شهردار سان فرانسیسکو ترس شهرستان می تواند به صورت coronavirus بحران به عنوان بزرگ به عنوان نیویورک

سان فرانسیسکو رهبران گفت که آن را “قابل قبول” این شهرستان می تواند به صورت یک بحران مشابه که از شهر نیویورک و سقوط کوتاه از 1500 هواکش و یک 5000 تخت بیمارستان.

“این است که حتی یک سوال که آیا ما نیاز بیشتر” شهردار لندن نژاد گفت: در طول یک ساعته کنفرانس خبری.

او به نام دولت و دولت فدرال برای کمک های بیشتر.

نژاد نیز بارها و بارها خواسته مردم به در خانه باقی می ماند و در تعامل اجتماعی-فاصله.

تبلیغات

اگر مردم موفق به انجام این کار, او گفت: مقامات ممکن است نیاز به آنها را به نوبه خود و یا بستگان بیمار خود را به دور از بیمارستان ها به دلیل کمبود, او گفت:.

سان فرانسیسکو در حال حاضر تایید کرده 172 مورد از این ویروس و مرگ است. مقامات شهرستان سخن گفت که در کنفرانس خبری گفت: اجتماعی-فاصله به نظر می رسد به کمک به, اما تعداد موارد افزایش می یابد و هر روز.

“متاسفانه همه چیز در حال رفتن به بدتر” نژاد گفت.

کنفرانس مطبوعاتی ظاهر شد و با هدف در تناقض رئیس جمهور تهمت و دیگران که ادعا اقامت-صفحه اصلی سفارشات بیش از حد.

تبلیغات

“من می دانم که وجود دارد مردم وجود دارد که شما را به این باور تلاش های ما بیش از حد تهاجمی اما من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر حیاتی آنها گفت:” دکتر گرانت, Colfax, مدیر بهداشت برای سان فرانسیسکو.

یک روز قبل از آن نژاد استفاده می شود و حتی قوی تر زبان در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چرا ما هنوز هم گوش دادن به رئیس جمهور؟” نژاد گفت: در KGO-تلویزیون. “منظورم این واقعیت است که ما در اینجا در شهر ما در طول متحده در ایالات متحده آمریکا ما نشان داده اند متاسفانه که ما تا به حال اقدام به پرش و این کار را بدون فدرال حمایت از دولت است.”

Colfax گفت: شهرستان انتظار اولیه ویروس خروش برای شروع در عرض دو هفته اما او نمی تواند برآورد چه مدت از آن خواهد آخرین.

“این قابل قبول است که ما می تواند یک سناریو شبیه به آنچه که در نیویورک در این روز” او گفت:. “اگر که اتفاق می افتد ما افزایش ظرفیت خواهد بود به مراتب فراتر رفته است.”

او گفت: اپیدیولوژی و بیماری عفونت کارشناسان انجام داده اند مدلسازی و “قابل قبول” مدل نشان می دهد سان فرانسیسکو می تواند تجربه آنچه در شهر نیویورک در حال حاضر رنج می برند.

اگر که اتفاق می افتد` ما نیاز فدرال و دولت کمک” او گفت:. “ما نمی توانیم مدیریت است که به تنهایی.”

تبلیغات

این شهرستان شده است ramping تا برای بحران تامین امنیت بیمارستان جدید تخت تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و دستیابی اتاق های هتل که در آن افراد آلوده می تواند منزوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im