مجلس سنا قرار است به رای رئیس جمهور تهمت سرنوشت در چهار شنبه 4 p. m. و پس از حدود دو هفته از استیضاح محاکمه.

مجلس نمایندگان استیضاح رئیس جمهور در ماه دسامبر شارژ با سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره برای تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

در حال بارگذاری…

سنا محاکمه شامل باز و بسته شدن استدلال از دموکرات مجلس استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم و همچنین 16 ساعت دوره از بازجویی توسط سناتورهای.

خارج از رسمی آزمایشی سناتور زمان از دوشنبه تا شنبه برای صحبت در طبقه مورد استیضاح.

آزمایش خود تا به حال خشن شروع می شود. سناتورها قطعنامه ای را بر روی زمین قوانین به صورت آزمایشی در ژانویه. 21 پس از یک ماراتن 13 ساعت بحث است که شامل چند تلاش ناموفق توسط دموکرات ها به تعهد خود در شهود و اسناد و مدارک.

این مسئله که آیا اجازه می دهد تا شاهد بوده مرکزی اختلاف در رسیدگی به, با سناتورها در نهایت رای گیری به تماس با هر یک در همه.

مجلس نانسی پلوسی, نشانه های این مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Rayburn اتاق در کاپیتول هیل Jan. 15. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

در اینجا بیشتر در مورد چگونگی محاکمه بازی کرده است ،


تنظیم قوانین زمین

زمان: سنا تصویب سازماندهی قطعنامه در Jan. 21

جزئیات نامه وزیر استیضاح محاکمه به طور کلی برای مذاکره اما این مذاکرات در اصل به پایان رسید که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد او آرا به حرکت به جلو با وضوح ترسیم فرایند بدون دموکرات ها.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تاخیر در انتقال مقالات به سنا برای نزدیک به یک ماه امید به دریافت اطلاعات در مورد چگونگی محاکمه خواهد کار. مک کانل نمی تکان دادن ،

در حال بارگذاری…

جمهوری خواهان به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه در Jan. 21 با برخی از آخرین لحظه دست نوشته تغییرات اما نه قبل از دموکرات ارائه شده متعدد اصلاحات تحریک ساعت بحث است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. شده بود هل دادن برای یک معامله جلو که شامل شهادت از شهود از جمله تهمت مقامات دولت. قطعنامه ای که به تصویب تاخیر در بحث شهود و شواهد جدید تا یک ماه پس از باز کردن اظهارات و پرسش از سناتورهای.


محاکمه

زمان: باز بحث شروع شد و در ژانویه. 22

در طول محاکمه وجود قوانین روشن برای هر یک از بازیکنان کلیدی. ایالات متحده قاضی جان رابرتز ریاست. سناتور انجام نمی صحبت کردن; آنها فقط می توانید ارسال شده. سناتور آیا باید 16 ساعت دوره بازجویی پس از هر دو طرف به باز کردن بحث های که در آن سناتور ارائه شده است که رابرتز سپس به عنوان خوانده شده مجاز به تعقیب و دفاع تیم.

استیضاح مدیران از خانه نماینده دموکرات استدلال. رئيس جمهور در دفاع شامل کاخ سفید مشورت وکلای خارج و تعدادی از اعضای جمهوری خواه مجلس.

در حال بارگذاری…

باز بحث شروع Jan. 22. هر طرف بود تا 24 ساعت بیش از سه روز را به صورت خود (اصلی قطعنامه از مک کانل تنها فراهم شده دو روز به هر طرف).

دموکراتیک مدیران رفت و سپس دفاع تیم خود را مورد. این اولین بار در پرس و جو که کاخ سفید به طور کامل شرکت کرد. کاخ سفید کاهش یافته است به شرکت در حزب دموکرات به رهبری خانه دادرسی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “شم.”

در حال بارگذاری…

پس از باز کردن بحث هستهای تا به حال 16 ساعت برای پاسخ به سئوالات در اتاق پس از دو ساعت از استدلال هر یک توسط مجلس استیضاح مدیران و رئیس جمهور وکلا.

سپس بحث در مورد اینکه آیا به حکم شهود و یا معرفی اسناد جدید.

این است که در آن جمهوریخواهان میانه بسیار مهم تبدیل شد به هر طرف. چهار خواهان را مجبور به پیوستن به حزب دموکرات حزبی به شاهدان اما دموکرات ها تنها متقاعد به پیوستن به آنها سنسور. سوزان کالینز از مین و میت رامنی از ایالت یوتا است.

نوسان آرا لامار الکساندر تنسی و لیزا Murkowski آلاسکا اعلام کرد قبل از رای گیری که آنها مخالف شهود.


رای گیری نهایی

زمان: Feb. 5 در 4 p. m. ET

پس از محاکمه رای مجلس سنا در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه رئیس جمهور در هر مقاله از استیضاح. محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین از بین بردن او را از دفتر نیاز به 67 رای. که 20 جمهوریخواهان را به پیوستن به حزب دموکرات در تلاش — بسیار بعید است که چشم انداز.

Acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهام یا رد اتهامات این طول می کشد تنها 51 رای. این نتیجه به احتمال زیاد در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

در حال بارگذاری…

نمی توانید از دیدن گرافیک در این داستان ؟ اینجا را کلیک کنید.

عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ (میچ مک کانل); Paul Morigi/گتی ایماژ (سوزان کالینز); تراشه Somodevilla/گتی ایماژ (لیزا Murkowski و جان رابرتز); Mark Wilson/گتی ایماژ (کوری گاردنر, Joe Manchin مارتا McSally و چاک شومر); Alex ونگ/گتی ایماژ (Doug Jones و میت رامنی)

این داستان در اصل منتشر شده در Dec. 31, 2019.

NPR سوزان دیویس کلودیا Grisales و Deirdre والش کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de