بزرگنمایی این تصویر

حوزه کاپیتان کارل واس از دس موینس نمایش آیووا حزب دموکرات جلسه گزارش برنامه را بر روی تلفن خود را در خارج از آیووا حزب دموکرات مقر. Nati بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Nati بیلبائو/AP

به عنوان دموکراتیک اولیه فصل رول در یک درس بزرگ در حال حاضر در حال غرق شدن در از حزب را حزبی-شب بحران در آیووا: پنهان کاری نیست یک استراتژی است.

دولت دموکراتیک صندلی Troy قیمت کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات یک ماه پیش در مورد چه نوع از آزمايشات انجام شده بر روی گوشی های هوشمند برنامه حزب در حال برنامه ریزی برای استفاده در جلسه شب و یا جزئیات برنامه های پشتیبان باید آن را شکست.

اما او وعده نوعی شفافیت است.

“ما قادر خواهید بود به یک پیش نمایش به مطبوعات از چه برنامه شبیه خواهد شد در روزهای منتهی به قفقاز,” قیمت گفت: در اواسط ماه ژانویه در اولین مصاحبه خود در مورد برنامه با NPR و آیووا عمومی رادیو.

که پیش نمایش هرگز اتفاق افتاده است. و سیستم گزارش دهی و سپس شکست خورده در راه بزرگ است.

دولت اعلام کرد بیش از آخر هفته بود که هنوز تنظیم نتایج جستجو برای 3 درصد از دولت کل حوزه و به روز رسانی آن پیش بینی شده ملی نماینده تخصیص.

به روز شده در نتایج جستجو نیست به شدت متفاوت از اصل اما آسوشیتد پرس که بسیاری از آژانس های خبری از جمله NPR تکیه به مسابقه تلفنی می گوید: نتایج هنوز هم “ممکن است به طور کامل و دقیق” و که آن را نمی تواند اعلام کند برنده است.

که منجر به سوال در مورد مشروعیت نتایج و گسترده تر سوال در مورد اینکه آیا قفقاز هنوز در حزب دموکرات است که می گوید که می خواهد به اولویت بندی رای گیری در دسترس است.

“آن را بی خطر است برای گفتن که این حزبی است که صدها نفر از هزاران نفر از دموکرات آیوا سزاوار” قیمت روز دوشنبه گفت:.

هرج و مرج در نتیجه یک برنامه پشتیبان گیری ضعیف ابلاغ و اجرا در علاوه بر این به یک برنامه نویسی خطا در برنامه این حزب می گوید: — نه یک حمله سایبری.

اما شفافیت دوباره محدود شده است.

قیمت و گفت: “کار با سراسر کشور مشهور cybersecurity کارشناسان برای انجام آزمایش و بررسی های امنیتی در این برنامه” اما کاهش یافته است می گویند که کارشناسان یا که شرکت آنها کار کرده ام.

انتخابات کارشناسان می گویند هفته گذشته کدورت ایجاد یک محیط رسیده برای اطلاعات غلط.

امنیت از طریق ابهام

سوال چقدر شفافیت است مقدار درست وقتی که می آید به انتخابات جدید نیست, اما آن را تبدیل به موضوع تمرکز شدید در سال های اخیر است.

مردم هنوز نمی دانند, مثلا, که دو کشور تا به حال انتخاباتی خود را در شبکه های هک شده توسط حمله های منتهی به انتخابات 2016. مقامات دولتی و اعضای کنگره توجیه شده است اما این اطلاعات باقی مانده نکردن از مردم است.

در آیووا اما پنهان کاری مورد استفاده قرار گرفت برای مخفی کردن روشن عدم آماده سازی است.

“ارتباطات در مورد برنامه بود به خصوص قوی و پس از واقع من فکر می کنم حزب فقط تلاش برای سرپا ایستادن کردن و شمارش اعداد” گفت: Rachel پین Caufield, یک استاد علوم سیاسی در دریک دانشگاه.

Caufield تدریس شده است در آیووا از سال 2001 و هر چهار سال او به تماشای یک محصول جدید از 18 و 19 ساله حرکت حزبی فرایند برای اولین بار.

در یک کلاس در روز چهارشنبه دانش آموزان ذکر شده تئوری های توطئه در مورد تاخیر در نتایج آنها می خواهم دیده می شود جریان در اطراف آنلاین و یا در مکالمات با دوستان خود.

“همه دوستان من بازگشت به خانه فوق العاده مجذوب چه خبر است و حق دور زمانی که آنها شنیده ام چه می گذرد. آنها گفتند: ‘روسیه تبانی, چینی, تبانی,'” گفت: سام Veytsman.

یکی دیگر از دانشجویان دو صندلی بیش از, لورن, آسمان Lawson صحبت در مورد زمانی که او متوقف به فکر می کنم در مورد آن, عظیم توطئه به نظر نمی رسد به احتمال زیاد.

“مثل آنچه را بیشتر باور — این است که برخی تئوری توطئه? یا این که برخی از داوطلبان محلی تا به حال مشکل با یک برنامه بر روی تلفن های خود را که آنها هرگز قبل از استفاده می شود?” او گفت:.

هنوز لاوسون گفت که او به طور طبیعی کمی مشکوک از اطلاعات او را در موقعیت های مانند آیووا حزبی شکست. و کسانی که سوء ظن های سوخت مقامات نه آینده.

“شما کنجکاو هستند اگر وجود دارد چیزی بیشتر از شما گفته چون حداقل برای من من خیلی استفاده می شود برای پیدا کردن چیزهایی که به من گفته در یک سوپر شفاف راه اصل” لاوسون گفت.

Caufield به نام انجمن ظروف سرباز یا مسافر یک نوع “سیاسی رورشاخ آزمون” که مردم می توانند تفسیر هر کدام راه خود را متناسب با جهان بینی خاص.

اطلاعات غلط در حالات مانند آیووا اجتناب ناپذیر است. اما David Levine, انتخابات یکپارچگی همکار در اتحاد برای تامین دموکراسی گفت: آن را حتی سخت تر برای مبارزه با زمانی که اطلاعات خوب است که خیلی سخت به آمده است.

“اگر وجود دارد یک خلاء اطلاعات و سپس آن را پر خواهد بود” گفت: Levine. “این واقعا مهم برای مردم به درک چگونه انتخابات زیرساخت عمل می کند به طوری که آنها به عنوان اطلاعات در آینده آنها باید توانایی ارزیابی آن و درک اینکه آیا یا نه آن اطلاعات آنها می تواند بر تکیه می کنند.”

در حال حاضر به عنوان اصلی روند حرکت در سراسر ایالات متحده, New Hampshire به نوادا و کارولینای جنوبی, سوال این است که آیا کسانی که مسئول انتخابات تصمیم خواهد گرفت که برای به اشتراک گذاشتن بیشتر نه کمتر — در مورد روند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im