نه صرفا در مواردی که آسیب دیده اند و گفت:" کلانتر همین بارنز. "در هر یک از این موارد یک فرد متهم به جرم بدهکار است حق خود را به دلیل فرایند در سیستم عدالت کیفری. در برخی موارد نیز وجود دارد که یک قربانی است که می خواهد برای دیدن دادگستری خدمت کرده است."

در ماه نوامبر مقامات تایید کرد که چهار نماینده از کار اخراج شدند و پس از ممیزی در بر داشت سیستمیک لغزش در دست زدن به شواهد. دو ممیزی انجام شده از فوریه سال 2018 به فوریه 2019 در بر داشت مسائل را با نمایندگان رزرو شواهد "خارج از گروه سیاست" با توجه به کلانتر.

تبلیغات

پانزده نفر از نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت توسط این گروه برای مسائل موجود در طول ممیزی و با اشاره به اورنج کانتی دادستان منطقه برای امکان تعقیب کیفری. دادستان منطقه کاهش یافته است به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

این گروه سپس با انجام یک امور داخلی بررسی و به تاریخ پنج نماینده باید از کار اخراج شده و نه صادر شده است نظم و انضباط از جمله پرداخت نشده ساعت و یکی از تحقیقات در حال انجام است با توجه به گروه.

گروه شروع به بررسی مدارک و شواهد در مورد در ماه دسامبر پس از دفتر دادستان منطقه شناسایی بیش از 1200 فعال جنایی موارد نیاز به بررسی.

زمانی که آژانس آغاز شد که بررسی آن را کشف دو بیشتر نمایندگان مشکوک به عدم انجام شغل خود را. آنها هر دو قرار داده شده در مرخصی اداری و موضوع داخلی تحقیقات جنایی مربوط به رزرو از شواهد. این اداره گفته دفتر دادستان منطقه مورد مشکوک به سیاست نقض و چه موارد ممکن است متاثر شده اند.

تبلیغات

"با توجه به این افسر صلح منشور حقوق هیچ اطلاعات اضافی را می توان در این زمان با توجه به ادامه تحقیقات" این بخش گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

مورد نقد و بررسی تیم شامل کارکنان از بخش کلانتر و دفتر دادستان منطقه. آنها حدود 6% انجام می شود نیاز به بررسی تقریبا 1,500 موارد است.

بارنز را برگزاری ماهانه جلسات باز برای رسانه ها و در دسترس عموم آنلاین, آغاز این ماه است. کلانتر ارائه خواهد شد به روز رسانی در مورد نقد و بررسی زمانی که او تا به اطلاعات به اشتراک بگذارید.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب