کلید غرب می بندد جاذبه در حالی که ویکی احزاب در

فورت لادردیل فلوریدا. - سه جاذبه های گردشگری در کلید غرب در حال تعطیل عمومی در روز سه شنبه به مقامات در سراسر

توسط MINERALNEWS در 27 اسفند 1398

فورت لادردیل فلوریدا. - سه جاذبه های گردشگری در کلید غرب در حال تعطیل عمومی در روز سه شنبه به مقامات در سراسر فلوریدا سعی کنید برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

بسیاری از سواحل در فلوریدا از جمله ساحل میامی, Fort Lauderdale, ساحل, و, هالیوود, ساحل, زن بسته شده اند به رخصتی بهار جمعیت. اما برخی مانده اند باز: سواحل در تمپا در فلوریدا ساحل خلیج فارس مملو از spring breakers در روز دوشنبه بعد از ظهر.

جنوبی نقطه Smathers ساحل و غروب آفتاب در جشن مالوری مربع که در آن جمعیت جمع آوری شبانه به تماشای غروب آفتاب را شروع سهشنبه حتی اگر هیچ یک از کلید های فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 شهرستان مدیر گرگ ولیژ گفت.

"ما درک می کنیم که این باعث ایجاد یک بار در هر دو ساکنان و بازدید کنندگان ما" ولیژ گفت میامی هرالد. او گفت اضافی تعطیلی می تواند در راه است. "آن را حیاتی است که ما با هم کار کنند برای محافظت از ایمنی عمومی در طول این بهداشت و درمان اضطراری.

شهر میامی توییتی که ضد اجتماعی است و اجتماعی است. شهردار میامی فرانسیس سوارز که تست مثبت برای COVID-19 هفته گذشته گفت: رسانه ها او قصد دارد به منظور تمام رستوران ها در این شهر به اتاق ناهار خوری و تنها به ارائه takeout و خدمات تحویل. تصمیم نهایی انتظار می رود در روز سه شنبه با ممنوعیت رفتن به اثر چهار شنبه صبح.

تصمیم گیری پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته آمریکایی ها در روز دوشنبه به محدود کردن سفر اجتناب از جمعیت 10 یا بیشتر مردم و به اقامت در خارج از رستوران ها برای 15 روز آینده در تلاش برای متوقف کردن ویروس.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری که روز شنبه کارکنان خود را بررسی جدید دستورالعمل های فدرال اما او آماده نیست برای سفارش در سراسر-هیئت مدیره تعطیلی از رستوران ها و کافه ها.

فلوریدا نیز پرده برداری جدید داشبورد آنلاین فراهم می کند که با یک تصویر واضح تر از جایی که این ویروس برخورد کرده است. این COVID-19 نظارت داشبورد فراهم می کند-رنگ کد نقشه است که نشان می دهد شدت عفونت در سراسر کشور. آن را نشان داد 142 موارد مثبت و چهار کشته از صبح روز سه شنبه.

فلوریدا — همراه با, آریزونا, و ایلینوی — تصمیم به ادامه با روز سه شنبه اولیه ریاست جمهوری انتخابات. اوهایو گرجستان و لوئیزیانا با تاخیر خود را به مقدماتی که تعیین شده بود برای شنبه.

"بر اساس بهترین اطلاعات است که ما مطمئنیم که رای دهندگان در فلوریدا می تواند با خیال راحت و ایمن با رفتن به پای صندوق های رأی دهی," وزیر امور خارجه لورل لی روز دوشنبه گفت:.

تقریبا 2 میلیون فلوریدا رای گیری زود است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود توسعه می تواند عوارض شدید از جمله ذات الریه. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

برخی از جوامع از جمله ساحل میامی و فورت Lauderdale همچنین دستور رستوران به زود برای کمک به کنترل جمعیت است.

روز دوشنبه جکسون شهردار لنی کاری گفت: محدود کردن جمعیت و ظرفیت های تفریحی و گردهمایی های اجتماعی و موسسات به 50 نفر است. این شامل مراکز خرید رستوران ها, میله, کلیساها و سینما. ساختمان های اداری و تولید گیاهان فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر هستند معاف از حد.

___

Calvan گزارش از تالاهاسی.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب