فرانسه میلیون ها نفر از unsold ماسک صورت بعد از ویروس بحران

پاریس - فرانسه ستایش نوع دوستی خود را باارزش پارچه و کالاهای لوکس شرکت های که تولید امکانات رو منحرف از گردونه

توسط MINERALNEWS در 24 خرداد 1399

پاریس - فرانسه ستایش نوع دوستی خود را باارزش پارچه و کالاهای لوکس شرکت های که تولید امکانات رو منحرف از گردونه خارج از آخرین مد به ساخت پارچه ماسک طراحی شده برای حفاظت از عموم مردم coronavirus.

در حال حاضر این شرکت کمک کرد که فرانسه برای جلوگیری از ترس کمبود ویروس-فیلترینگ صورت می پوشند برای استفاده روزمره می گویند که آنها نیاز به کمک تخلیه مازاد 20 میلیون ماسک. از آنها خواسته دولت فرانسه برای کمک به ترویج و پیدا کردن خریداران برای unsold خروجی از صنعت ملی تلاش کنند.

صدها نفر از نساجی و پوشاک و تولید کنندگان پاسخ دولت را برای میلیون ها نفر از ماسک های برتر را به خانه بردند. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ماه گذشته sported نظامی-آزمایش مدل دوزی با سه رنگ پرچم ملی به تبلیغ "در فرانسه ساخته شده" ماسک.

در عین حال در هفته, تقاضا برای خشک را در داخل کشور تولید ماسک به فروش می رسد که برای چند یورو در سوپر مارکت ها و داروخانه ها و یا در دسترس بودند به صورت فله و به صورت رایگان توزیع توسط شرکت ها و دولت های محلی. تولید کنندگان و دولت اذعان کرد که بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان هنوز هم تصمیم گرفتند برای ارزان تر یکبار مصرف ماسک صورت از آسیا است.

"آنها بیشتر به راحتی در دسترس" گیوم Gibault بنیانگذار مد روز, لباس زیر, برند Le لغزش فرانسه (فرانسه مختصر) گفت: فرانسه خدمات رادیویی RFI.

Gibault می بیند رکود به عنوان یک بازاریابی و توزیع مشکل است. قابل شستشو ویژه مهندسی ماسک های تولید شده توسط شرکت خود و دیگران را دیدم "بسیار قوی و فوری تقاضا" قبل از بیش از حد لوازم جانبی انباشته شده در انبارها و کارخانه ها.

"نه هر کس لزوما دانست و در مورد آنچه در دسترس بود در اطراف آنها و عمومی نیست لزوما دانم از کجا و یا چه برای خرید," او گفت:.

برخی از شرکت های نساجی شکایت کرده است که دولت فرانسه شد و آهسته به اعتبار ماسک خود را به عنوان موثر در فیلتر کردن ذرات کوچک است که کاهش توانایی خود را برای رسیدن به بازار قبل از اینکه به مردم اجازه داده شد برای شروع در حال ظهور از خانه های خود و نیاز به ماسک در فروشگاه و یا در حمل و نقل عمومی.

یک گروه از نمایندگان صنایع رو با تاریخ و وزرای دولت این هفته به بحث در مورد مازاد ماسک و همچنین گسترده تر نگرانی در مورد سلامت مد و پارچه و کالاهای لوکس سازان در میان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و در دراز مدت.

پس از نشست وزیران ارائه ستایش و متعهد دولت برای کمک به گسترش این کلمه را به توزیع کنندگان محلی و دیگر مشتریان بالقوه در مورد محیط زیست و اشتغال مزایای فرانسه ماسک و پیدا کردن خریداران در خانه و خارج از کشور به صورت مازاد انبار.

اگنس لول-Runacher دولت وزیر به فرانسه وزیر اقتصاد گفت: گوینده فرانسوی, RTL, که دولت را با هدف "است که برای متقاعد کردن خریداران زیادی را به سوئیچ از تک-استفاده از ماسک برای قابل استفاده مجدد قابل شستشو پارچه ماسک." Gibault و صنعت نساجی اتحادیه رئیس جمهور ایو Dubief توافق منجر به ماموریت.

"در چند هفته فرانسوی صنعت نساجی موفق به بسیج و هدایت آن سازنده دستگاه در خاک ما به منظور ارائه فرانسوی با دوام پارچه ماسک با تضمین تصفیه به مقدار کافی" لول-Runacher گفت. "این تلاش چشمگیر است به تقدیر می شود. آن را در حال حاضر باید در دراز مدت و با توجه پشتیبانی می کند."

فرانسه در صنعت نساجی اتحادیه اولین زنگ خطر را به صدا در اوایل ماه ژوئن در این مشکل مازاد.

"تقاضا بود به طوری که هیچ کس پیش بینی شده بود یک متوقف شد. اما در صنعت نساجی پس از راه اندازی و تولید را متوقف کند و با یک ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست" Dubief گفت: مجله فرانسوی چالش است.

برخی از شرکت های بزرگ فرانسه ناراضی بودند به خاطر آن بود که دولت فرانسه که خواست بسیاری از آنها را به ماسک-ساخت و افزایش ظرفیت تا کشور را تولید 5 میلیون ماسک در روز است که می تواند به فروش می رسد و یا با توجه به عموم دولت های محلی و شرکت در اواسط ماه مه.

این لباس بافتنی سازنده در پشت ماسک پاکسازی دیدم در طول یک مدرسه بازدید در آغاز ماه مه Chanteclair است خیلی بیشتر که در آن رئیس جمهور را از آمد. صاحب توماس Delise نیز بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

دولت فرانسه گفت: این هفته که بخشی از مشترک صنعت-دولت ماموریت خواهد بود "برای حمایت از این بخش در تنظیم آن ظرفیت تولید به جمعی در ماسک بیش از چند ماه آینده." برای Delise فکر می کند که مسدود کردن واردات بزرگ با موانع تجاری ممکن است کمک به چه ails شرکت خود را.

"ما نمی دانیم چگونه با این بیماری همه گیر خواهد شد. ما نمی دانیم که دستورالعمل دولت را به ما نمی دانیم که چه نوع از تجهیزات حرفه ای می خواهد. بنابراین امروز ما مازاد سهام 600,000 ماسک و آن را به وضوح تاثیر در شرکت من است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن