بدون دست کشیدن حکم ممنوع در لوئیزویل در قانون نام Breonna تیلور

بزرگنمایی این تصویر

یک معترض دارای یک نشانه در طول تاریخ 1 ژوئن در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در Louisville, Ky. Darron کامینگز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Darron کامینگز/AP

لوئیزویل Ky., مترو شورای اتحاد رای دادند به اتفاق آرا به ممنوعیت-knock حکم. این قانون با عنوان Breonna قانون به افتخار یک زن که کشته شد در طی یک حمله به خانه اش در اوایل این سال است.

مرگ او شد یکی از نقاط محوری در اعتراضات علیه خشونت پلیس همراه با جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس است. جمعیت در سراسر کشور به نام او شعار می دادند.

Breonna تیلور در خانه بود در آپارتمان خود با دوست پسر کنت واکر در مارس 13 هنگامی که پلیس رسید به اجرای یک حکم در وسط شب. واکر رسیده برای خود اسلحه و شلیک پلیس, با توجه به وکلای او چرا که او اشتباه ورود ماموران برای یک دزد. افسران بازگشت آتش و تیلور 26 کشته شد چندین بار و بعد از آن درگذشت.

واکر در ابتدا به اتهام اقدام به قتل یک افسر اما هزینه شده است کاهش یافته است.

تیلور خانواده به ارمغان آورد و مورد توجه عمومی تحت پیگرد پلیس و خواستار مرگ او یک اعدام.

این مصوبات در روز پنج شنبه نیز نیاز به پلیس را می پوشند دوربین های بدن هنگامی که خدمت حکم و به نوبه خود بر روی دوربین پنج دقیقه قبل از شروع عملیات.

سه افسران بودند که درگیر در تیراندازی که قرار است در مرخصی اداری طی یک بررسی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>