در قلمرو ناشناخته کالیفرنیا دادگاه رهبران OK فوری قوانین جدید برای coronavirus

کالیفرنیا قضایی رهبران مصوب 11 جدید قوانین اضطراری روز شنبه به نگه داشتن ضروری دادگاه خدمات در حال اجرا است و هنوز هم سعی کنید برای محافظت از مردم از coronavirus.

طی یک جلسه با تلفن های قضایی در شورای سیاستگذاری بازوی دولت در سیستم دادگاه به کارگردانی قضات برای تعیین وثیقه صفر در بزه و سطح پایین جنایت موارد و به تعویق انداختن اقدامات است که می تواند منجر به اخراج و یا سلب حق مالکیت.

انگیز ترین مورد در این نشست شامل حقوق کیفری متهمان به در فرد ظاهر می شود برای pretrial که در آن متهمان از اتهامات خود را وارد کنید و درخواست و دادستان باید نشان دهد که مدارک کافی وجود دارد به نگه داشتن آنها را برای محاکمه.

عمومی مدافعان می گویند مشتریان خود حق دارند برای ترمیم و مقابله با شاهدان در برابر آنها و نیاز به مشورت با وکلای خود را در طول جلسات مقدماتی. دادستان می خواهید جلسات برگزار شده از راه دور برای جلوگیری از داشتن کلانتر بخش اتوبوس زندانیان از زندان و به طور بالقوه در معرض دیگران است.

تبلیغات

سناتور. هانا-بث جکسون (D-سانتا باربارا) عضو شورا پیشنهاد این شورا باید لغو متهم حق حضور در فرد است. او گفت که او بود “شنیدن بیشتر و بیشتر” در مورد زندانیان و پرسنل زندان مبتلا به کوروناویروس.

رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye که سران این شورا در دفاع از این پیشنهاد. او گفت که دادگاه شد و در حال حاضر آنقدر خالی است که جلسات برگزار می شود با فاصله مناسب.

“من نمی بینم که نیاز به جهانی نادیده گرفتن متهمان رضایت برای این جلسات در این زمان,” او گفت:, و اضافه کرد “این می تواند تغییر کند.”

Los Angeles County Superior Court Judge Eric C. Taylor دیگر عضو شورا گفت: او به شدت به پشتیبانی از راه دور جلسات بلکه مورد تایید حکومت.

تبلیغات

“من دریغ به حالت تعلیق در حقوق اساسی هر فرد به نظر می رسد در دادگاه به جز زمانی که وجود دارد خاص, دلیل قانع کننده با دیتا و بدون جایگزین” او گفت:. اگر یک قاضی می یابد شنوایی نمی تواند برگزار شد با خیال راحت با متهم در حال حاضر در این جلسه می توان موکول به بعد از آن تاریخ, او گفت:.

این قانون به تصویب رسید همچنین اجازه می دهد تا قضات برای “علت خوب” نیاز به ظاهر شخصی از شاهدان که ممکن است لازم باشد در مواردی که کسی اعتبار است که در موضوع است.

اورنج کانتی Dist. Atty. تاد اسپیتزر که تحت نظارت این جلسه توسط تلفن گفت: قانون اجازه خواهد داد که قضات به تاخیر جلسات به صورت “خیر” که او گفت می تواند شامل حضور این بیماری در زندان.

“خبر خوب این است که آن را به قضات توانایی ایجاد تماس قضاوت در مورد جایی که آنها می توانید پیدا کردن علت خوب به ادامه این صورت اگر متهم موافق نیست به شرکت از راه دور,” او گفت:.

اسکار Bobrow رئیس دولت را مدافعان انجمن گفت که خوشحال است که در این شورا به تصویب رسید ایالت وثیقه برنامه به صورت جزئی جنایات برای کاهش جمعیت زندان.

اما او گفت که آنها نا امید شدند که متهمان بیشتر خواهد دسترسی تنها به تصویری از شهود در جلسات مقدماتی.

“ما بر این باورند که علت خوب نیاز خواهد تحمیل اضافی و نامناسب مانع در متهم به ایجاد چیزی غیر از آنچه که قانون اساسی در حال حاضر نیاز به قادر به دیدن و شنیدن شاهدان زنده” Bobrow گفت.

تبلیغات

“دیوان عالی کشور در حال حاضر وزن در نارسایی `’ویدیو رویارویی’ در بسیاری از موارد و برگزار کرده است که این انکار از تشریفات و رویارویی زیر 5 و 6 اصلاحات,” او گفت:.

او اضافه کرد که مدافعان “”همچنان نگران” است که شورای قضایی است و نه نیاز به دادگاه برای برگزاری arraignments ظرف 48 ساعت از بازداشت.

دیگر به طور موقت تغییر حکومت مورد تایید دوشنبه گنجانده شده است که گسترش خشونت ضابط و دیگر محافظ سفارشات تا پس از بحران بهداشت و درمان به پایان می رسد دیگر که اجازه می دهد تا رسوبات گرفته شود از راه دور در امور مدنی و یک فرمت از مهلت قانونی برای این موارد.

شورای قضایی دارای 21 رای گیری اعضای بسیاری از آنها را به قضات منصوب رئیس دادگستری بلکه دو تن از اعضای مجلس قانونگذاری و چهار نفر از اعضای نوار.

چند اعضای شورا اشاره کرد که روز شنبه, سریع, سرعت جدید اورژانس دستور دادگاه بسیار غیر معمول بود. به طور معمول دادگاه قانون تغییر نیاز به ماه ها یا حتی سال برای بررسی و نهایی کردن آنها گفت.

آنها همچنین تاکید کرد که قوانین تغییر می تواند دوباره به عنوان اپیدمی گستراند. در غیر این صورت بیشتر خواهد شد در اثر باقی می ماند تا 90 روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام اورژانس است و یا تا زمانی که شورای قضایی لغو آنها.

Newsom به رئیس دادگستری و شورای قدرت بی سابقه ای برای تغییر قوانین — حتی به طور موقت لغو قوانین ایالتی — از آنجا که از بحران بهداشت و درمان.

“ما در این نقطه واقعا با هیچ راهنمایی در تاریخ, قانون و یا سابقه” Cantil-Sakauye گفت: شورای. “به می گویند که هیچ راهکار ناخالص کتمان حقیقت از این وضعیت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im