لنکستر, نوجوانان ممکن است coronavirus مرگ پدرش نیز آلوده شهردار می گوید

یک لنکستر, نوجوانان است که ممکن است در اثر coronavirus کشته شد شوک سپتیک و پدر او نیز مبتلا به این ویروس شهردار این شهرستان روز سه شنبه گفت.

لنکستر شهردار R. رکس parris در در مصاحبه ای گفت که پدر “تا به حال تماس نزدیک در کار با روزانه است.” معلوم نیست چگونه این نوجوان رو ویروس.

“این واقعا افتضاح به از دست دادن یک کودک” parris در گفت.

پس در ابتدا اعلام کرد که جزئی مرده بود به عنوان یک نتیجه از coronavirus لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی منتشر شد بیانیه شنبه شب روشن است که اطلاعات.

تبلیغات

“این مرگ و میر اطفال است که لس آنجلس وزارت بهداشت امروز گزارش داد که نیاز به ارزیابی بیشتر توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کردند.” “هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر. حفظ حریم خصوصی بیمار مانع ما ارائه جزئیات بیشتر در این زمان است.”

لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت گفت: در اوایل روز شنبه که در آن مشغول به کار بود به تایید چگونه نوجوان قراردادی ویروس. آنها همچنین به دنبال به اینکه آیا مورد علائم اولین مرگ جزئی مربوط به کروناویروس در کشور است.

“این یک ویرانگر یادآوری است که COVID-19 تاثیر می گذارد مردم از همه سنین” L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت مدیر باربارا فرر گفت.

نوجوان آیا هر موجود شرایط شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری سه شنبه شب.

تبلیغات

در پاسخ parris در گفت که او خواسته است که همه کودکان به ماندن در خانه است و کار به امن 100,000 coronavirus کیت های آزمایش. وی با بیان نا امیدی از عدم تست.

“آنها نیست تست به سختی کسی. بنابراین ما نمی خواهید به صبر برای این شهرستان است. ما می رویم به ارائه آزمون خود ما,” او گفت:.

مقامات همچنین تایید اضافی 128 موارد عفونت کروناویروس آوردن این شهرستان را در مجموع به 662. از آن 42 درصد در افراد سنین 18 تا 40 و 39 درصد در افراد 41 تا 65.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گزارش منتشر شده در هفته گذشته وجود داشته است هیچ coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افراد زیر 18 سال. این گزارش همچنین عنوان شده است هیچ گزارش ICU پذیرش برای افراد زیر 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de