نزدیک به دو هفته به کوبه برایانت crash investigation مه آلود, آب و هوا یک عامل پیشرو

علت رسمی از کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه به دور است. اما آخرین گزارش سازمان ملی ایمنی حمل و نقل همچنان به نشان می دهد توجه بیشتری نسبت به شرایط ابری و دید کم به عنوان عامل اصلی.

گزارش مقدماتی هیچ شواهدی از خرابی موتور قبل از تصادف, تمرکز در برخی از جزئیات شرایط آب و هوا. این NTSB به ذکر است که فیلم ها و عکس ها از “مجسم مه و پایین ابرها پنهان hilltops.” گزارش مقدماتی بارها و بارها اشاره کرد که خلبان تلاش کرده بود با پایین ابر سقف.

این گزارش شامل چند عکس از جمله یکی از نشان دادن هلی کوپتر پرواز تحت شرایط ابری در مدت کوتاهی قبل از آن آمار یک تپه در کالاباساس.

The wreckage of the Jan. 26 helicopter crash in which Kobe Bryant and eight other people were killed.

خرابه Jan. 26 هلیکوپتر سقوط که در آن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر کشته شدند.

(جیمز اندرسون / NTSB از طریق AP)

تبلیغات

محققان تا به حال خواسته عمومی برای تصاویر از, شرایط آب و هوا در زمان تصادف در صبح روز ژانویه ، 26 و برخی از کسانی که آزاد شدند جمعه. به گفته شاهدان دید شده بود بسیار ضعیف زمانی که آنها شنیده هلی کوپتر با شدت بهم زدن به دامنه کوه.

مرتبط با: گیج کننده لحظات پایانی کوبه برایانت تصادف

یک شاهد عینی در یک دوچرخه کوهستان نوین محققان گفت که این منطقه شد و “احاطه شده توسط غبار” و این که او شنیده صدای هلیکوپتر و دیدم آبی و سفید هلی کوپتر ظهور از ابرها عبور از چپ به راست.

“او در نظر گرفته آن را به توان در حال حرکت, سریع, سفر در جلو و سیر نزولی. آن شروع به حرکت به سمت چپ به طوری که او گرفتار یک نگاه اجمالی از آن حلقه. او مشاهده آن را برای 1 تا 2 ثانیه قبل از آن نهفته زمین در حدود 50 فوت در زیر موقعیت خود را” با توجه به گزارش.

تبلیغات

در سال 1991 Sikorsky S-76B حمل پدر و مادر و مربیان و بازیکنان به جوانان بسکتبال بازی در برایانت Mamba آکادمی در هزار اوکس. هشت دیگر افرادی که جان در تصادف آتشین بودند برایانت 13-year-old daughter Gianna; Christina Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; همراه با خلبان Ara Zobayan.

The helicopter crash site.

سقوط هلیکوپتر در سایت.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز )

دیگر سوالات بدون جواب باقی می ماند از جمله دلایل خلبان در انتخاب نهایی هرج و مرج لحظات پرواز.

NTSB عضو جنیفر Homendy هفته گذشته گفت که این هلیکوپتر که فاقد زمین سیستم هشدار دهندهبود در 2,300 پا هنگامی که آن را از دست داد ارتباط با کنترل ترافیک هوایی. هلی کوپتر نزولی در بیش از 2000 پا در هر دقیقه در زمان ضربه.

با توجه به جدید NTSB گزارش هشت ثانیه بعد از هلیکوپتر پایین بود با نرخ نزول “افزایش به بیش از 4000 پا در هر دقیقه” و زمین با سرعت حدود 184 mph در تاثیر.

هلی کوپتر آمار دامنه کوه و در ارتفاع 1,085 پا حدود 20 تا 30 فوت زیر یک بقوم. حتی اگر خلبان شده بود و قادر به پرواز در بالای تپه او را مواجه با خطرات جدید, مقامات گفت.

خلبانان هلیکوپتر و سقوط کارشناسان پیشنهاد کرده اند که سقوط را نشان می دهد نشانه های ثبتشده از یک خلبان شد که فضایی گیجی در ابرها در لحظات قبل از ضربه مرگبار در دامنه کوه مه آلود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر