شهردار نیویورک می گوید مدارس تعطیل هستند برای سال تحصیلی — اما فرماندار Overrules او

بزرگنمایی این تصویر

این دروازه در مدرسه دولتی 39 غرفه های قفل شده در ماه گذشته در بروکلین. روز شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهرستان در مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته به کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی بیانیه ای به سرعت در تضاد با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 1:37 p. m. ET

شهر نیویورک مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته به کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی, شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز شنبه. با توجه به دولت فرماندار اندرو کومو هیچ گونه تصمیم نهایی شده است.

این تناقض اظهارات آمد در جانشینی سریع به عنوان هر دو برگزار می شود جلسات توضیح آخرین پاسخ رسمی به کوروناویروس. اول آمد de Blasio که همراه با شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش گفت که این شهر تقریبا از 1800 مدارس را گسترش گسترده بسته آغاز شد که در ماه گذشته.

“پس به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از این سال تحصیلی دردناک است. من همچنین می تواند به شما آن را درست انجام,” او گفت.

“آن را به وضوح به ما کمک خواهد کرد زندگی را نجات دهد زیرا این به ما کمک خواهد کرد تا تضمین کند که این استراتژی است که کار کرده اند — پناهگاه-در-محل اجتماعی فاصله همه متمرکز بر استراتژی است که در نهایت شروع به میوه — آنها نیاز به زمان برای ادامه موثر باشد.”

بزرگترین مدرسه در منطقه ایالات متحده با برخی از 1.1 میلیون دانش آموزان, انتقال به آموزش از راه دور با بسته شدن فیزیکی آن ساختمان. زمانی که آنها اعلام کرد تغییر مقامات باقی مانده امیدوار است که مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی در آوریل 20, اما به نظر می رسد صبر ادامه خواهد داد تا از طریق حداقل سپتامبر — حداقل با توجه به مقامات شهرستان است.

Cuomo, صحبت کردن در مدت کوتاهی پس از شهردار گفت: هیچ گونه تصمیم گیری ساخته شده است.

“آن را می سازد هیچ حس برای یک محل عمل است که هماهنگ با دیگران” گفت: در یک کنفرانس خبری آغاز شد که فقط دو ساعت پس از د Blasio است صحبت از دولت مدارس. او افزود که د Blasio تنها می تواند پیشنهاد خود را “نظر” و که تماس نهایی شد تا به مقامات در سطح دولت است.

“او نمی دید آنها” کومو گفت: از ده بلزیو “و او نمی تواند آنها را باز کنید.”

آن است که برای اولین بار از شکاف بین فرماندار و شهردار که sparred برای سال بیش از یک طیف وسیعی از مسائل — از حمل و نقل عمومی و مسکن مقررات به کروناویروس پاسخ اخیرا.

در همین حال بیش از یک میلیون دانش آموز در این منطقه در حال تماشای از نزدیک — تا حدودی به دلیل آنها بستگی به مدارس نه فقط برای آموزش و پرورش اما اغلب منابع عمومی به عنوان به خوبی.

“تقریبا 80 درصد از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و کاهش ناهار پس از آن یک دانش آموز فقیر جمعیت” شهر نیویورک مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا NPR گفت دو هفته پیش. “بدیهی است که شکاف دیجیتال که توسط دانش آموزان است که باید تکنولوژی را در خانه و کسانی که نمی — یک چالش بزرگ است. ما تخمین می زنند که از 1.1 میلیون دانش آموز حدود 300000 دانش آموزان ندارد و این دستگاه ها برای یادگیری از راه دور در خانه.”

مسئولان مدرسه باید به دنبال پل شکاف دیجیتال کررنزا اشاره با ارائه ده ها هزار نفر از دستگاه ها به دانش آموزان مستقر در پناهگاه بی خانمان در سراسر شهرستان. و د Blasio گفت: آنها با هدف “دریافت 240,000 بیشتر در دست کودکان و نوجوانان ما بیش از چند هفته آینده با پایان ماه آوریل است.”

شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش نیز اشاره کرد که آن را ادامه خواهد داد به کار “غذا هاب” از صدها نفر از مدارس سراسر شهر “که در خدمت رایگان سه وعده غذا در روز برای هر نیویورکر که به آنها نیاز دارد و ما ادامه خواهد داد برای اطمینان از مراقبت از کودک برای کودکان ضروری کارگران است.”

ویلی Norvell de Blasio ارتباطات مدیر گفت که این تصمیم اعلام شده توسط وزارت باید ایستاده و این که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان از معلمان و مديران اتحاديه ها و Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی “همه توافق” با تماس بگیرید.

“این است که در مورد سیاست و یا مردانگی. آن را در مورد آنچه که بهترین برای بچه ها و پدر و مادر” Norvell توییتی شنبه پس از کومو را در کنفرانس خبری. “آیا کسی در واقع بر این باورند آوردن بچه ها به مدرسه برای 3 یا 4 هفته فقط به عنوان یک بیماری همه گیر است که شروع به فروکش کردن است و خوب برای هر کسی؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im