موفق باشید ؟ ژنتیک? جزیره ایتالیایی امان از COVID شیوع

جزیره GIGLIO, ایتالیا - رشته در یک جزیره ایتالیایی, یک محقق سرطان رشد به طور فزاینده ای نگران به شنیدن این که

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

جزیره GIGLIO, ایتالیا - رشته در یک جزیره ایتالیایی, یک محقق سرطان رشد به طور فزاینده ای نگران به شنیدن این که یکی از سه بیشتر بازدید کنندگان افتاده بود بیمار با COVID-19.

پائولا Muti محکم برای گسترش سریع از coronavirus به 800 نزدیک گره نشینان بسیاری از آنها او را به خوبی می داند. مادرش متولد شده بود در جزیره Giglio و او اغلب باقی می ماند در خانه و خانواده با جذاب آن نمای زیبایی از دریا را از طریق سالن ویندوز.

اما روزها گذشت و هیچ یک از Giglio را نشینان و توسعه هر COVID-19 علائم حتی اگر شرایط مطلوب به نظر می رسید برای این بیماری به گسترش مانند آتش سوزی.

این Gigliesi به عنوان ساکنان شناخته شده معاشرت در شیب کوچه در نزدیکی بندر یا در گرانیت مراحل است که در خدمت به عنوان خیابان های باریک در بالای تپه قلعه محله با پر بسته بندی شده در خانه های ساخته شده در برابر بقایای یک قلعه ساخته شده قرن ها پیش برای محافظت در برابر دزدان دریایی است.

دکتر آرماندو Schiaffino این جزیره تنها پزشک برای حدود 40 سال به اشتراک گذاشته Muti نگرانی که وجود دارد خواهد بود یک محلی شیوع.

"هر زمان عادی دوران کودکی بیماری مانند تب مخملک, سرخک یا آبله مرغان حملات در چند روز عملا همه" آلوده در Giglio او در مصاحبه ای گفت: در دفتر خود در نزدیکی بندر.

موتی سرطان پستان محقق در دانشگاه میلان که در آن او یک اپيدميولوژی استاد تصمیم به سعی کنید برای پیدا کردن که چرا این اتفاق نمی این زمان.

ساکنان بودند شاید آلوده اما نشان نمی دهد علائم ؟ آن چیزی ژنتیکی? چیز دیگری است ؟ و یا فقط ساده موفق باشید ؟

"دکتر Schiaffino به من آمد و به من گفت:" هی نگاه پائولا این باور نکردنی است. در این بیماری همه گیر و همه مواردی که به این جزیره هیچ کس بیمار است.' بنابراین به خودم گفتم: "حق در اینجا ما می توانید انجام یک مطالعه ، من اینجا هستم'" موتی گفت.

آن موتی به دام افتاده بود در این جزیره ایتالیا را سخت مستند قوانین. چه بود به خصوص گیج کننده به او این بود که بسیاری از این جزایر تا به حال تماس نزدیک با بازدید کنندگان.

Giglio اول شناخته شده COVID-19 مورد یک مرد بود در دهه 60 که وارد Feb. 18 — از چند روز قبل از ایتالیا اول "بومی مورد" خواهد بود تشخیص داده شده در شمال. مرد به Giglio برای یکی از بستگان مراسم تشییع جنازه شده بود "سرفه تمام راه" هر چند این سرویس موتی گفت.

این ویروس عمدتا از طریق قطرات وقتی کسی سرفه, عطسه و یا ایران. مرد سر به عقب بر روی کشتی در همان روز به سرزمین اصلی و درگذشت سه هفته بعد در یک بیمارستان است.

در مارس 5, چهار روز قبل از روز ملی مستند اعلام شد, سه نفر بیشتر بازدید کنندگان از سرزمین اصلی خواهد بود و آزمون مثبت در این جزیره است. یکی از آنها یک مرد آلمانی از شمال ایتالیا اولیه کانون در اروپا شیوع. او socialized برای چند روز با دوستان دیرین در Giglio از جمله در از eateries. پس از یک هفته به علت سرفه بد او مورد آزمایش قرار گرفت در این جزیره و نتیجه مثبت بود. او خود جدا شده در یک خانه در Giglio.

وجود دارد دیگر موارد شناخته شده از جمله جزایر که در استرالیا زندگی می کردند برای مدت دو سال قبل از لغزش بر روی Giglio در اواسط ماه مارس در lockdown برای دیدن پدر و مادر خود را. سه روز بعد از ورود Giglio او ایجاد یک تب خفیف و آزمایش مثبت موتی گفت. او خود جدا شده و در خانه پدر و مادر.

هیچ مورد دیگر ظاهر شده در Giglio, از جمله پس از مستند برداشته شد در اوایل ماه ژوئن و گردشگران از سراسر ایتالیا شده اند پس از رسیدن.

Giglio بخشی از توسکانی و سلامت آن دفتر به سرعت ارسال بیش از کیت تست برای آنتی بادی برای دیدن اگر دیگران ممکن است تا به حال COVID-19. در اواخر ماه آوریل فقط قبل از اولین مستند محدودیت های مسافرتی خواهد بود کاسته جزایر خود را به حال, خون, آزمایش, پوشش در خارج از جزیره و مدرسه ،

از 800 یا بیشتر در طول سال ساکنان 723 داوطلب برای آزمایش می شود.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"همه ما می خواستم برای انجام این کار به آرام" در مورد هر گونه عفونت ممکن است بلکه "برای کمک به علم گفت:" سیمون Madaro که تا به حال مشغول به کار در گورستان در حالی که آلوده به مرد جمع شده بودند با عزاداران.

این کشیش لورنزو Pasquotti کشیش که در انجام این سرویس برای حدود 50 عزاداران و کسی که خود را مورد آزمایش قرار گرفت به یاد می آورد: "پس از مراسم تشییع جنازه وجود دارد, سلام, بغل کردن و بوسیدن" به عنوان سفارشی است. سپس آمد و صفوف به گورستان که در آن "وجود دارد بیشتر آغوش و بوسه."

جزیره آزمایش تنها یکی پیدا شد به آنتی بادی های مسن Gigliese بود که میره در همان کشتی به جزیره با آلمان, بازدید کننده, Muti گفت.

شیفته در مورد اینکه چرا "این ویروس به نظر نمی رسد به ارتباط برقرار کردن" با جزیره بومی جمعیت Muti تا به حال به هر گونه نتیجه گیری در زمان او در حال آماده شدن برای ترک جزیره این ماه است. او قصد دارد به نوشتن تا او مطالعه به صورت احتمالی انتشار.

این امکان وجود دارد Muti حدس زده است که جزیره نشینان نیست در معرض به اندازه کافی COVID-19 را دریافت کنید.

این احتمال نیز ابراز شده توسط ماسیمو Andreoni از بیماری های عفونی در رم Tor Vergata بیمارستان. وی با اشاره به برخی از بیماران به سادگی کمتر قادر به گسترش این بیماری به دلایلی که هنوز مشخص نیست.

شانس ممکن است نقش داشته اند گفت: Daniel Altmann استاد ایمونولوژی در امپریال کالج لندن است. "این می تواند چیزی بیشتر یا کمتر و بی اهمیت — هیچ کس آلوده کردم چون از طریق خوب شانس کمی وجود دارد تماس با او گفت:" در ایمیل و ارز.

یا Altmann همچنین اشاره کرد که "این می تواند چیزی مهم و عجیب و غریب" مانند ژنتیکی نوع رایج در میان جمعیت این جزیره.

با بسیاری از Gigliesi intermarrying از طریق نسل Muti می خواهم به انجام یک مطالعه ژنتیکی روزی اگر او می تواند به دست آوردن کمک های مالی.

Giglio نهفته در آب بکر در یک منطقه حفاظت شده دریایی پناهگاه و جزایر صدای امداد که آنها زندگی می کنند در یک محیط طبیعی آنها می خواهم به فکر می کنم خوب است برای سلامتی هر چه موتی مطالعه ممکن است تعیین می کند.

"به عنوان یک جزیره به عنوان محیط زیست می رود ما باشه نه ؟" گفت: دومنیکو Pignatelli به عنوان مرد مسن نگه داشته و شرکت با دوستان در صندلی قرار داده شده بر روی یک سنگی خیابان بالای Giglio.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب