داوود می گوید: ما از انتشار داده ها در افغانستان

کابل - نمایندگی ایالات متحده در افغانستان برای اولین بار حاضر به عموم انتشار داده های خود را در حملات شورشی در

توسط MINERALNEWS در 12 اردیبهشت 1399

کابل - نمایندگی ایالات متحده در افغانستان برای اولین بار حاضر به عموم انتشار داده های خود را در حملات شورشی در میان اجرای توافق صلح میان ایالات متحده و طالبان آمریکایی دیده بان روز جمعه گفت.

تصمیم به انتشار این داده ها می آید به عنوان برگ برنده دولت مشتاق است برای ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق دیده می شود به عنوان موفق به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برآورده می تواند تعهدات خود را در کشیدن نیروهای نظامی از افغانستان است.

واشنگتن بازرس کل ویژه برای بازسازی افغانستان یا SIGAR که نظارت بر میلیاردها دلار کمک های ایالات متحده به افغانستان ابراز نگرانی خود را در گزارش سه ماهه خود را که مورد بحث نیز کاهش عملیات زمینی نیروهای افغان.

John F. Sopko که سر دیده بان نوشت که داده های طالبان و دیگر حملات شبه نظامیان "یکی از آخرین باقی مانده معیارهای SIGAR قادر به استفاده از به گزارش علنا در وضعیت امنیتی در افغانستان است."

این گزارش گفت: نیروهای ایالات متحده طبقه بندی شده اند همه مصدوم اطلاعات از افغانستان دفاع ملی و نیروهای امنیتی برای سه ماهه اول سال 2020 است. دفتر افغانستان و مشاور امنیت ملی در اوایل این هفته گفت که طالبان انجام داده اند 2,804 حملات پس از توافق صلح میان طالبان و ایالات متحده امضا شد در فوریه. 29.

ارتش ستوان سرهنگ توماس کمپبل یک سخنگوی پنتاگون گفت: داده ها در حملات شورشی مهم است که به بحث و گفتگو بین سازمان های مربوط به طالبان را به پایبندی به توافقنامه صلح

"این خواهد بود releasable به هنگامی که دیگر جدایی ناپذیر به این مذاکرات و یا مذاکرات در حال نتیجه," او گفت:.

کمپبل گفت که دشمن آغاز حملات در ماه مارس بیش از فصلی هنجارهای.

"به آمریکا و ناتو و شرکای بین المللی ما باید روشن شده است که طالبان به سطح خشونت علیه نیروهای ملی دفاعی و امنیتی نیروهای غیر قابل قبولی بالا," او گفت:.

مقامات ایالات متحده و دولت افغانستان بارها و بارها خواست طالبان برای کاهش حملات خود را در پی این توافق اما شورشیان گروه همچنان ادامه دارد و به هدف پاسگاه امنیتی افغان در "سطوح بالا فصلی هنجارهای" با توجه به گزارش.

مقامات افغان گفت: نیروهای پلیس و امنیتی پولیس در ولایت و دو نفر دیگر از مقامات پلیس کشته شدند روز شنبه هنگامی که یک بمب کنار جاده ای قرار داده شده توسط طالبان زده ماشین خود را. به گفته مقامات وزارت دفاع طالبان شده اند انجام به طور متوسط 10 تا 15 مسلح حملات روزانه نیروهای امنیتی افغان در سراسر کشور است.

به ناظر گزارش امنیتی افغان و نیروهای ویژه انجام 528 عملیات زمینی در سه ماه اول سال جاری 10 درصد کمتر از سه ماهه گذشته و 36 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته است. بر اساس ایالات متحده در گزارش به احسان به نیروهای افغان انجام شده بیش از نیمی از عملیات در طول این دوره به طور مستقل از آمریکا و ناتو.

تحت قرارداد صلح ایالات متحده در ماه گذشته شروع به رسم کردن نیروهای خود را به 8,600 از 13,000, با, باقی مانده, خروج در 14 ماه.

پس از ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله با دولت افغانستان اعلام کرد که 21 عضو تیم مذاکره صلح با طالبان در آنچه که قرار است به داخل افغانستان مذاکرات است. اما طالبان حاضر به ملاقات با یک کابل دولت تیم به دلیل ادامه اختلاف میان رئیس جمهور اشرف غنی و سیاسی خود را رقیب عبدالله عبدالله که هر دو خود را اعلام کرده ویکتور در ماه سپتامبر انتخابات ریاست جمهوری.

عنصر دیگری از ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله یک زندانی ارز. این توافقنامه خواستار آزادی 5,000 طالبان زندانیان و 1000 پرسنل دولتی برگزار کردند.

تا کنون دولت افغانستان منتشر شد 550 زندانیان بر اساس سن آسیب پذیری به کروناویروس و زمان خدمت در پشت میله های زندان. طالبان گفته اند اگر آن منتشر شد در میان زندانیان مورد اشاره در قرارداد. به سهم خود طالبان را آزاد 60 زندانیان.

حتی اگر خشونت و حملات همچنان در افغانستان, U. N. ماموریت در روز دوشنبه اشاره کرد کاهش تعداد کشته و زخمی در سه ماه اول سال جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. آن گفت که در سه ماهه اول این سال 533 نفر از جمله 152 کودکان کشته شدند مبارزه و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

___

آسوشیتد پرس نویسنده رابرت برنز در واشنگتن در کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب