ژاپن شینزو آبه آسانسور Coronavirus وضعیت اضطراری به عنوان منتقدان ازدحام

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برگ یک کنفرانس خبری روز دوشنبه در توکیو پس از لغو این کشور در سراسر کشور وضعیت اضطراری بیش از coronavirus. Kim Kyung-Hoon/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kim Kyung-Hoon/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

ژاپن به طور کامل برداشته آن در سراسر کشور وضعیت اضطراری.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که روز شنبه مقامات سست coronavirus محدودیت در آخرین پنج کشور 47 استان: توکیو و اطراف آن مناطق و همچنین شمال جزیره هوکایدو.

“ما مجموعه ای از برخی از سخت ترین معیار در جهان را به لغو اعلامیه” آبه یک کنفرانس خبری گفت, با توجه به, سر NHK “و ما به این نتیجه رسیدند که استان در سراسر کشور ملاقات کرده اید که استاندارد است.”

ژاپن اجرا آن وضعیت اضطراری در توکیو و در نزدیکی استان در اواسط ماه مارس و گسترش سفارش کمتر از دو هفته بعد شامل کل کشور است. ماه گذشته اطلاعیه آمد در میان موج جدید کروناویروس موارد در کشور است که در یک نقطه در صدر 1,000 موارد تایید شده در یک روز — اما تعداد کسانی که شروع به مخروطی در هفته های اخیر و مقامات دولتی شده اند لغو هفته طولانی وضعیت اضطراری تکه تکه.

در حال حاضر تعداد موارد جدید در ده ها تن در اکثر.

“به تازگی جدید عفونت موارد کاهش یافته است زیر 50 برای کل ملت” آبه گفت: “و آنچه پس از نزدیک به 10 ، 000 بستری موارد — که در حال حاضر افتاده زیر 2000.”

آبه نسبت به تحولات مثبت به آنچه که او تبلیغ به عنوان “مدل ژاپنی” که شامل در سراسر کشور وضعیت اضطراری اعلام و استانداردهای دقیق برای اجتماعی فاصله. وی افزود که تصمیم به بلند کردن باقی مانده وضعیت اضطراری دستور تغییر نمی کند توصیه از دولت مقامات بهداشتی برای جلوگیری از فضاهای شلوغ و تماس نزدیک با دیگران است.

هنوز هم نخست وزیر در پاسخ به این ویروس را به خود جلب کرده سهم عادلانه خود را از انتقاد. بررسی های اخیر منتشر شده توسط روزنامه ژاپنی آساهی Shimbun قرار داده آبه را تصویب امتیاز در فقط 29 درصد — یک رکورد کم برای رهبر دیرین که دوم روی لئامت دادن در قدرت در سال 2012 آغاز شد. بسیاری از این نارضایتی به دولت خود را از دست داده و همه گیر با جهان سوم بزرگترین اقتصاد به تازگی سقوط به رکود و منتقدان با اشاره به آنچه که آنها را botched تست rollout و ناکافی کمک مالی بسته است.

نخست وزیر نیز دست و پنجه نرم کردن با جنجال eddying اطراف خود را انتخاب کنید برای توکیو عمومی بالا دادستانی Hiromu Kurokawa که به عنوان دادستان منتقدان به عنوان بیش از حد نزدیک به آبه و که در نهایت استعفا داد و هفته گذشته پس از گزارش که Kurokawa نقض coronavirus قوانین.

روز دوشنبه آبه گفت که در حالی که هفته طولانی وضعیت اضطراری است پایان دادن به مقامات انتظار می رود شهروندان به حمل تا حد زیادی به آنها شده اند و حتی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

“کسب و کار ما و روزمره خواهد بود به طور کامل مختل اگر ما همچنان با محدودیت سخت اجتماعی و اقتصادی فعالیت های” آبه گفت: با توجه به NHK. “از حالا این مهم است که به فکر می کنم در مورد چگونه ما می توانیم انجام کسب و کار و زندگی ما در حالی که هنوز در کنترل خطر عفونت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>