ان پی آر

می سی سی پی افسر بهداشت: پوشیدن ماسک به دلیل Coronavirus ‘قصد ندارم در هر نقطه’

بزرگنمایی این تصویر

می سی سی پی امور خارجه سلامت افسر دکتر توماس دابز شهادت در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در ماه مارس است. دابز می گوید اخیر رویدادهای اجتماعی باید منجر به جهش در coronavirus موارد در می سی سی پی. نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

می سی سی پی در حال دیدن تیز چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است. دولت گزارش تعداد موارد جدید بود که با دیدن فقط دو هفته پیش. متوسط تعداد موارد جدید در هر روز این هفته بیش از 600. و در ژوئن 25, دولت گزارش داد بیش از 1000 مورد در یک روز برای اولین بار.

افزایش است از تست بیشتر. می سی سی پی امور خارجه سلامت افسر دکتر توماس دابز می گوید میزان تست شده است نسبتا با ثبات اما بیشتر مردم در حال تست مثبت است. “این مردم گسترش آن در جامعه” او می گوید NPR صبح Edition.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اجازه همه کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت های خاصی در آغاز ماه ژوئن.

“به نظر می رسد مانند ما رفت و از خاموش شدن ذهنیت به این همه باز ذهنیت” دابز می گوید. “به خصوص با گردهمایی های اجتماعی و آنچه که ما دیده ایم به وقت و زمان دوباره در حال نقض است. ما دیده ایم بسیاری از انتقال حوادث و بلوک احزاب و مرتب از رویدادهای اجتماعی که واقعا ناراحت کننده برای ما بود.”

دابز می گوید تماس با ردیابی نقاط به رویدادهای خاص از جمله برادری احزاب به عنوان پشت های در بخش های خاصی از دولت است. او در صحبت با NPR استیو inskeep را.

در اینجا گزیده ای از مصاحبه:

چگونه به استفاده از ماسک در می سی سی پی?

آن را به شدت متغیر است. ما یک حس است که به خصوص در آفریقایی جامعه ما تا به حال برخی از خوب جذب و درک است که ما ساخته شده برخی از پیشرفت در این جبهه. ولی در برخی از مناطق, در برخی جوامع شده است وجود دارد یک بیت از یک رد از ماسک است که بسیار غمانگیز دلیل آن را مانند یک راه آسان برای محافظت از همسایگان خود. …

من فکر می کنم که جوامع نبوده است تاثیر بسیار گرفته اند کمی بیشتر راضی رویکرد به آن است. و در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن آنها پرداخت هزینه برای آن را به عنوان ما شاهد افزایش موارد بیشتر انتقال در آن مناطق. شما می دانید ویروس مهم نیست که در آن شما زندگی می کنند. اگر شما اجازه گارد خود را پایین, آن را به گسترش است.

آنچه که این افزایش در مورد انجام به بیمارستان ،

آن را تاکید و آن را کاملا صادقانه. این چیزی است که ما بسیار نگران است. ما نظارت ما تخت بیمارستان هر روز به خصوص ما ICU ظرفیت تخت به خصوص در برخی مناطق و یا در جکسون منطقه است که مرکز ارجاع برای بسیاری از مناطق مختلف است. ما باید تک رقمی در دسترس بودن برای تمام شهر معمولا برای تعداد تخت. و آن را فقط به تعداد تخت این مشکل, اما آن را نیز به نیروی انسانی. و که در آن ما واقعا فکر می کنم خرج کردن در حال رفتن به آمده است.

شما در حال نزدیک شدن به نقطه که در آن دولت ممکن است مجبور به بسته همه چیز را دوباره ؟

ما احتمالا می رویم به نگاهی به برخی از محدودیت. من از آنها بدم میاید که ما مردم به نظر می رسد به آغوش این نوع از ديدگاه آنچه شما می توانید انجام دهید: این یا آن را تعطیل کند و یا کامل باز است. وجود دارد یک نقطه وسط که اگر ما آن را حق و اجرای آن و مطمئن شوید که ما در حال انجام آن را به درستی آن را اجازه می دهد تا ما را به زندگی می کنند از طریق این چیزی که دلیل این رفتن نیست در هر نقطه.

ما پیش بینی نمی در دفتر ما است که ما قصد داریم نوع [اجازه] در همه احتمالا برای یک سال دیگر. و بنابراین ما باید برای پیدا کردن چیزی است که ما می توانیم زندگی می کنند که با توقف انتقال و یا ما می شود در این نوع غلتک coaster چرخه بستن کامل باز است. و آن را به اشک ما.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول