بنابراین در حال حاضر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و تعداد فزاینده ای از مقامات کالیفرنیا در حال معرفی است که مردم می پوشند پوشش صورت یا ماسک زمانی که از انجام کارهای ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی.

اما چگونه می توانم به شما در حفظ و خود را پوشانده اند ،

کالیفرنیا وزارت بهداشت توصیه می کند اغلب شستشو پارچه ماسک صورت — ایده آل پس از هر بار استفاده و یا حداقل روزانه. محل پوشش در یک کیسه یا سطل تا زمانی که آنها را می توان شستشو با مواد شوینده و آب داغ و خشک در یک چرخه (یا حداقل شسته شده با صابون و آب).

اگر شما مجبور به دوباره پوشیدن پوشش قبل از شستن آن دستهای خود را بلافاصله پس از قرار دادن آن پشت در و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. و پرتاب کردن هر گونه ماسک که دیگر پوشش بینی و دهان خود را بیرون کشیده شده و یا آسیب دیده تسمه نمی توانید اقامت خود را در چهره و یا سوراخ یا اشک در پارچه.

تبلیغات

مانند CDC مقامات دولتی گفته اند که مردم باید با استفاده از پزشکی یا جراحی ماسک که به شدت مورد نیاز توسط پرسنل پزشکی. اما آنها می گویند پارچه ماسک صورت استفاده درست می تواند به کاهش coronavirus انتقال در میان مردم با هیچ علائم و تقویت جسمی فاصله.

کارشناسان می گویند در صورت ماسک به تنهایی نیست به خصوص موثر در جلوگیری از عفونت. آنها نمی پوشش چشم و برای مثال یک بیت از سرفه بزاق که اسپری به چشم می تواند باعث عفونت شود.

پوشیدن ماسک, اما هنوز هم, لمس کردن صورت خود را با, نشسته, ویروس-آلوده دست نیز می تواند منجر به عفونت. مردم اغلب پیدا کردن ماسک های ناراحت کننده و لمس آنها را به ایجاد تنظیمات.

مرتبط: چگونه به یک ماسک?

تبلیغات

اما حتی اگر آنها ارائه نمی دهد حفاظت کامل به پوشنده لباس آنها می توانید محافظت از دیگران در این نزدیکی هست با از بین بردن آلوده به قطرات از هوا منتشر شده توسط افراد بدون علامت در هنگام تنفس و یا صحبت کردن.

تحقیقات منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه کمبریج در سال 2013 در بر داشت که در خانه پارچه ماسک “قابل توجهی” کاهش مقدار بالقوه عفونی قطرات اخراج توسط پوشنده لباس است.

دکتر اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در UCLA گفت که او فکر جهانی ماسک-پوشیدن کرده و ویروس را تحت کنترل در مکان هایی مانند سنگاپور و تایوان است.

“نظر شخصی من این است که احتمالا مهم ترین چیزی که در کشورهای دیگر مسطح منحنی های خود را,” او گفت:. “اگر شما به تایوان یا سنگاپور در همه ماسک در همه زمان ها است. سالم یا نه. بیمار یا نه.”

وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است این دستورالعمل برای پارچه ماسک:

  • پوشش صورت را می توان ساخته شده از پارچه بود کارخانه ساخته شده و یا در دست دوخته شده و یا بداهه با استفاده از bandannas روسری, تی شرت, مانتو, و یا حوله است.
  • این مواد باید پوشش بینی و دهان.
  • در حالت ایده آل پوشش صورت باید شسته شود و پس از هر بار استفاده. کثیف, ماسک باید قرار داده در یک اختصاص داده شده کیسه لباس های شسته شده و یا bin.
  • استفاده از مواد شوینده و آب داغ هنگام شستن پارچه ماسک و خشک کردن آنها را در یک چرخه.
  • مطمئن شوید که ماسک خود را راحت است; شما نمی خواهید به نگه داشتن تنظیم ماسک زیرا که به معنی لمس کردن صورت خود را.
  • شستن دست های خود را و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از دست زدن به صورت خود را و یا چهره پوشانده اند.
  • اگر شما دوباره باید فصل خود را پارچه پوشش چهره قبل از شستن آن دستهای خود را بلافاصله پس از قرار دادن آن پشت در و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de