کویته پاکستان – ارتش پاکستان وعده داده شده روز شنبه که ده ها تن از پزشکان که به طور خلاصه به زندانی برای اعتراض به عدم وجود تجهیزات حفاظتی مورد نیاز برای درمان این تعداد رو به رشد از coronavirus موارد را دریافت تجهیزات آنها نیاز دارید.

47 پزشکان اعتراض در کویته پایتخت, در جنوب غربی استان بلوچستان روز دوشنبه زمانی که آنها بازداشت شدند. آنها بعدا آزاد شدند و در همان روز با توجه به استانی سخنگوی Liaquat Shahwani.

ارتش در بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: “تجهیزات اضطراری از تجهیزات پزشکی از جمله PPE (Personal Protective Equipment) در حال اعزام به کویته.”

با این حال برخی از پزشکان گفت: آنها بدرفتاری پلیس و که برخی از همکاران خود را مورد ضرب و شتم شد. پزشکان کاهش یافته است به نام خود را از ترس اقدامات تلافی جویانه.

دو پزشکان مرده بود پس از ابتلا به ویروس جدید در پاکستان است که ثبت 4,004 موارد و 54 مرگ و میر. بسیاری از موارد پیش بینی شده است برای بازگشت زائران از کشور همسایه ایران. مقامات پاکستانی باید تحمیل سراسر کشور مستند تا تاریخ 14 آوریل.

در ایران مقامات در تلاش برای مبارزه با ویروس اعلام کرد روز شنبه آنها را گسترش آزمایش به افراد بدون علامت است اما نمی گویند که چگونه بسیاری از کیت های آزمایش آنها در دسترس و یا ارائه جزئیات دیگر.

ایران, وزیر بهداشت, سعید آهنگ نمکی گفت که با فعال غربالگری از جمله موارد وجود دارد انتظارات ویروس و COVID-19 بیماری و علل آن را می توان تحت کنترل در آورد تا اواسط ماه مه.

“با این مرحله ما بعد از رفتن افراد بدون علائم” گفت نمکی آهنگ جدیدی از اضافه کردن این امر نیاز به تعداد زیادی از آزمایشات است. او نمی استادانه درست شده. وزارت بهداشت و درمان گفت: جستجو برای موارد بدون علامت خواهد بود همراه با محدودیت در هر دو شهر و بین شهری سفر و قرنطینه.

ایران در مواجهه با بدترین شیوع بیماری در منطقه است. ایران در تلویزیون دولتی گفت: سهشنبه جدید کروناویروس کشته شدن یکی دیگر از 133 مردم و سوق دادن این کشور تلفات به 3,872 میان 62,589 موارد تایید شده.

وزارت بهداشت, سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 27,039 مردم بهبود یافته اند تا کنون در حالی که 3,987 باقی می ماند در وضعیت بحرانی است.

وجود دارد تقریبا 109,000 موارد تایید شده در سراسر خاورمیانه با بیش از 4,600 مرگ و میر.

در مصر سخنگوی وزارت امور مذهبی و اوقاف که نظارت بر مساجد در سراسر کشور, نام تمام جشن ها و اواخر شب دعا خدمات برای ماه رمضان مقدس ترین ماه تقویم اسلامی. تعطیلات زمانی که مؤمن سریع مسلمانان از طلوع تا غروب آفتاب آغاز می شود مارس 23. مساجد و کلیساها در حال حاضر بسته شده دعا برای جلوگیری از گسترش این ویروس در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است. نیز وجود دارد که مقررات منع رفت و آمد شبانه اما دولت مقاومت کرده است شدیدتر مستند.

رئیس جمهور عبد فتاح ال-Sissi روز سه شنبه به دنبال اطمینان دادن به وحشت زده و عصبی عمومی یک روز پس از گزارش مسئولین 149 جدید عفونت آوردن مورد تعداد به 1,320 و 85 و میر در بزرگترین واحد-روز پرش تا کنون.

“تا کنون وضعیت تحت کنترل است,” او گفت: در تلویزیونی ، “هدف این است که برای به حداقل رساندن آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.”

ارتش مصر در خط مقدم این کشور در مبارزه با این ویروس راه اندازی چهار بیمارستان با بیش از 500 تخت برای کمک به درمان بیماران مبتلا به ویروس, el-Sissi اضافه شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

در یک خانه بازنشستگی ویران شده توسط coronavirus در جنوب اسرائیل در شهر بئرشبع یکی دیگر از ساکنان درگذشت هشتم تا کنون وجود دارد. ده ها تن از خانه ساکن آلوده شده اند و بستگان خود شده اند و عملیات خشونت در خارج از محل در روزهای اخیر.

به طور کلی بیش از 9000 آلوده شده اند در اسرائیل و 60 فوت کرده اند اکثریت قریب به اتفاق افراد مسن و بسیاری از امکانات زندگی کمک.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی و امیر وحدت در تهران; Samy Magdy و ایزابل دبر در قاهره و آرن هلر در اورشلیم کمک به این گزارش.

__

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im