بزرگنمایی این تصویر

جکسون, Miss., ساکنان با استفاده از بیل به کار و راه خود را از طریق رودخانه مروارید سیلاب در روز یکشنبه. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

Mississippians شده بود محکم تاریخی سیل پس از روز سنگین بارندگی است. هنگامی که رودخانه مروارید کاکل در جکسون در دوشنبه آب بود 8 فوت بالاتر از سیل مرحله — اما آن پایین تر از بسیاری تا به حال می ترسید.

رودخانه کاکل در 36.7 پا در پایتخت دولت. کامل میزان آسیب نیست و در عین حال روشن است اما مقامات تخمین زده است که تا 1000 خانه مرکزی می سی سی پی شده بود آب گرفتگی.

جکسون ساکن ایوان مگی است که در میان کسانی که مجبور به فرار از آنجا که آب است که شرکت را احاطه کرده است.

“واقعا, واقعا, اگر آن را ندارد در آمده و آسیب همه چیز در آن وجود دارد من باید برای شروع بیش از,” او گفت: شیپور لجر. “من خواهید بود بدون هیچ چیز نیست زیرا همه چیز من ، اما ممنون میشم چون من کردم من و بچه های من. من نمی تواند به من و بچه های من در زندگی است.”

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری که روز شنبه تیم تا به حال انجام شده 16 جستجو و عملیات نجات از آب شروع به افزایش است. او تشکر ساکنان برای زیر تماس به تخلیه مناطق خطرناک نگه داشتن اولین پاسخ دهندگان از راه آسیب است.

“ما به عنوان یک دولت هستند و نه در روشن هنوز” ریوز هشدار داد. “آیا راه رفتن و یا رانندگی از طریق سیلاب. نوبه خود در اطراف نیست غرق. اگر به شما گفته شد به تخلیه لطفا با توجه به این سفارشات و بازگشت نیست تا زمانی که مقامات گفته اند شما آن را امن است.”

یک فلش هشدار سیل در اثر در منطقه تا صبح روز چهارشنبه به عنوان تا 2 اینچ از باران انتظار می رود به سقوط.

ریوز گفت: پیش بینی انتظار می رود آب به حالا بیش از دو تا سه روز اما او اشاره کرد که عقب کشیدن آب خواهد بود جریان سریع است.

بیشتر باران پیش بینی شده است برای این منطقه در روز پنج شنبه و احتمالا جمعه. آب نیست و انتظار می رود به افزایش بیشتر در مرکزی می سی سی پی, اما فرماندار گفت: همچنان باران می تواند مخاطره شهرستانهای downriver.

ریوز با تاکید بر اهمیت ساکنان عکاسی و گزارش آسیب برای کمک به شهروندان ادعا بیمه و همچنین برای دولت فدرال دریافت بازیابی بودجه برای بازسازی زیرساخت ها است.

جکسون ساکن Shaunta Durr گفت: می سی سی پی پخش عمومی است که خانه اش را گرفته بود روی آب. Durr و شوهرش و دختر در سمت چپ در روز جمعه و بازگشت و چند روز بعد برای گرفتن عکس از آسیب به خانه خود را.

“البته من می دانم که این آب گرفتگی در,” او گفت:. “من فکر می کنم این امکان وجود دارد از بسیاری از قالب است که حل و فصل خواهد شد در. من واقعا نگران بوی.”

دولت سازمان مدیریت اضطراری می گوید که حتی با بسیاری از خانه های آسیب دیده خود را در پناه جکسون قرار دارد تنها 17 نفر دوشنبه شب به عنوان بسیاری از مردم به ماندن با بستگان. آژانس می گوید که می خواهد مصاحبه افراد مبتلا به تعیین طولانی مدت خود را به پناهگاه نیاز دارد.

بزرگنمایی این تصویر

ساختمان بودند در زیر آب در روز شنبه در ساوانا دنیاست. پس از چند روز بارش شدید باران در این منطقه است. ملوین مارتین/Hardin County Fire Department طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ملوین مارتین/Hardin County Fire Department طریق AP

بالا بودن آبهای آمار بخش هایی از ایالت تنسی ، در جنوب غربی شهر موریس چپل دو خانه فرو ریخت پس از زمین در زیر آنها را راه داد.

“این یک بازی شطرنج ما در حال بازی کردن با مادر طبیعت” جیم Hopson سخنگوی Tennessee Valley Authority, آسوشیتدپرس گفت. “ما مهندسین در وظیفه 24-7 تلاش برای کشف کردن آنچه که موثر ترین راه برای انتقال این آب در پایین دست با حداقل تاثیر است. آنها آن را احساس کنید. من آن را احساس کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im