قاضی وزن راجر سنگ پیشنهاد برای یک محاکمه جدید به عنوان تهمت حملات خود در توییتر

بزرگنمایی این تصویر

راجر سنگ مرکز حرکت دادگاه فدرال در واشنگتن در روز پنج شنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

به روز شده در 8:01 p. m. ET

یک قاضی فدرال در واشنگتن در روز سه شنبه شنیده استدلال از راجر سنگ وکلا و دادستان فدرال در دراز مدت جمهوری خواه عمل پیشنهاد برای یک محاکمه جدید بر اساس ادعاهای خود و یا داور در آوریم.

بیش از چهار ساعت جلسه قبل از قضاوت امی برمن جکسون در آمد کمتر از یک هفته پس از جکسون محکوم سنگ به بیش از سه سال زندان برای انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است. سنگ و یک دوست از تهمت را برای بیش از سه دهه به اعدام محکوم شده در نوامبر توسط یک هیئت منصفه در همه هفت فقره علیه او توسط مشاور ویژه رابرت مولر به عنوان بخشی از روسیه بررسی است.

جکسون حکومت نه شنبه در سنگ حرکت برای یک محاکمه جدید گفت: قبل از او بسته به روز دادرسی است که او را “این موضوع تحت advisement.”

اما او باز دادرسی در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی با افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی شخصی از دادگاه منصفه به ویژه در نور از رئیس جمهور توييتها حمله به اعتبار forewoman هیئت منصفه.

“من فکر می کنم آن را بدون سوال این است که بسیار به اطلاع عموم مورد” جکسون گفت.

“و در بسیار قطبی سیاسی است که در آن رئیس جمهور ایالات متحده خود درخشید ویژه داوران,” او گفت:. “خطر آزار و اذیت و ارعاب از هر منصفه که ممکن است در شهادت دادن در جلسه بعد امروز بسیار بالا است.”

کسانی که عصبانی در مورد سنگ محکومیت قاضی اشاره کرد: “ممکن است را انتخاب کنید به آن را” در هیئت منصفه شخصا.

جکسون پس از آن دستور داد که دادگاه پاک از تماشاگران و روزنامه نگاران برای بقیه مجموعه مقالات که شامل تعجب است که او تا به حال به نام 11 نفر از اعضای هیئت منصفه به دادگاه به صورت بالقوه سوال.

خبرنگاران و اعضای عمومی قادر به گوش دادن به آنچه در دادگاه از طریق یک خوراک های صوتی. وکلا بودند دستور به مراجعه به هر منصفه با نام خود و یا داور شماره.

به عنوان درام گشوده داخل دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در هیئت منصفه foreperson به tweeting که فردی بود “آنقدر آلوده” به اتهام داشتن “نفرت” از مغلوب ساختن پیشی جستن و سنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم جکسون بودن “کاملا مغرضانه.”

این حرکت به دنبال یک محاکمه جدید بود در زمینه مهر و موم از آن نگران هویت یک داور در مورد اما جکسون گفت: آن درگیر سوال در مورد پرسشنامه آینده نگر هیئت منصفه تا به حال برای پر کردن در طول داوران فرآیند انتخاب.

داوران forewoman به پرسش هایی تحت سوگند در سه شنبه جلسه در مورد فعالیت های خود را در رسانه های اجتماعی از جمله موارد مورد سنگ دستگیری که در آن او نوشت: “به شما به ارمغان آورد با او قفل کردن گالری بادام زمینی.”

این forewoman نیز خواسته شد در مورد اول دست انداز emoji صبح قبل از هیئت منصفه به اتفاق آراء حکم گناه. این forewoman گفت: این یک پیام همبستگی.

این forewoman گفت که در زمان او پاسخ داد: داوران پرسشنامه او نمی تواند به خاطر ارسال هر چیزی در مورد تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016; او افزود: پاسخ او بودند بر اساس آنچه که او به یاد داشت.

یک زن که مشخص خودش را در رسانه های اجتماعی به عنوان forewoman در سنگ مورد یک بار ناموفق زد به عنوان یک دموکرات برای کنگره است. این داور گفت: داور در طول داوران انتخاب است که سابق خود پیشنهاد برای اتاق نمی خواهد مانع توانایی خود را برای خدمت در پانل به عنوان عادلانه و بی طرف داور.

در طول روز سه شنبه جلسه دفاع و دولت را مجاز به انتخاب یک ناشناس داور به در آورده و مورد سوال توسط جکسون.

در پاسخ به یک رشته از پرسش های هر یک از آنها توضیح داد که چگونه داوران رفت و در مورد آن کار می کنند. هر دو گفت: هیات داوران مورد بررسی قرار هر تعداد سنگ بود به اتهام مبتنی بر شواهد است. نه از آنها گفت: وجود هر گونه فشار برای رسیدن به هرگونه نتیجه گیری بر اساس تعصب شخصی.

در ماه نوامبر یک هیئت منصفه محکوم سنگ برای دروغ گفتن در مورد دخالت خود را در یک نقطه فرد در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای به دست آوردن روسی-هک دموکراتیک ایمیل.

در طول محاکمه دادستان ارائه شده, ایمیل, پیام های متنی و اظهارات نشان می دهد که سنگ دروغ گفته بود به خانه محققان در مورد نقش محوری در برقراری ارتباط با ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس در مورد آن اختیار به سرقت رفته و ایمیل.

سنگ ششم بود سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی به دادگاه در ارتباط با بررسی رهبری توسط مشاور ویژه رابرت مولر به دخالت در انتخابات 2016.

قبل از توزیع یک حکم سه سال و چهار ماه برای سنگ جکسون به طولانی اظهارات در مورد تهدید به یک قوه قضائیه مستقل به عنوان حمله به قضات داوران و سیستم خود را گسترده تر تبدیل شده. چنین لام تاکتیک در برابر دادگاه ها و سیستم او گفت: باید در دیدار با “ترس و نفرت است.”

“حقیقت هنوز هم وجود دارد. حقیقت هنوز مسائل,” او گفت:. “راجر سنگ اصرار که آن را نمی کند, او آن را غرور در خود نهفته است یک تهدید برای ما اساسی ترین نهادهای پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی است.”

وزارت دادگستری وکلا بود در اصل توصیه می شود هفت تا نه سال زندان برای سنگ که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “وحشتناک و غیر منصفانه است.” پس کسانی که نظرات وزارت دادگستری تجدید نظر اولیه خود در زندان درخواست منجر به چهار دادستان در این مورد برداشت.

حامیان سنگ نیز نامیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن به او را عفو کنند. صحبت کردن در یک رویداد هفته گذشته در لاس وگاس گفت: “من دوست دارم برای دیدن راجر تبرئه” با دعوت او را “یک فرد خوب” اما همچنین گفت که او می خواهد “این روند به بازی.”

بیش از آخر هفته جکسون رد درخواست توسط سنگ تیم حقوقی که او از این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im