ایندیانا تپه های پارک ملی آغاز بکار coronavirus کمپین

CHESTERTON, Ind. - ایندیانا تپه های پارک ملی راه اندازی کرده است یک coronavirus ایمنی کمپین ترغیب بازدید کنندگ

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399

CHESTERTON, Ind. - ایندیانا تپه های پارک ملی راه اندازی کرده است یک coronavirus ایمنی کمپین ترغیب بازدید کنندگان به شمال غربی ایندیانا پارک به تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر زمانی که آنها ضربه ساحل.

پارک "فکر می کنم قبل از اینکه شما ساحل" کمپین آغاز شد شنبه با علائم ارسال شده در اطراف دریاچه میشیگان خط ساحلی و با رسانه های اجتماعی پست ها و ویدئوها یادآوری بازدید کنندگان به فاصله اجتماعی پوشیدن یک ماسک و استفاده از امکانات عمومی با احتیاط کار (شمال ایندیانا) بار گزارش شده است.

پارک سخنگوی بروس رو گفت: کمپین "یادآوری می کند که آنها می توانید گرفتن ویروس در خارج از منزل در ساحل شلوغ اگر آنها با پوشیدن یک ماسک و یا به درستی اجتماعی فاصله."

او گفت: بازدید کنندگان باید 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران و یا پوشیدن یک ماسک اگر آنها قادر اجتماعی به دور است. که شامل استفاده از سرویس بهداشتی عمومی و یا امتیازی می ایستد که در آن ماسک مورد نیاز است.

مقامات پارک نیز ترغیب بازدید کنندگان به دنبال راه اندازی یک نقطه برای لذت بردن از سواحل شنی به گسترش و به دنبال منزوی و یا مناطق بزرگ است. Rowe گفت: بهترین زمان برای بازدید عبارتند از اواخر بعد از ظهر و اوایل صبح و روزهای هفته تا کی.

15 ، 000 هکتار (6,070-هکتار) پارک کنار دریاچه میشیگان ساحل جنوبی شد اولین پارک ملی در ایندیانا در ماه فوریه 2019. این پارک در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) از شیکاگو است.

این کمپین می آید به عنوان ایندیانا گزارش شده حدود 57,000 تایید COVID-19 موارد از جمله 927 گزارش روز شنبه. بیش از 2600 نفر فوت کرده اند از COVID-19 از جمله دو گزارش روز شنبه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب