هند گسترش در سراسر کشور Coronavirus, مستند 2 هفته

بزرگنمایی این تصویر

پنجاب گشت پلیس در یک سبزی فروشی بازار در طول یک مستند در سراسر کشور در برابر گسترش COVID-19 در حومه امریتسار در مارس 1. Narinder Nanu/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Narinder Nanu/خبرگزاری گتی ایماژ

بزرگترین coronavirus مستند تمدید شده است توسط دو هفته دیگر.

طی پنج سال در هند بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم شده اند و نیاز به سرپناه در داخل خانه با چند استثنا. این مستند با توجه به منقضی یکشنبه شب.

این گمان وجود دارد نخست وزیر نارندرا مودی ممکن است صحبت می کنند به ملت این آخر هفته برای توضیح آنچه اتفاق می افتد بعدی. اما روز جمعه دولت در بیانیه ای گفت: این مستند در سراسر کشور ادامه خواهد داد برای اضافی دو هفته از طریق مارس 18. آن را در حال حاضر تمدید شده است پس قبل از اینکه در آوریل 14.

در حالی که آزمایش شده است گسترده این کشور به ثبت بیش از 25,000 فعال موارد و بیش از 1100 مرگ و میر.

در طول مستند داخلی و بین المللی مسافرت هوایی مسافری قطار و اتوبوس های بین ایالتی را به حالت تعلیق باقی می ماند. مدارس و هتل ها و سالن های ورزشی ، سالن های تئاتر و اماکن عبادت خواهد ماند بسته شده است. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها مجاز به باز بماند. پوشش صورت نیاز در تمام اماکن عمومی و تجمع بیش از پنج نفر ممنوع است.

روز جمعه نیز متوجه توصیف یک نقشه راه برای چگونگی هند آغاز خواهد شد کاهش محدودیت شروع دوشنبه. مناطق تقسیم خواهد شد به رنگ قرمز و نارنجی و سبز مناطق با توجه به غلظت COVID-19 موارد است. مقامات بهداشت و درمان بررسی خواهد شد طبقه بندی هر هفته.

بمبئی و دهلی و دیگر شهرهای بزرگ شده است اعلام کرد در مناطق قرمز با بالاترین غلظت COVID-19 موارد است. هیچ rickshaws یا تاکسی مجاز به گردش. دفاتر مجاز به بازگشایی اما با تنها یک سوم از کارکنان حضور و بقیه کار از خانه. خدمه ساخت و ساز مجاز به این عمل تنها در صورتی کارگران زنده در محل به جای رفت و آمد از هر فاصله.

در نارنجی مناطق کمتر COVID-19 موارد تاکسی ها مجاز به از سرگیری اما با حداکثر سه سرنشینان — راننده و دو مسافر. همان ظرفیت محدود کردن امر به خودروهای شخصی.

مناطق سبز تعریف شده به عنوان مناطق با هیچ COVID-19 نفر از 21 روز متوالی. در غرب ایالت گوا هر دو منطقه شمال و جنوب اعلام شده مناطق سبز. تمام فعالیت های در غیر این صورت ممنوع سراسر کشور مجاز است به رزومه وجود دارد. اما اتوبوس های محلی را به کار گیرند و در 50 درصد ظرفیت است.

قرمز و نارنجی مناطق مقامات نیز شناسایی و بسته کردن مهار مناطق اطراف خانه و آپارتمان و ساختمان های شناخته شده به افراد آلوده. وجود خواهد داشت “خانه به خانه نظارت توسط تیم های ویژه” و تماس با ما-ردیابی در یک برنامه جدید گوشی های هوشمند توسعه یافته و توسط دولت هند.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>