دموکرات ها پاسخ به تهمت تبدیل به طبقه کارگر نگرانی

واشنگتن -- میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer استفاده دموکرات' پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیش

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

واشنگتن -- میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer استفاده دموکرات' پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب به مفصل گردنده از استیضاح به طبقه کارگر رای دهندگان نگرانی کرد و گفت حزب او است که با تمرکز بر کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و دیگر کتاب های جیبی و نگرانی.

Whitmer ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه تنها به طور خلاصه در نزدیکی پایان خود نزدیک به 11 دقیقه سخنرانی. او پاشیده در عبور از ارجاع به رفتار خود را مانند "قلدری مردم در توییتر نمی تعمیر پل ها — آن آنها را می سوزاند."

اما او صرف بخش عمده ای از او آدرس شعار دموکراتیک تلاش در مراقبت های بهداشتی و مردم در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را مسائل کمک کرد که حزب او برنده شدن در خانه کنترل در سال 2018 است.

"این خیلی ساده است. دموکرات ها در حال تلاش برای ایجاد مراقبت های بهداشتی خود را بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور" Whitmer گفت از شرق و لانسینگ, میشیگان دبیرستان که دخترش شرکت کند.

اظهارات او بودند تقریبا تحت الشعاع قرار توسط یک ژست فوق العاده ای لحظات قبل توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. نشسته به طور مستقیم در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه مجلسی پلوسی مشخص شده در پایان آدرس نمایشی او به پاره کپی از اظهارات dramatizing تلخ خلیج فارس بین دو طرف که در این سال انتخابات ریاست جمهوری و کنگره مبارزات انتخاباتی آغاز.

دموکرات ها برنده خانه کنترل در سال 2018 توسط lambasting تلاش های ناموفق با تهمت و کنگره جمهوری خواهان برای لغو باراک اوباما قانون مراقبت های بهداشتی. دموکرات ها می گویند که آنها خواهد شد با تمرکز بر بهداشت و سلامتی در این سال انتخاباتی نیز از جمله مخالفت با یک دولت مورد حمایت طرح دعوی در دادگاه فدرال با هدف اعلام اوباما قانون خلاف قانون اساسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح کرده است تحت سلطه واشنگتن پس از سقوط. در قابل توجه تلاقی, حوادث ایران-اجرای سنا به تبرئه او روز شنبه کمتر از 24 ساعت پس از آدرس خود را.

"همانطور که ما شاهد روند استیضاح در واشنگتن وجود دارد برخی از چیزهایی که هر یک از ما بدون توجه به حزب ما باید تقاضا" Whitmer گفت. "حقیقت مهم است. حقایق مهم است. و هیچ کس نباید بالاتر از قانون است."

دموکراتها انتخاب Whitmer, 48, تأکید عزم خود را برای بهبود عملکرد خود در غرب در ماه نوامبر در انتخابات ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دستگیر میشیگان در سال 2016 با کمتر از 11,000 آرا با توسل به کاهش درآمد کارگران برنده شدن در یک دولت است که تا به حال رای برای ایران نامزد انتخابات ریاست جمهوری از سال 1988. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین برنده بیش از اندازه کافی طبقه کارگر سفید رای دهندگان به نمره باریک پیروزی در ویسکانسین و پنسیلوانیا و برای پیروزی در اوهایو به آسانی.

رسیدن به آن رای دهندگان Whitmer اذعان مبارزات خود را به پرداخت هزینه حمل و نقل و وام های دانشجویی و داروهای تجویزی.

"میشیگان اختراع طبقه متوسط" او گفت:. "بنابراین ما می دانیم که اگر اقتصاد کار نمی کند برای مردم کار آن را فقط کار نمی کند."

Whitmer این نقش برجسته نیز او برجسته حزب کمک رسانی به زنانی ام soured در مغلوب ساختن پیشی جستن متخاصم سبک و که در حال رشد حمایت کمک دموکرات ها را دستاوردهای بزرگ در حومه ولسوالی در سال 2018 است.

Whitmer انتخاب شد فرماندار به راحتی که در آن سال بیش از یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت حزب جمهوری خواه و او ذکر شده است به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد.

در دموکرات اسپانیایی-زبان پاسخ سال اول تگزاس در کنگره ورونیکا Escobar با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و کارگران در تلاش برای به دست آوردن.

صحبت از یک جامعه مرکز در خانه خود در شهر ال پاسو در نزدیکی مرز مکزیک Escobar نیز شرح داده شده در ماه اوت گذشته به جرم قتل وجود دارد توسط یک تیرانداز او گفت: "با استفاده از نفرت زبان مانند کلمات استفاده شده توسط رئیس جمهور تهمت به توصیف مهاجران و Latinos."

Escobar نیز لمس در مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح کرد و گفت که او می خواهم به خطر افتاده است بعد از انتخابات و تهدید امنیت ملی با تلاش خود را برای فشار اوکراین متحد مبارزه با روسیه و حمایت شورشیان به تولید آسیب رساندن به اطلاعات سیاسی رقیب جو بایدن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"ما دموکرات ها همچنان به مبارزه برای حق و برای آنچه درست است. هیچ کس بالاتر از قانون" Escobar گفت.

__

آسوشیتد پرس نویسنده سرو Attanasio در ال پاسو تگزاس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im