ایران-یمن می گوید PM اقدامات می تواند به تشدید

بغداد – قدرتمند ایران در یمن گفت: وجود خواهد داشت “تشدید” اگر عراق نخست وزیر همچنان به سرکوب گروه های مسلح به عنوان تنش مشخصی پس از قتل یک تحلیلگر برجسته سوراخ سوراخ شدن دولت در برابر عناصر سرکش.

خصومت داشته هایش به عراق قرقره از ترور هشام al-هاشمی 47 بود که به ضرب گلوله کشته پایین توسط مهاجمان ناشناس سوار بر موتور در خارج از بغداد صفحه اصلی دوشنبه ، او تهدید به مرگ دریافت از گروه دولت اسلامی ایران و حمایت از گروههای شبه نظامی.

Al-هاشمی را قاتلان هنوز ناشناخته هستند اما بسیاری از نقطه به نقطه از زمان ترور, آینده فقط دو هفته پس از حمله به مقر Kataib حزب الله و شبه نظامیان در جنوب بغداد. آنها گمان al-هاشمی ممکن است کاهش یافته قربانی به افزایش تنش بین دولت و گروههای شبه نظامی. روز قبل از مرگ یک مطالعه او در عملکرد داخلی ایران و حمایت از گروههای شبه نظامی در عراق منتشر شد.

نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi قول داده است برای انتقام al-هاشمی کشتن اما جدی بررسی خطرات بیشتر تحریک تنش با عراق اند. Katab حزب الله: سخنگوی محمد Mohie زبان به آسوشیتد پرس روز چهارشنبه در توصیف این حمله در خود ستاد به عنوان یک عمل “تحریک.”

Al-Kadhimi گفته است که آوردن گروه های مسلح تحت کنترل دولت است که هدف دولت او.

نیروهای امنیتی عراق از فرود در Kataib حزب الله مقر در دورا محله بغداد در ژوئن 26 و گرد 14 مرد مظنون به سازماندهی حملات علیه نیروهای آمریکایی مستقر در فرودگاه بغداد و سفارت ایالات متحده.

اما روز بعد 13 تن از آنان آزاد شدند بعد از محققان گفت: آنها می توانند تنها یکی از آنها به این حملات است. حملات راکتی پس از آن از سر گرفته هدف را به شدت غنی شده سبز منطقه که در آن سفارت ایالات متحده واقع شده است و فرودگاه.

“ما اعتقاد راسخ داریم که این تحریکات (توسط al-Kadhimi) متوقف نخواهد شد و ادامه خواهد داد و خواهد بود وجود دارد تشدید” گفت: Mohie. “خواهد شد که در مرحله بعدی است.”

Kataib حزب الله بخشی از نیروهای مردمی دولت چتر گروه شامل آرایه ای از شبه نظامیان از جمله ایران مورد حمایت هستند. ایالات متحده مقصر این گروه برای حملات خود سفارت.

Al-Kadhimi به قدرت رسید با گره از هر دو کشور ایران و آمریکا و ایجاد توازن میان روابط میان دو رقیب بود و انتظار می رود به یک رئیس چالش برای دولت است. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo محکوم al-هاشمی کشتن و به نام برای عراق به ارمغان بیاورد عاملان “به سرعت به عدالت” در پاسخ به خبرنگاران در واشنگتن است.

در پاسخ به ادامه حملات راکتی به سفارت آمریکا نصب شده C-RAM سیستم طراحی شده برای رهگیری پرتابه. Mohie گفت: حرکت بود “یکی دیگر از تحریک” است که به طور موثر تبدیل سفارت به یک “پایگاه نظامی است.”

جلسات برگزار شد در مدت کوتاهی پس از سفارت آمریکا شروع به تست C-RAM, سیستم, ارشد شیعه سیاسی رسمی گفت و تصمیم گیری ساخته شده بود به سطح شیب دار تا فشار بر نخست وزیر. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

“ما نگرانی های بزرگ که al-Kadhimi برنامه ای برای انحلال این (مبارز) جناح” او گفت:.

ساعت پس از دورا حمله مردان مسلح در کامیون وانت وارد منطقه سبز احاطه شده و یک دفتر نخبگان مبارزه با تروریسم نیروهای امنیتی نیروی است که تا به حال انجام عملیات.

“این نشان داد که نخست وزیر محدودیت های قدرت خود را و است که برای مقابله با این کار نیاز به یک مقدار قابل توجهی از تلاش” گفت: عراق تحلیلگر Sajad Jiyad.

Al-هاشمی که حمایت al-Kadhimi و خدمت به عنوان مشاور قبلی premiers به حال نوشته شده از یک مطالعه به این حد از نفوذ ایران در داخل PMF. آن منتشر شده 1 جولای, روز قبل از او کشته شده است.

در آن او در بر داشت که یک تناسب تعداد ایران-حمایت جناح رهبری برگزار شد و مشورتی موقعیت خود را در داخل PMF. از 67 شیعه جناح های درون گروهی نشان داد که 44 بودند اهل ایران, آیت الله علی خامنه ای ،

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

حال سؤال این است که چه می al-Kadhimi انجام بعدی.

“این تقریبا مانند شبه نظامیان می گویند اگر شما می خواهید یک جنگ رو آن را” گفت: عراق محقق Fanar حداد. “چه چهره جایگزین ؟ آن روشن نیست.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet