L. A. متحد لغو همه بزرگ دانشجویی و ستاد حوادث به دلیل coronavirus نگرانی

همه بزرگ دانشجویی و کارکنان تجمعات در لس آنجلس یکپارچه مدارس لغو شد و از چهارشنبه شب به دلیل رمان coronavirus همه گیر L. A. متحد Supt. Austin Beutner گفت: والدین در حرف و robocall. هیچ مدارس تعطیل هستند اما دانش آموز مسابقات و بازی های ورزشی ادامه خواهد داد “بدون تماشاگر.”

“ما در حال اجرای موثر بلافاصله یک سری از مراحل را بر اساس توصیه های عمومی بهداشت مقامات” Beutner گفت: در این پیام به خانواده ها حدود 7:45 p. m. “همه بزرگ دانشجویی و کارکنان گردهمایی لغو شده و همچنین در خارج از دانشگاه بازديد توسط دانش آموزان و کارکنان به اماکن عمومی که در آن جمعیت جمع آوری شده است.”

Beutner فرستاده زیر در بخشنامه جداگانه به مدرسه رهبران چهار شنبه:

  • لغو یا به تعویق انداختن همه بزرگ اجتماعات و مجامع و مدرسه به خانه باز. به عبارت ساده اگر جمع آوری و اتحاد مردم بیش از شما ممکن است پیدا کردن در یک کلاس درس دانش آموزان و کارکنان باید شرکت نمی کنند.
  • رویدادهای ورزشی و سایر فعالیت های مشابه را می توانید در ادامه اما بدون حضور تماشاگران.
  • لغو یا به تعویق انداختن همه در شخص سازمانی و توسعه حرفه ای نشست.
  • سعی کنید به استفاده از زوم کنفرانس تلفنی و یا از راه های دیگر برای تشکیل مجازی جمع آوری است.
  • لغو تمام خارج و استفاده از امکانات مدرسه.
  • لغو تمام مدرسه سفر به مکانهای عمومی که در آن وجود دارد قرار گرفتن در معرض به جمعیت.
  • محروم از مدرسه تا دانشگاه همه دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی و یا بازدید کنندگان برای 14 روز است که در سفر خارج از ایالات متحده است.

هیچ کدام از تایید coronavirus موارد در L. A. شهرستان شناخته شده است به خود متصل به L. A. یکپارچه مدارس Beutner گفت: پدر و مادر و اجتماعی فاصله پروتکل ها در یک اقدام احتیاطی.

“مقامات بهداشت عمومی نیز به ما بگویید که آن را مناسب برای مدارس به باز باقی می ماند و به صورت عادی یک برنامه که ممکن است,” او نوشت.

تبلیغات

این تصمیم پس از آن هیئت مدیره مدرسه اعلام وضعیت اضطراری سهشنبه دادن Beutner قدرت به سرعت عمل در مورد ویروس رسیدن به مدارس.

اعلامیه می دهد Beutner قدرت به جابجایی دانش آموزان و کارکنان, تجدید نظر, دانشجو, ترتیبات حمل و نقل و تصویب جایگزین آموزشی گزینه. آن را نیز به او می دهد قدرت به ارائه پرداخت و برگ عدم حضور برای کارکنان با توجه به قرنطینه یا بیماری اختصاص کارکنان به عنوان فاجعه-کارگران خدمات و سفارش لازم است تغییرات و تعمیرات و یا ارتقاء به منطقه ملک.

نویسنده کارکنان Howard Blume کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet