ترجمه عمومی

زندگی پس از مستند

در آخرین پست من در مورد مقابله با کروناویروس مستند ما تقریبا تمام شده است زندگی در یک فرم و یا دیگری برای چند هفته. در این زمان اگر چه سلول به نظر می رسد به طور مستمر توسعه یافته, من می خواهم به نگاه به جلو. آنچه ما حرفه ای جهان برای رفتن به مانند زمانی که همه این است که بیش از? چگونه می تواند ما را به آینده ؟

اشاره کردم آخرین بار که من تا به حال کاملا مشغول بوده در دو هفته اول از مستند و من ادامه دادم به یک مقدار خوبی از کار پس از. من تحت هیچ توهمی ، من بسیار خوش شانس هستم و این دولت بعید است که ادامه دارد. همکار, Andreea Sepi که در آلمان زندگی می کند نوشت: به من بعد از آخرین پست من تایید که من یک استثنا است. “درآمد من کرد از آنجایی که من نیز آموزش, و این بسته در حال حاضر به عنوان بسیاری از زبان آموزان علاقمند هستند از اسکایپ,” او گفت:. بسیاری از ما دیده می شود آنلاین ارجاع به همکاران درخواست های مختلف کمک دولت برنامه های که در دسترس هستند در کشورهای مختلف اگر چه اغلب شرایط متصل این پول مشکل برای خود اشتغالی از مردم می خواهم ما را به ادعا.

قطعا وجود دارد هیچ شکی نیست که همه گیر است به علت است و در حال حاضر باعث بزرگترین رکود اقتصادی هر یک از ما تا به حال دیده می شود. ما فقط نمی دانند که چگونه بسیاری از مشتریان ما در حال رفتن برای زنده ماندن همه گیر و یا چه نوع از جهان ما ظهور خواهد کرد به. آیا مردم هنوز هم سفر و رفتن به تعطیلات ؟ خواهد شد ما همان چیزهایی که ما همیشه استفاده می شود و یا خواهد شد اولویت های ما تغییر کند ؟ از نظر ترجمه آن به نظر می رسد روشن است که برخی از مناطق متخصص خواهد بود ضربه سخت تر از دیگران است. گردشگری که اتفاق می افتد به یکی از معدن است به اعتقاد من بد رنج می برند. مناطق دیگر کمتر خواهد بود به شدت آسیب دیده و متخصص در حوزه پزشکی ترجمه ممکن است همچنان به خوبی انجام دهد. همچنین ممکن است فرصت های جدید است که هنوز هم دشوار است برای پیش بینی. بدون پله فراتر از توانایی های ما, من فکر می کنم من و بسیاری دیگر را به یاد بگیرند که بیشتر همه چیز خوار در نوع کار ما را قبول و برخی از ما را به نگاه جدید در حال توسعه تخصص. مستند و دوره بدون کار فرصت ایده آل برای مطالعه و بررسی به منظور انجام این کار.

مشتریان

باید بگویم که تقریبا همه کار من تا به حال بیش از شش هفته گذشته آمده از مشتریان موجود و یا از طریق کلمه از دهان است و من انتظار این را به ادامه برای آینده قابل پیش بینی. بازاریابی برای مشتریان جدید در زمان مانند این به نظر می رسد تقریبا غیر حساس مانند برخی از پرداخت برای Facebook تبلیغات ما به تازگی دیده می شود که حتی اگر به آن مربوط است را می توان تقریبا به شدت بی منطق. آیا undertakers که قرار داده شده تبلیغات در اوج شیوع بیماری و یا وکلای طلاق به دنبال استفاده از زوج shut up هم که تصمیم گرفته بودم آنها می خواهم تا به حال به اندازه کافی از یکدیگر واقعا فکر می کنم کسانی که در مبارزات انتخاباتی از طریق من تعجب می کنم ؟ چون من می گویند آنها معکوس است. بیشتر از همیشه, به اعتقاد من, اگر شما نمی خواهید به انجام نوعی از بازاریابی ابتکار عمل در لحظه ای آن را ضروری برای قرار دادن خودتان در شما و مشتریان شما’ کفش و سعی کنید به فکر می کنم آنچه که اثر شما در واقع رفتن به. چگونه یک مشتری بالقوه رفتن به دیدن شما اگر آنها را در آستانه ورشکستگی و بی خیال e-mail اراضی در صندوق پستی خود را غوغای در مورد مزایای کیفیت ترجمه ؟ و حتی اگر لحن پیام خود را قرار داده نمی شود و آنها خاموش است آن را به انجام هر گونه خوب است اگر آنها به سادگی هیچ پول برای صرف ؟ اگر در شک من می خواهم بگویم آن را انجام نمی.

بنابراین اگر بازاریابی یک میدان مین در حال حاضر چگونه شما می توانید ایجاد احساس مثبت در میان مشتریان موجود خود را که آنها را تشویق خواهد کرد به شما توصیه و یا دوباره به شما دوباره زمانی که آنها می تواند ؟ خوب اول از همه مراقبت خوب از آنها و خود را تقویت کنید ، با آنها تماس بگیرید و ببینید که چگونه آنها انجام می دهند بدون انجام هر گونه آشکار ماهیگیری برای کار. شما همچنین می توانید درخواست برای ارجاع یا توصیفات با توجه به این که اگر آنها نمی کردم کار زیادی در آنها احتمالا زمان بیشتری برای انجام این نوع از چیزی که برای شما. و اگر شما درخواست برای سوغات شما همچنین می تواند چیزی در بازگشت. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به ارائه کوچک, ترجمه رایگان برای مشتریان با ارزش آن در حال حاضر. نیز وجود دارد مقدار زیادی از مبارزات که باید شروع به اجرا به صنایع مختلف و بخش های در حال اجرا دوباره پس از مستند. چه بهتر از راه برای به دست آوردن نام خود را شناخته شده به عنوان کسی که واقعا درگیر در یک بخش خاص از انجام یک کار داوطلبانه برای یکی از این ؟ و اگر شما را انتخاب کنید تا یک مشتری جدید یک بار دیگر با کیفیت و مراقبت از مشتری هستند watchwords. شما احتمالا باید زمان بیشتر از حد معمول به صرف در هر کار. آن را عاقلانه صرف قرار داده و تلاش بیشتری به آن ترجمه است. و صحبت کردن با مشتری به مطمئن شوید که شما در حال دادن به آنها دقیقا آنچه آنها نیاز دارند. شما مزایای درو خواهد کرد از نظر وفاداری در آینده است.

چه نوع از کار ما می توانید انتظار برای پیدا کردن در مستند و فراتر از آن? بر اساس نوع شغل شده اند که رسیدن به من و تجربه من از آخرین رکود اقتصادی می توانم بگویم که در حال حاضر که آیا شما در حال کار برای سازمان یا مستقیم, مشتریان, اساسا وجود دارد سه نوع از کار در دسترس است. اول می آید از شرکت ها هستند که هنوز هم به خوبی انجام می دهند با وجود بحران برای مثال کسانی که مشغول به کار در بخش پزشکی است. دوم متشکل از مردم – اغلب افراد خصوصی یا استادان دانشگاه – که کمی پول قرار داده و با استفاده از گیر بودن در خانه برای هفته ها در پایان برای احیای پروژه های که ممکن است کنار گذاشته برای برخی از زمان از جمله چیزهایی مانند مقالات و کتاب. این می تواند یک منبع بسیار عالی از کار در زمان هایی از این دست اگر چه آنها همیشه به خصوص آسان برای دسترسی به. یک راه این است که از طریق هر کسی که در عرصه علمی شما در حال حاضر می دانیم. یکی دیگر ممکن است با نگاه کردن به صورت آنلاین در بخش مربوطه از دانشگاه و به احتمال زیاد هدف قرار دادن اعضای ستاد برای تماس با ما اگر شما مناسب تخصص.

هزینه های

نوع سوم از مشتری متشکل از مقامات دولتی و عمومی-بودجه بدن که در حال حاضر به صرف پول و می خواهید به استفاده از آن برای تقویت اقتصاد است. این خصوص به ذکر زیرا همه ما می دانیم این پول است و نه به گذشته. اگر آمدن رکود اقتصادی به پیروی از الگوی گذشته وجود خواهد آمد یک نقطه که در آن هزینه های عمومی قطع شده است و دانشگاه ها و نهادهای عمومی را به طور ناگهانی متوقف می شود قابل دوام به مشتریان به طوری که بسیاری از آنها در حالی که شما می توانید. همه ما می توانیم امید است که در آن زمان اجتناب ناپذیر کاهش می رسند و شرکت ها است که رنج می برد در این مستند و رکود را آغاز کرده است به گزاف گویی و یا دیگران شروع به پدیدار شود. در آخرین رکود اقتصادی وجود دارد فاصله یک یا دو سال قبل از این اتفاق افتاده است و این دوره سخت ترین از همه این 20 سال من شده است یک مترجم.

تقریبا همه کار من تا به حال بیش از شش هفته از سه حوزه من ذکر شده بیشتر از مشتریان مستقیم بلکه از طریق سازمان. من آژانس مشتریان هستند و تقریبا همه آنهایی که خوب. آنها بیشتر یا کمتر خود را انتخاب کنید چرا که در طول این سالها من رو از شر تقریبا تمام کند دهندگان و pennypinchers. شاید به همین دلیل است که من تا به حال یکی از کسانی که پیام ما همه شنیده ام در مورد از یک آژانس تحمیل swingeing کاهش نرخ. بدترین من بود متوجه اندکی فرمت به شرایط پرداخت که من احساس نمی شد غیر منطقی در شرایط. بدون شک وجود دارد, هر چند که حتی اگر آنها نبودند مبارزه از قبل از, بسیاری از متوسط سازمان در حال مبارزه برای بقا در حال حاضر. به طور فزاینده ای در این بخش در حال رفتن به بین مگا-سازمان همه ما می دانیم و نفرت و بسیار کوچک عملیات با سربار کم که سخت به تشخیص از همکار مترجمان آزاد است. من می دانم که آنهایی که من می خواهم به جای کار با.

هر چه مشتریان ما مهم ترین چیز از همه در آینده ترجمه جهان در حال رفتن به دانستن آنها و توانایی خود را برای پرداخت. وجود دارد هنوز هم مشتریان آماده و حاضر به پرداخت قیمت خوب برای ترجمه اگر چه احتمالا وجود خواهد داشت تعداد کمتری از آنها از ما استفاده می شود برای پیدا کردن. این ترفند خواهد شد شناسایی آنها و نه زیر شارژ آنها را در یک جهان که در آن با قرار دادن در یک, بزرگ, بلند پروازانه نقل قول است که همیشه رفتن به نظر می رسد مانند یک ایده خوب به دلیل دیگر مشتریان بالقوه به سادگی نمی خواهد که این نوع از پول در دسترس است. برخی از ما بخواهید به ما کاهش مطالبات و انجام همان کار را برای پول کمتر است. مترجمان در حال حاضر در حال پرسیدن که آیا این قابل قبول است و اگر آن چیزی است که ما در حال رفتن به مجبور به استفاده به عنوان جهان در تلاش برای بازگشت به حالت عادی. من اعتقاد دارم که انعطاف پذیری است که برای رفتن به کلید به خصوص اگر ما می خواهید به ماندن مشغول است. اما انعطاف پذیری همیشه باید برای یک دلیل خوب. اگر شما می دانید یک مشتری در تلاش است و شما محاسبه است که بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کمک کند با اصرار بر پرداخت فوری یک لایحه و یا انجام یک ترجمه خاص در میزان کاهش می یابد, پس از آن که ممکن است یک استراتژی مناسب. اما که در آن است به این معنا که در موافقت با پرداخت یک برش از یک غول آژانس که تنها رفتن به جلو و همان کاری را دوباره به عنوان به زودی به عنوان آنها فکر می کنم آنها می توانید دور با آن است ؟ که راه برای پایان دادن به در حال اجرا سریع تر و سریع تر در چرخ همستر.

مهارت های

به طور کلی هر چند ممکن است ما را مجبور به قبول آن وجود ندارد به اندازه کافی کار برای همه ما است. این بدان معناست که برخی — و من می دانم که برخی از مترجمان بودند که پیدا کردن آن دشوار است برای ایجاد یک زندگی قبل از این ویروس زده – در حال رفتن به مجبور به ترک صنعت و جاهای دیگر به دنبال کار می کنند. دیگران شاید نمی خواهید به ترک اما باید برای پیدا کردن کار پاره وقت برای کمک به حمایت از خود است. شرم در این. ترجمه است و هیچ شایسته شغل از هر یک از دیگر, و اگر شما نمی توانید زندگی را از آن به دنبال در جای دیگر, طبیعی, طبیعی ترین چیزی که به انجام است. حتی در شرایط دشوار آب و هوا از رکود مترجمان به خوبی قرار داده شده برای انجام تغییر البته با مقدار زیادی از مهارت های مفید برای ارائه. که است که می گویند آن را آسان خواهد بود.

که در آن من خواهد بود با احتیاط از مترجمان تنوع است که زمانی که آنها شروع به فروش دود و روغن مار به همکاران. ما دیده ایم مقدار زیادی از واقعا سخاوتمندانه آنلاین طرح توسط همکار مترجمان در طول مستند اما برخی دیگر از طرح های چادر آنها به راحتی می تواند انتخاب کنید تا با خواندن یک زن و شوهر از پست های وبلاگ برای هیچ چیز. و نه من می خواهم برای دیدن محتوای رایگان بودن ارائه شده به سادگی به عنوان یک فریب برای جلب مردم به طوری که آنها به شما پرداخت هزینه برای کل دوره. این بدان معنا نیست که من نمی خوشحالی پرداخت به شنیدن یک متخصص واقعی در چیزی ارزشمند است. آن را خوب تمایز اما من فکر می کنم ما باید با کمک مترجم, آموزش قرار دادن چیزی به صنعت و نه از راه گرفتن چیزی, بنابراین آن را نمی خواهد چیزی است که من همیشه می خواهید به تکیه بر درآمد.*

اما حتی تنوع و گوناگونی در جریان است مشکل تر خواهد بود در این زمان مشکل به دلیل فرصت ها در همه مناطق در حال رفتن به محدود شود. هیچ پاسخ آسان وجود دارد. به عنوان در هر کسب و کار مترجمان آزاد بهترین قرار داده شده برای زنده ماندن خواهد بود کسانی که با سربار کم و کوسن های مالی, در حالی که کسانی که در بدهی و بدون پس انداز خواهد رنج می برند. چون واقعیت برای بسیاری از ما در طول ماه و حتی سال آینده نیز ممکن است مقدار به کار کمتر ساخت با انجام کمتر و زندگی در سرعت کندتر حال ما سعی می کنیم و با این حال خوب ما در شغل ما است.

* افشای: من پرداخت شده است در گذشته برای دادن برخی از مذاکرات و کارگاه های آموزشی, اگر چه من انجام داده اند و دیگران را به رایگان. من در حال پرداخت برای دادن یک وبینار در 12 مارس, همراه با تیم Gutteridge و ویکتوریا صبر برای ITI اسپانیایی شبکه می باشد. مقدار درگیر همواره کوچک و معادل آن به هیچ وجه نزدیک نرخ ساعات روز: من برای این کار درگیر است.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *