The U.S. Department of Veterans Affairs building is seen in Washington, D.C., on July 22, 2019.

بزرگنمایی این تصویر

Alastair پیک /خبرگزاری گتی ایماژ

وزارت امور جانبازان اجرا می شود بزرگترین مراقبت های بهداشتی شبکه در کشور است. نه میلیون دامپزشکان در حال ثبت نام و مراقبت های بهداشتی و اخیرا departmnt اعلام کرد آن را درمان همه جانبازان که نیاز به کمک در طول این بحران است.

اما VA سلامت کارگران می گویند که آنها نیاز به کمک. حداقل هفت و کارکنان فوت کرده اند از ویروس و NPR دیده است ایمیل های داخلی گفتن و کارکنان به استفاده از همان فولاد ماسک به مدت یک هفته.

پس از وقوع آغاز شد, اتحادیه برای VA کارگران شده اند و صدایی زنگ در مورد کمبود دنده محافظ و کافی نیروی انسانی. شارون دریاچه اتحادیه رئیس جمهور در لیون و در نیوجرسی می گوید: مراقبت از دامپزشکان یک نقطه افتخار برای کارکنان.

“آنها در زمان در کار مراقبت از جانبازان. و آنها می خواهند به انجام کار خود را — اما لوازم مورد نیاز” او گفت:.

لیک می گوید: بسیاری از کارکنان که در حال حمل و نقل coronavirus بیماران و یا تغذیه آنها احساس نمی امن, و او می گوید: پرستاران گیر انجام بسیاری از وظایف اضافی از آنجا که کارکنان دیگر لازم نیست دنده محافظ برای ورود COVID-19 بخش.

“همه VA امکانات مجهز به اقلام ضروری و لوازم رسیدگی به کروناویروس موارد و همه VA کارکنان مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان در هر دستورالعمل CDC,” VA سخنگوی کریستینا Noel NPR گفت.

اما NPR دیده است ایمیل های داخلی نشان می دهد که برخی از کارکنان در حال حاضر حفظ همان فولاد ماسک برای یک هفته. که در حال حاضر ممکن است با اجازه CDC دستورالعمل جدید برای این بحران اما که ماسک شده اند که تنها با استفاده از تنها یک ماه پیش.

“من واقعا نگران در مورد آنچه که من از دیدن در و گفت:” سابق و وزیر دیوید Shulkin که خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما دولت. “هفت و کارگران در حال حاضر مرده فرم COVID 19 و بیش از 1,100 که آلوده می شوند و این نگران کننده بالا است.”

Shulkin امتیاز به یک VA بازرس کل گزارش بر اساس تعجب بازرسی در ماه گذشته. آن را در بر داشت بسیاری از امکانات کافی ندارند PPE در رزرو.

VA است که به شدت با تکیه بر آزمایش در خارج از آن سیستم است که مجموعه نوار بالا برای کارکنان که می خواهید تست کنید با ترک آنها را به تعجب می کنم اگر آنها ممکن است گسترش بیماری به خانواده خود را. و ده ها هزار نفر از فرصت های شغلی در آن سیستم مراقبت های بهداشتی قرار می دهد که حتی بیشتر فشار بر کارکنان.

“کارکنان باید احساس امن و محافظت شده اگر آنها در حال رفتن به قادر به مراقبت از جانبازان و هنگامی که کارکنان در حال گرفتن بیمار در این شماره که در حال رفتن به قرار دادن فشار اضافی بر روی کسانی که به کار می آیند و هنگامی که مردم overworked و اندازه آنها تمایل به اشتباه” Shulkin گفت.

آن را فقط ممکن است که VA احساس همان کمبود کارکنان و ماسک به بقیه کشور سیستم مراقبت های بهداشتی. اما شارون دریاچه در نیوجرسی و می گوید او فکر می کند این شهرستان بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند بهتر انجام دهید.

“از آنجا که ما دامپزشکان در زمان مراقبت از ما و ما از آنها مراقبت. و آنچه من درخواست مدیریت این است که آنها مراقبت از افرادی که مراقبت از جانبازان” دریاچه گفت.

و امکانات در خدمت به عنوان یک پشتیبان سیستم مراقبت های بهداشتی در شرایط اضطراری ملی. و بیمارستان ها نیز مصرف در بیماران غیر نظامی در نقاط مختلف در سراسر کشور است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de